2012 жылға ауыл шаруашылығы дақылдарын оңтайлы себу мерзімдерін және субсидия алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімдерін айқындау туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 11 мамырдағы № 99 қаулысы. Қостанай облысы Амангелді ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 25 мамырда № 9-6-151 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Аманкелді ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 24 қыркүйектегі № 230 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Аманкелді ауданы әкімдігінің 2012.09.24 № 230 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 10-тармағына сәйкес Аманкелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылға субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының түрлері бойынша оңтайлы себу мерзімдері осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Субсидия алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімдері 2012 жылдың 5 сәуірінен бастап 31 мамырына дейін деп айқындалсын.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Ж. Қ. Таукеновке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі және 2012 жылғы 5 сәуірден бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі                                С. Ахметов
КЕЛІСІЛДІ:
"Аманкелді ауданының
кәсіпкерлік және
ауыл шаруашылығы
бөлімі" коммуналдық
мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________ Е. Ещанов
Әкімдіктің
2012 жылғы "11" мамырдағы
№ 99 қаулысына
қосымша
2012 жылға субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы
дақылдарының түрлері бойынша оңтайлы себу мерзімдері
Басым ауыл шаруашылығы
дақылдарының атауы
Себу мерзімдері
1
Жаздық бидай
15 мамырдан 5 маусым
аралығы
2
Арпа
15 мамырдан 5 маусым
аралығы
3
Бұршақтұқымдастар
15 мамырдан 5 маусым
аралығы
4
Майлы дақылдар
18 мамырдан 30 мамыр
аралығы
5
Картоп
10 мамырдан 31 мамыр
аралығы
6
Көкөніс және бақша
дақылдары
25 сәуірден 10 маусым
аралығы

Об определении сроков предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева сельскохозяйственных культур на 2012 год
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 11 мая 2012 года № 99. Зарегистрировано Управлением юстиции Амангельдинского района Костанайской области 25 мая 2012 года № 9-6-151. Утратило силу - Постановлением акимата Амангельдинского района Костанайской области от 24 сентября 2012 года № 230
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Амангельдинского района Костанайской области от 24.09.2012 № 230 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 10 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 акимат Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2012 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Определить сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидии с 5 апреля по 31 мая 2012 года.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Таукенова Ж. К.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 5 апреля 2012 года.
Аким района                                С. Ахметов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
коммунального учреждения
"Отдел предпринимательства
и сельского хозяйства
Амангельдинского района"
__________ Е. Ещанов
Приложение
к постановлению акимата
№ 99
от "11" мая 2012 года
Оптимальные сроки сева по видам
субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных
культур на 2012 год
Наименование
приоритетных
сельскохозяйственных
культур
Сроки сева
1
Яровая пшеница
с 15 мая по 5 июня
2
Ячмень
с 15 мая по 5 июня
3
Зернобобовые
с 15 мая по 5 июня
4
Масличные
с 18 мая по 30 мая
5
Картофель
с 10 мая по 31 мая
6
Овощные и бахчевые
с 25 апреля по 10
июня