Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қостанай облысы Аманкелді ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 23 қарашадағы № 315 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 10 желтоқсанда № 3927 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Аманкелді ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 6 мамырдағы № 125 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Аманкелді ауданы әкімдігінің 06.05.2016 № 125 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабына сәйкес Аманкелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыс орындарының квотасы белгіленсін:
1) қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының жалпы санының бір проценті мөлшерінде;
2) интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының жалпы санының бір проценті мөлшерінде.
2. "Аманкелді ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі өтініш жасаған қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандарды жұмысқа жібергенде осы қаулыны басшылыққа алсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С. У. Хайруллинге жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Таукенов

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 23 ноября 2012 года № 315. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 декабря 2012 года № 3927. Утратило силу постановлением акимата Амангельдинского района Костанайской области от 6 мая 2016 года № 125
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Амангельдинского района Костанайской области от 06.05.2016 № 125 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для:
1) лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере одного процента от общей численности рабочих мест;
2) несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере одного процента от общей численности рабочих мест.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Амангельдинского района" руководствоваться данным постановлением при направлении на работу обратившихся лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Хайруллина С. У.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж. Таукенов