Асенкритов ауылдық округі ауылдарының көшелеріне атау беру туралы
Қостанай облысы Таран ауданы Асенкритов селолық округі әкімінің 2012 жылғы 21 ақпандағы № 1 шешімі. Қостанай облысы Таран ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 28 наурызда № 9-18-162 тіркелді
Ескерту. Тақырыпта және бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селолары", "селоларының", "селосының" сөздері "ауылдық", "ауылдары",  "ауылдарының", "ауылының" сөздерімен ауыстырылды - Қостанай облысы Таран ауданы Асенкритов ауылдық округі әкімінің 24.06.2014 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабы 4) тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабына сәйкес Асенкритов, Баталы, Варварин, Қызылжар, Николаев, Майлин ауылдары халқының пікірін ескеріп ШЕШТІ:
1. Қосымшаға сәйкес Асенкритов ауылдық округінің Асенкритов, Баталы, Варварин, Қызылжар, Николаев Майлин ауылдарының атаусыз көшелеріне атаулар берілсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                       Ұ. Құрманғалиев
Асенкритов ауылдық округі әкімінің
2012 жылғы 21 ақпандағы № 1
шешіміне қосымша
1. Асенкритов ауылдық округі Асенкритов ауылының атаусыз көшелеріне атаулар берілсін:
1) № 1 атаусыз көшесіне - Аятская көшесі;
2) № 2 атаусыз көшесіне – Набережная көшесі;
3) № 3 атаусыз көшесіне – Новая көшесі;
4) № 4 атаусыз көшесіне – Молодежная көшесі;
5) № 5 атаусыз көшесіне – Строительная көшесі;
6) № 6 атаусыз көшесіне – Терешкова көшесі;
7) № 7 атаусыз көшесіне – Школьная көшесі;
8) № 8 атаусыз көшесіне – Черемушки көшесі;
9) № 9 атаусыз көшесіне – Промышленная зона көшесі.
2. Асенкритов ауылдық округі Баталы ауылының атаусыз көшелеріне атаулар берілсін:
1) № 1 атаусыз көшесіне – Железнодорожная көшесі;
2) № 2 атаусыз көшесіне – Приозерная көшесі;
3) № 3 атаусыз көшесіне – Степная көшесі;
4) № 4 атаусыз көшесіне – Элеваторная көшесі.
3. Асенкритов ауылдық округі Варварин ауылының атаусыз көшелеріне атаулар берілсін:
1) № 1 атаусыз көшесіне – Набережная көшесі;
2) № 2 атаусыз көшесіне – Строительная көшесі;
3) № 3 атаусыз көшесіне – Центральная көшесі;
4) № 4 атаусыз көшесіне – Южная көшесі.
4. Асенкритов ауылдық округі Қызылжар ауылының атаусыз көшелеріне атаулар берілсін:
1) № 1 атаусыз көшесіне – Набережная көшесі;

О присвоении наименований улицам сел Асенкритовского сельского округа
Решение акима Асенкритовского сельского округа Тарановского района Костанайской области от 21 февраля 2012 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарановского района Костанайской области 28 марта 2012 года № 9-18-162
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения сел Асенкритовка, Баталы, Варваринка, Кызылжар, Николаевка, Майлин РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования безымянным улицам сел Асенкритовка, Баталы, Варваринка, Кызылжар, Николаевка, Майлин Асенкритовского сельского округа согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким                                       У. Курмангалиев
Приложение к решению акима
Асенкритовского сельского округа
от 21 февраля 2012 года № 1
1. Присвоить наименования безымянным улицам села Асенкритовка Асенкритовского сельского округа:
1) безымянной улице № 1 – улица Аятская;
2) безымянной улице № 2 – улица Набережная;
3) безымянной улице № 3 – улица Новая;
4) безымянной улице № 4 – улица Молодежная;
5) безымянной улице № 5 – улица Строительная;
6) безымянной улице № 6 – улица Терешковой;
7) безымянной улице № 7 – улица Школьная;
8) безымянной улице № 8 – улица Черемушки;
9) безымянной улице № 9 – улица Промышленная зона.
2. Присвоить наименования безымянным улицам села Баталы Асенкритовского сельского округа:
1) безымянной улице № 1 – улица Железнодорожная;
2) безымянной улице № 2 – улица Приозерная;
3) безымянной улице № 3 – улица Степная;
4) безымянной улице № 4 – улица Элеваторная.
3. Присвоить наименования безымянным улицам села Варваринка Асенкритовского сельского округа:
1) безымянной улице № 1 – улица Набережная;
2) безымянной улице № 2 – улица Строительная;
3) безымянной улице № 3 – улица Центральная;
4) безымянной улице № 4 – улица Южная.
4. Присвоить наименования безымянным улицам села Кызылжар Асенкритовского сельского округа:
1) безымянной улице № 1 – улица Набережная;

2) № 2 атаусыз көшесіне – Нижняя көшесі;
3) № 3 атаусыз көшесіне – Новая көшесі;
4) № 4 атаусыз көшесіне – Пионерская көшесі;
5) № 5 атаусыз көшесіне – Садовая көшесі;
6) № 6 атаусыз көшесіне – Физкультурная көшесі.
5. Асенкритов ауылдық округі Николаев ауылының атаусыз көшелеріне атаулар берілсін:
1) № 1 атаусыз көшесіне – Восточная көшесі;
2) № 2 атаусыз көшесіне – Комсомольская көшесі;
3) № 3 атаусыз көшесіне – Молодежная көшесі;
4) № 4 атаусыз көшесіне – Набережная көшесі;
5) № 5 атаусыз көшесіне – Строительная көшесі.
6. Асенкритов ауылдық округі Майлин ауылының атаусыз көшелеріне атаулар берілсін:
1) № 1 атаусыз көшесіне – Верхняя көшесі;
2) № 2 атаусыз көшесіне – Жастар көшесі;
3) № 3 атаусыз көшесіне – Набережная көшесі;
4) № 4 атаусыз көшесіне – Центральная көшесі.

2) безымянной улице № 2 – улица Нижняя;
3) безымянной улице № 3 – улица Новая;
4) безымянной улице № 4 – улица Пионерская;
5) безымянной улице № 5 – улица Садовая;
6) безымянной улице № 6 – улица Физкультурная.
5. Присвоить наименования безымянным улицам села Николаевка Асенкритовского сельского округа:
1) безымянной улице № 1 – улица Восточная;
2) безымянной улице № 2 – улица Комсомольская;
3) безымянной улице № 3 – улица Молодежная;
4) безымянной улице № 4 – улица Набережная;
5) безымянной улице № 5 – улица Строительная.
6. Присвоить наименования безымянным улицам села Майлин Асенкритовского сельского округа:
1) безымянной улице № 1 – улица Верхняя;
2) безымянной улице № 2 – улица Жастар;
3) безымянной улице № 3 – улица Набережная;
4) безымянной улице № 4 – улица Центральная.