Әкімдіктің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 76 "Халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың 2012 жылға арналған қосымша тізбесін белгілеу туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 14 қарашадағы № 2434 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 12 желтоқсанда № 3938 тіркелді
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 57-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына сәйкес, Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің  "Халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың 2012 жылға арналған қосымша тізбесін белгілеу туралы" 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 76 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-1-179 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 21 ақпанда "Костанай" газетінде жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
1-тармақ келесі мазмұндағы 6)-тармақшамен толықтырылсын:
"6) "Қостанай қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалары бөлімі" мемлекеттік мекемесінде лайықты жұмысы жоқ жұмыссыздар ретінде тіркелген адамдар.".
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімі аппаратының басшысы Р.Х. Каркеновқа жүктелсін.
Әкім                                       Ғ. Нұрмұхамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай қаласы әкімдігінің
жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_______________ В. Константинов

О внесении дополнения в постановление акимата от 17 января 2012 года № 76 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2012 год"
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 14 ноября 2012 года № 2434. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 декабря 2012 года № 3938
В соответствии со статья 57 Закона Республики Казахстана от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2012 год" от 17 января 2012 года № 76 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-1-179, опубликовано 21 февраля 2012 года в газете "Костанай") следующее дополнение:
пункт 1 дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
"6) лица, зарегистрированные в государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ акимата города Костаная" в качестве безработных, не имеющие подходящей работы.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Костаная Каркенова Р.Х.
Аким                                       Г.Нурмухамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ акимата
города Костаная"
_____________ В. Константинов