Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 505 "Меңдіқара ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2012 жылғы 8 ақпандағы № 13 шешімі. Қостанай облысы Меңдіқара ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 13 ақпанда № 9-15-165 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Меңдіқара ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 505 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-15-162 тіркелген, 2012 жылғы 26 қаңтарда және 2 ақпанда "Меңдіқара үні" аудандық газетінде жарияланған) мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Меңдіқара ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1727517,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 372735,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6407,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 52056,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1296319,0 мың теңге;
2) шығыстар – 1718197,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 23195,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 27375,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4180,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 24780,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 24780,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -38656,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 38656,2 мың теңге.";
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 2-12-2-тармақтармен толықтырылсын:
"2-1. 2012 жылдарға арналған аудандық бюджетте нысаналы трансферттерді мынадай мөлшерлерде қайтару көзделгені ескерілсін:
республикалық бюджетке 10925,8 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 0,1 мың теңге.
2-2. Білім беру ұйымдарын ұстауға облыстық бюджеттен 11365,0 мың теңге сомасында трансферттер түсімі.";
аталған шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            Л. Тихоненко
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        В. Леонов
КЕЛІСІЛГЕН:
"Меңдіқара ауданының қаржы
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
____________ С. Хабалкина
"Меңдіқара ауданының
экономика және бюджет
жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
____________ Г. Айсенова
Мәслихаттың

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 505 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 8 февраля 2012 года № 13. Зарегистрировано Управлением юстиции Мендыкаринского района Костанайской области 13 февраля 2012 года № 9-15-165
В соответствии со статьей 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 505 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-15-162, опубликовано 26 января и 2 февраля 2012 года в районной газете "Мендіқара үні") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Мендыкаринского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1727517,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 372735,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 6407,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 52056,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1296319,0 тысячи тенге;
2) затраты – 1718197,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 23195,5 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 27375,5 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4180,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 24780,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 24780,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -38656,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 38656,2 тысячи тенге";
дополнить указанное решение пунктами 2-12-2 следующего содержания:
"2-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 10925,8 тысяч тенге;
в областной бюджет 0,1 тысячи тенге.
2-2. Поступление трансфертов из областного бюджета в сумме 11365,0 тысяч тенге на содержание организаций образования.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Л. Тихоненко
Секретарь
районного маслихата                        В. Леонов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
Мендыкаринского района"
__________________ С. Хабалкина
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Мендыкаринского района"
__________________ Г. Айсенова
Приложение 1
к решению маслихата