2012 жылы Федоров ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 16 сәуірдегі № 91 қаулысы. Қостанай облысы Федоров ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 4 мамырда № 9-20-216 тіркелді. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 11 қаңтардағы № 4-13/33 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2013.01.11 № 4-13/33 хатымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7–бабы 5) тармақшасына20–бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген, Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне сәйкес Федоров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты жағдайлары, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу нақты орындалған жұмыстар үшін ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшерінде жергілікті бюджет қаражаты есебінен жүргізілсін.
3. Еңбекақы төлеуге, Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген мөлшерде Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік салық және әлеуметтік аударымдарды төлеу, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға тиесілі жалақыны есептеу және төлеу бойынша екінші деңгейдегі банктердің қызметтеріне комиссиялық сыйақы төлеуге арналған шығындар жергілікті бюджет қаражаты есебінен өтелетіні белгіленсін.
4. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру "Федоров аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі және тізбеде белгіленген ұйымдар арасында, қолданыстағы заңнамаға сәйкес жасалған қоғамдық жұмыстарды орындауға арналған шартта көрсетілген жағдайларда жүргізілсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Н.Қ.Өтегеновке жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Федоров
ауданының әкімі                            Қ. Ахметов
КЕЛІСІЛДІ:
Қостанай облысы әкімдігінің
Денсаулық сақтау басқармасы
"Федоров аудандық орталық
ауруханасы" коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорынның
бас дәрігері
______________ В. Финк
Әкімдіктің

Об организации общественных работ в Федоровском районе в 2012 году
Постановление акимата Федоровского района Костанайской области от 16 апреля 2012 года № 91. Зарегистрировано Управлением юстиции Федоровского района Костанайской области 4 мая 2012 года № 9-20-216. Утратило силу в связи прекращением срока действия - письмо акимата Федоровского района Костанайской области от 11 января 2013 года № 4-13/33
Сноска. Утратило силу в связи прекращением срока действия - письмо акимата Федоровского района Костанайской области от 11.01.2013 № 4-13/33.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Федоровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размер оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах.
2. Оплату труда безработных, участвующих в общественных работах, производить из средств местного бюджета за фактически выполненные работы в размере 1,5 минимальной месячной заработной платы.
3. Определить, что расходы на оплату труда, уплату социального налога и социальных отчислений в Государственный фонд социального страхования в размере, установленном действующим законодательством Республики Казахстан, уплату комиссионных вознаграждений за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы, причитающейся участникам общественных работ, возмещать за счет средств местного бюджета.
4. Организацию общественных работ производить на условиях, указанных в договоре на выполнение общественных работ, заключенном в соответствии с действующим законодательством, между государственным учреждением "Федоровский районный отдел занятости и социальных программ" и организациями, определенными в перечне.
5. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима района Утегенова Н.К.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Федоровского района                        К. Ахметов
СОГЛАСОВАНО:
Главный врач коммунального
государственного предприятия
"Федоровская центральная
районная больница" Управления
здравоохранения акимата
Костанайской области
__________________ В. Финк
Утвержден
постановлением акимата

2012 жылғы 16 сәуірдегі № 91
қаулысымен бекітілген
Ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың
түрлері, көлемі және нақты жағдайлары, қоғамдық
жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегіне
төленетін ақының мөлшері
Ұйымның атауы
Жұмыс түрлері
Жұмыс
көлем
(сағат)
Еңбекақы
төлеу
Жұмыстардың нақты
жағдайлары
1.
"Ақжан және
біз"
жауапкершілігі
шектеулі
серіктестігі
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін талап
етпейтін
аумақты жинауда
және
абаттандыруда
көмек көрсету,
тұрғын үйлерді,
әлеуметтік-
мәдени
мақсатындағы
объектілерді
салу, қалпына
келтіру,
күрделі жөндеу
жұмыстарына,
тарихи-
сәулеттік
ескерткіштерді,
кешендерді және
қорықтағы
аймақтарды
қалпына
келтіруге
қатысу
39072
Айлық ең
төменгі
жалақының
1,5
мөлшері
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының жұмыс
уақытының
ұзақтығы–
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасымен
ескерілген
шектеулерді
есепке алып,
аптасына 40
сағаттан артық
емес, екі демалыс
күнімен, бір
сағаттан кем емес
түскі үзіліспен
2.
Қостанай облысы
әкімдігінің
Денсаулық
сақтау
басқармасы
"Федоров
ауданының
орталық
ауруханасы"
коммуналдық
мемлекеттік
кәсіпорыны
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін талап
етпейтін
аумақты жинауда
және
абаттандыруда
көмек көрсету,
тұрғын үйлерді,
әлеуметтік-
мәдени
мақсатындағы
объектілерді
салу, қалпына
келтіру,
күрделі жөндеу
жұмыстарына
қатысу
2288
Айлық ең
төменгі
жалақының
1,5
мөлшері
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының жұмыс
уақытының
ұзақтығы–
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасымен
ескерілген
шектеулерді
есепке алып,
аптасына 40
сағаттан артық
емес, екі демалыс
күнімен, бір
сағаттан кем емес
түскі үзіліспен

от 16 апреля 2012 года № 91
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные
условия общественных работ, размеры оплаты
труда безработных, участвующих
в общественных работах
Наименование
организации
Виды работ
Объемы
работ
(часы)
Оплата
труда
Конкретные
условия работ
1.
Товарищество
с ограниченной
ответственностью
"Ақжан және біз"
Помощь в уборке
и благоустройстве
территории,
участие в
строительстве,
реконструкции,
капитальном
ремонте жилья,
объектов
социально-
культурного
назначения,
в восстановлении
историко-
архитектурных
памятников,
комплексов и
заповедных зон,
которая
не требует
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
39072
1,5
мини-
мальной
месячной
заработ-
ной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных
работ – не более
40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с
двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не
менее одного часа
2.
Коммунальное
государственное
предприятие
"Федоровская
центральная
районная
больница"
Управления
здравоохранения
акимата
Костанайской
области
Помощь в уборке
и благоустройстве
территории,
участие в
строительстве,
реконструкции,
капитальном
ремонте жилья,
объектов
социально-
культурного
назначения,
которая
не требует
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
2288
1,5
мини-
мальной
месячной
заработ-
ной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных
работ – не более
40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с
двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не
менее одного часа