Интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 16 қаңтардағы № 4 қаулысы. Қостанай облысы Науырзым ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 7 ақпанда № 9-16-133 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 94 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 29.04.2016 № 94 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5-6) тармақшасына сәйкес Науырзым ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Науырзым ауданындағы жұмыс орындарының жалпы санынан бір пайыз мөлшерінде интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Балғарин

Об установлении квоты рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций
Постановление акимата Наурзумского района Костанайской области от 16 января 2012 года № 4. Зарегистрировано Управлением юстиции Наурзумского района Костанайской области 7 февраля 2012 года № 9-16-133. Утратило силу постановлением акимата Наурзумского района Костанайской области от 29 апреля 2016 года № 94
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Наурзумского района Костанайской области от 29.04.2016 № 94.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акима Наурзумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере одного процента от общей численности рабочих мест в Наурзумском районе.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Балгарин