2012 жылға арналған ауыл шаруашылық дақылдарын себудің оңтайлы мерзімдерін және субсидия алушылар тізіміне енгізуге өтінімдерді ұсынудың мерзімдерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 26 маусымдағы № 236 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 30 шілдеде № 9-17-140 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 12-тармағына сәйкес және 2012 жылғы 4 сәуірдегі № 1-129 Қостанай ауыл шаруашылығы ғылыми-зерттеу институтының ұсыныстарына сәйкес Сарыкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Субсидия алушылардың тізіміне қосуға тапсырыс ұсыну 15 мамырдан 2012 жылғы 5 маусымға дейін белгіленсін.
2. 2012 жылға арналған субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының түрлері бойынша себудің оңтайлы мерзімдері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі және 2012 жылғы 15 мамырдан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі                                А. Тұрсынов
Әкімдіктің
2012 жылғы 26 маусымдағы
№ 236 қаулысына
қосымша
2012 жылға арналған субсидияланатын басымды ауыл шаруашылық дақылдарының түрлері бойынша себудің оңтайлы мерзімдері
Ауыл шаруашылық дақылдарының
атауы
Себу мерзімі
1
Жазғы бидай
15 мамырдаң
5 маусымға дейін
2
Күздік бидай
Күздік қара бидай
15 тамыздан
1 қыркүйекке дейін
3
Сұлы
Арпа
Тары
Қарақұмық
15 мамырдан
5 маусымға дейін
4
Бұршақтұқымдас
15 мамырдан
5 маусымға дейін
5
Майлы дақылдар
18 мамырдан
30 мамырға дейін
6
Картоп
10 мамырдан
31 мамырға дейін
7
Көкөніс-бақша дақылдары
25 сәуірден
10 маусымға дейін
8
Жемшөптік, оның ішінде бірінші,
екінші және үшінші өсу
жылдарындағы бұршақ тұқымдас
көпжылдық шөптер
бірінші мерзім -
20 сәуірден 31
мамырға дейін,
екінші мерзім -
5 шілдеден 1
тамызға дейін
9
Шабындық жерлерді шалғындандыру
үшін егілген көпжылдық шөптер
30 сәуірден 15
шілдеге дейін
10
Жүгері
15 мамырдан
31 мамырға дейін

Об определении сроков предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева сельскохозяйственных культур на 2012 год
Постановление акимата Сарыкольского района Костанайской области от 26 июня 2012 года № 236. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 июля 2012 года № 9-17-140
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 12 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221, и согласно рекомендаций Костанайского научно-исследовательского института сельского хозяйства от 4 апреля 2012 года № 1-129 акимат Сарыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий с 15 мая по 5 июня 2012 года.
2. Определить оптимальные сроки сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2012 год согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 15 мая 2012 года.
Аким района                                А. Турсунов
Приложение
к постановлению акимата
от 26 июня 2012 года
№ 236
Оптимальные сроки сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2012 год
п/п
Наименование
сельскохозяйственных культур
Сроки сева
1
Яровая пшеница
с 15 мая по 5 июня
2
Озимая пшеница
Озимая рожь
с 15 августа по 1 сентября
3
Овес
Ячмень
Просо
Гречиха
с 15 мая по 5 июня
4
Зернобобовые
с 15 мая по 5 июня
5
Масличные
с 18 мая по 30 мая
6
Картофель
с 10 мая по 31 мая
7
Овощебахчевые
с 25 апреля по 10
июня
8
Кормовые в том числе многолетние
бобовые травы первого, второго и
третьего годов жизни
первый срок - с 20
апреля по 31 мая,
второй срок - с 5
июля по 1 августа
9
Многолетние травы, посеянные для
залужения сенокосных угодий
с 30 апреля по 15
июля
10
Кукуруза
с 15 мая по 31 мая