Үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек-балаларды материалдық қамтамасыз ету туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 16 сәуірдегі № 88 қаулысы. Қостанай облысы Федоров ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 18 мамырда № 9-20-217 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 4 қыркүйектегі № 278 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 04.09.2013 № 278 қаулысымен (осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 16–бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағы 14) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 қаулысымен бекітілген "Үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек-балаларды материалдық қамтамасыз ету үшін құжаттар ресімдеу" мемлекеттік қызмет көрсету стандартына сәйкес және бюджетті іске асыру мақсатында, Федоров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек-балаларды материалдық көмекпен қамтамасыз ету үшін, тоқсан сайын әр балаға сегіз есе айлық есептік көрсеткіші мөлшерінде әлеуметтік көмек көрсетілсін.
2. "Федоров аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу жөніндегі уәкілетті орган болып анықталсын.
3. Әлеуметтік көмек сәйкес оқу жылының ішінде төленеді деп белгіленсін.
4. Әлеуметтік көмек төлемі екінші деңгейдегі банктер немесе тиісті банктік операция түрлеріне лицензиясы бар ұйымдар арқылы әлеуметтік көмек тұтынушының банктік шотына ақшалай қаражат аудару жолымен жүзеге асырылады.
5. Аудан әкімдігінің "Үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету туралы" 2010 жылғы 29 наурыздағы № 95 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-20-176 тіркелген, 2010 жылы 27 мамырда № 21 "Федоровские новости" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Федоров
ауданының әкімі                            Қ. Ахметов

О материальном обеспечении детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому
Постановление акимата Федоровского района Костанайской области от 16 апреля 2012 года № 88. Зарегистрировано Управлением юстиции Федоровского района Костанайской области 18 мая 2012 года № 9-20-217. Утратило силу постановлением акимата Федоровского района Костанайской области от 4 сентября 2013 года № 278
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Федоровского района Костанайской области от 04.09.2013 № 278 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 16 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", стандартом оказания государственной услуги "Оформление документов для материального обеспечения детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому", утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394 и в целях реализации бюджета, акимат Федоровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Оказать социальную помощь для материального обеспечения детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому, ежеквартально, на каждого ребенка, в размере восьмикратного месячного расчетного показателя.
2. Определить уполномоченным органом по назначению и выплате социальной помощи государственное учреждение "Федоровский районный отдел занятости и социальных программ".
3. Установить, что социальная помощь выплачивается в течение соответствующего учебного года.
4. Выплата социальной помощи осуществляется путем перечисления денежных средств на банковский счет потребителя социальной помощи через банки второго уровня или организации, имеющие лицензии на соответствующие виды банковских операций.
5. Признать утратившим силу постановление акимата района "О материальном обеспечении детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому" от 29 марта 2010 года № 95 (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов № 9-20-176, опубликованного 27 мая 2010 года в газете "Федоровские новости" № 21).
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Федоровского района                        К. Ахметов