Мәслихаттың 2011 жылғы 28 қазандағы № 497 "Мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2012 жылғы 24 шілдедегі № 71 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 13 тамызда № 9-15-179 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 112 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2012.19.12 № 112 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15)-тармақшасына сәйкес, Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" мәслихаттың 2011 жылғы 28 қазандағы № 497 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 9-15-160 болып тіркелді, 2011 жылғы 1 желтоқсанда "Меңдіқара үні" аудандық газетінде жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
осы шешімнің 1-тармағының 8)-тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"8). Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне тұрмыстық қажеттіліктерге, ай сайын, 4 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            О. Нұрабаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    В. Леонов
КЕЛІСІЛДІ:
"Меңдіқара ауданының
жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________ В. Гребенюк
"Меңдіқара ауданының
экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________ Г. Айсенова

О внесении изменения в решение маслихата от 28 октября 2011 года № 497 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 24 июля 2012 года № 71. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 августа 2012 года № 9-15-179. Утратило силу - Решением маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 19 декабря 2012 года № 112
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 19.12.2012 № 112 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом-15) пункта-1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан" от 28 октября 2011 года № 497 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-15-160, опубликовано 1 декабря 2011 года в районной газете "Меңдіқара үні") следующее изменение:
подпункт-8) пункта-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"8). участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на бытовые нужды, ежемесячно, в размере 4 месячных расчетных показателей;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        О. Нурабаев
Секретарь районного
маслихата                                  В. Леонов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
Мендыкаринского района"
___________ В. Гребенюк
Начальник государственного
учреждения "Отдел
экономики и бюджетного
планирования
Мендыкаринского района"
_________ Г. Айсенова