2012 жылы Таран ауданы бойынша субсидия алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімдерін және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарын оңтайлы себу мерзімдерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 15 маусымдағы № 248 қаулысы. Қостанай облысы Таран ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 26 маусымда 9-18-172 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 31-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген, Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 12 тармағына, "2012 жылға арналған басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесін және субсиялардың нормаларын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 28 мамырдағы № 249 қаулысына және "Қостанай ауылшаруашылығы ғылыми-зерттеу институты" жауапкершлігі шектеулі серіктестігінің 2012 жылғы 4 сәуірдегі № 1-129 ұсыныстарына сәйкес Таран ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2012 жылы Таран ауданы бойынша субсидия алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімдерін және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарын оңтайлы себу мерзімдері белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.С. Ахметовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2012 жылғы 20 сәуірден бастап туындаған қатынастарға өз әрекетін таратады.
Аудан әкімі                                     А. Бондаренко
КЕЛІСІЛДІ:
"Таран ауданы әкімдігінің ауыл
шаруашылығы бөлімі" ММ бастығы
_________________ А. Оспанов
Аудан әкімдігінің
2012 жылғы 15 маусымдағы
№ 248 қаулысына
қосымша
2012 жылы Таран ауданы бойынша
субсидия алушылардың тізіміне қосуға
арналған өтінімдерді ұсыну мерзімдерін және
субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарын
оңтайлы себудің мерзімдері
№ п/п
Дақылдардың атауы
Өтінімдерді беру
мерзімдері
Себу мерзімдері
1
Жаздық бидай
10 мамырдан
8 маусым
аралығында
15 мамырдан
5 маусым
аралығында
2
Күздік бидай
10 мамырдан
8 маусым
аралығында
15 тамыздан
1 қыркүйек
аралығында
3
Күздік қара бидай
10 мамырдан
8 маусым
аралығында
15 тамыздан
1 қыркүйек
аралығында
4
Қарақұмық
10 мамырдан
8 маусым
аралығында
15 мамырдан
5 маусым
аралығында
5
Тары
10 мамырдан
8 маусым
аралығында
15 мамырдан
5 маусым
аралығында
6
Арпа
10 мамырдан
8 маусым
аралығында
15 мамырдан
5 маусым
аралығында
7
Сұлы
10 мамырдан
8 маусым
аралығында
15 мамырдан
5 маусым
аралығында
8
Бұршақтұқымдастар
10 мамырдан
8 маусым
аралығында
15 мамырдан
5 маусым
аралығында
9
Майлы дақылдар
10 мамырдан
8 маусым
аралығында
18 мамырдан
30 мамыр
аралығында
10
Картоп
10 мамырдан
8 маусым
аралығында
10 мамырдан
31 мамыр
аралығында
11
Көкөніс және
бақша дақылдары
10 мамырдан
8 маусым
аралығында
25 сәуірден
10 маусым
аралығында
12
Жемшөптік
(бірінші, екінші
және үшінші өсу
жылдарындағы
бұршақ тұқымдас
көпжылдық
шөптерді
қоспағанда)
10 мамырдан
8 маусым
аралығында
30 сәуірден
15 шілде
аралығында
13
Жемшөптік, оның
ішінде бірінші,
екінші және
үшінші өсу
жылдарындағы
бұршақ тұқымдас
көпжылдық шөптер
және шабындық
жерлерді
шалғындандыру
үшін егілген
көпжылдық шөптер
10 мамырдан
8 маусым
аралығында
бірінші мерзім–
20 сәуірден
31 мамыр
аралығында,
екінші мерзім–
5 шілдеден
1 тамыз
аралығында
14
Жүгері мен
сүрлемдік
күнбағыс
10 мамырдан
8 маусым
аралығында
15 мамырдан
31 мамыр
аралығында

Об определении сроков предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур в 2012 году по Тарановскому району
Постановление акимата Тарановского района Костанайской области от 15 июня 2012 года № 248. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарановского района Костанайской области 26 июня 2012 года № 9-18-172
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 12 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221, постановлением акимата Костанайской области от 28 мая 2012 года № 249 "Об установлении перечня приоритетных сельскохозяйственных культур и норм субсидий на 2012 год" и рекомендациями товарищества с ограниченной ответственностью "Костанайский научно-исследовательский институт сельского хозяйства" от 4 апреля 2012 года № 1-129 акимат Тарановского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур в 2012 году по Тарановскому району согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Ахметова Е.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 20 апреля 2012 года.
Аким района                                А. Бондаренко
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Отдел сельского
хозяйства акимата Тарановского района"
________________ А. Оспанов
Приложение
к постановлению
акимата района
от 15 июня 2012 года
№ 248
Сроки предоставления заявок на включение
в список получателей субсидий и оптимальные сроки
сева субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных
культур в 2012 году по Тарановскому району
№ п/п
Наименование культур
Сроки
предоставления
заявки
Сроки сева
1
Яровая пшеница
с 10 мая
по 8 июня
с 15 мая
по 5 июня
2
Озимая пшеница
с 10 мая
по 8 июня
с 15 августа
по 1 сентября
3
Озимая рожь
с 10 мая
по 8 июня
с 15 августа
по 1 сентября
4
Гречиха
с 10 мая
по 8 июня
с 15 мая
по 5 июня
5
Просо
с 10 мая
по 8 июня
с 15 мая
по 5 июня
6
Ячмень
с 10 мая
по 8 июня
с 15 мая
по 5 июня
7
Овес
с 10 мая
по 8 июня
с 15 мая
по 5 июня
8
Зернобобовые
с 10 мая
по 8 июня
с 15 мая
по 5 июня
9
Масличные
с 10 мая
по 8 июня
с 18 мая
по 30 мая
10
Картофель
с 10 мая
по 8 июня
с 10 мая
по 31 мая
11
Овощебахчевые
с 10 мая
по 8 июня
с 25 апреля
по 10 июня
12
Кормовые (за
исключением многолетних
бобовых трав первого,
второго и третьего
годов жизни)
с 10 мая
по 8 июня
с 30 апреля
по 15 июля
13
Кормовые, многолетние
бобовые травы первого,
второго и третьего
годов жизни и
многолетние травы,
посеянные для залужения
сенокосных угодий
с 10 мая
по 8 июня
первый срок–
с 20 апреля
по 31 мая,
второй срок–
с 5 июля по
1 августа
14
Кукуруза и подсолнечник
на силос
с 10 мая
по 8 июня
с 15 мая
по 31 мая