Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 505 "Меңдіқара ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2012 жылғы 27 қарашадағы № 100 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 қарашада № 3904 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106- бабына сәйкес, Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Меңдіқара ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 505 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-15-162 тіркелген, 2012 жылғы 26 қаңтарда және 2 ақпанда "Меңдіқара үні" аудандық газетінде жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Меңдіқара ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1841558,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 427377,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4544,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 8277,0 мың теңге;
трансферттердің түсімі бойынша – 1401360,0 мың теңге;
2) шығындар – 1830838,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 22517,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 26697,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4180,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 26180,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 26180,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -37977,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 37977,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 1, 2қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            Н. Өтеулина
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    В. Леонов
КЕЛІСІЛГЕН:
"Меңдіқара ауданының
қаржы бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_______ С. Хабалкина
"Меңдіқара ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_______ Г. Айсенова
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 505 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 27 ноября 2012 года № 100. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 ноября 2012 года № 3904
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Мендыкаринский районный маслихатРЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 505 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-15-162, опубликовано 26 января и 2 февраля 2012 года в районной газете "Меңдіқара үні") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Мендыкаринского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1841558,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 427377,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 4544,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8277,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1401360,0 тысячи тенге;
2) затраты – 1830838,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 22517,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 26697,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4180,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 26180,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 26180,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -37977,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 37977,7 тысячи тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Н. Утеулина
Секретарь районного
маслихата                                  В. Леонов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
Мендыкаринского района"
________ С. Хабалкина
Начальник государственного
учреждения "Отдел
экономики и бюджетного
планирования
Мендыкаринского района"
________ Г. Айсенова
Приложение 1
к решению маслихата