Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 431 "Науырзым ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2012 жылғы 26 қарашадағы № 72 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 қарашада № 3899 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Науырзым ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 431 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-16-132 тіркелген, 2012 жылғы 10 қаңтарда "Науырзым тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Науырзым ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1594069,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 154927,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4092,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 2745,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1432305,6 мың теңге;
2) шығындар – 1604064,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 7814,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 9231,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 1 417,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – – 17808,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 17808,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 4225,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5624,9 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 19208,8 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 6 тармағының үшінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2597,0 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 9 тармағының екінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"жергілікті атқарушы органдарға мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер 7281,0 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 10 тармағы алынып тасталсын.
көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы,
аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    З. С. Алдажұманова
"КЕЛІСІЛДІ":
"Науырзым ауданының
қаржы бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________ Р. Бөдекенова
"Науырзым ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________ Н. Дехтярева
Мәслихаттың
2012 жылғы 26 қарашадағы
№ 72 шешіміне
1 қосымша
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 431 "О районном бюджете Наурзумского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 26 ноября 2012 года № 72. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 ноября 2012 года № 3899
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Наурзумского района на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 431 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-16-132, опубликовано 10 января 2012 года в газете "Науырзым тынысы") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Наурзумского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1594069,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 154927,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4092,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2745,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1432305,6 тысяч тенге;
2) затраты – 1604064,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7814,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9231,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1417,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 17808,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17808,9 тысяч тенге:
поступление займов – 4225,0 тысяч тенге;
погашение займов – 5624,9 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 19208,8 тысяч тенге.
абзац третий пункта 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 2506,0 тысяч тенге;";
абзац второй пункта 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"бюджетных кредитов местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 4225,0 тысяч тенге;";
пункт 10 указанного решения исключить.
приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии,
секретарь районного
маслихата                                  З. С. Алдажуманова
"СОГЛАСОВАНО":
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
Наурзумского района"
__________ Р. Будекенова
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Наурзумского района"
_________ Н. Дехтярева
Приложение 1
к решению маслихата
от ноября 2012 года
№ 72
Приложение 1
к решению маслихата