Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жобаларды қаржыландыру кезінде бюджеттік кредиттеу шарттарын анықтау туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2012 жылғы 20 сәуірдегі N 104/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 25 сәуірде N 3202 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық әкімі аппарат басшысының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы N 1/5-06/1935 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық әкімі аппарат басшысының 25.12.2013 N 1/5-06/1935 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 180-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 27-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы N 220 қаулысымен бекітілген Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесінің 543-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 6 наурыздағы "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін 2012 жылға кредит беру шарттарын бекіту туралы" N 293 қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 18 шілдедегі N 819 қаулысымен бекітілген Микрокредиттік ұйымдар мен кредиттік серіктестіктерге конкурстық негізде кредит беру қағидасына, Павлодар облыстық мәслихатының (IV сайланған кезектен тыс XL сессиясы) 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 404/40 шешіміне   сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бюджеттік кредиттерді берудің 2012 жылға арналған мынадай шарттары белгіленсін:
беру мақсаты – Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы N 316 қаулысымен бекітілген Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының (бұдан әрі – Бағдарлама) екінші бағыты шеңберінде жобаларды қаржыландыру; кредит мөлшері – 769,5 млн. теңге;
кредит валютасы – теңге;
кредитті игеру мерзімі – 2016 жылғы 25 желтоқсанға дейін;
кредит беру мерзімі – 5 жылға дейін;
негізгі қарызды өтеудің жеңілдікті кезеңі кредит мерзімі ұзақтығының үштен бірінен аспауы тиіс;
уәкілетті өңірлік ұйымға кредит ретінде бюджет қаражатын бергені үшін сыйақы мөлшерлемесі – бюджет пайдасына аударуға жататын жылына 2,78%;
уәкілетті өңірлік ұйыммен микроқаржы ұйымына ұсынылатын кредит бойынша жылдық сыйақы мөлшерлемесін, сондай-ақ Бағдарламаның қатысушысына кредит бойынша ең жоғарғы жылдық тиімді сыйақы мөлшерлемесін уәкілетті өңірлік ұйым Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыру мәселелері жөніндегі өңірлік комиссияның келісімі бойынша белгілейді.
Бағдарламаның бір қатысушысына кредит қаражатын берудің ең жоғарғы сомасы – 3000000 (үш миллион) теңге.

Об определении условий бюджетного кредитования при финансировании проектов в рамках второго направления Программы занятости 2020
Постановление акимата Павлодарской области от 20 апреля 2012 года N 104/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 апреля 2012 года N 3202. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Павлодарской области от 25 декабря 2013 года N 1/5-06/1935)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Павлодарской области от 25.12.2013 N 1/5-06/1935).
В соответствии со статьей 180 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 543 Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года N 220, постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 марта 2012 года N 293 "Об утверждении Условий кредитования областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на содействие развитию предпринимательства на селе на 2012 год в рамках Программы занятости 2020", правилами кредитования микрокредитных организаций и кредитных товариществ на конкурсной основе, утвержденных постановлением Правительства Республики от 18 июля 2011 года N 819, решением Павлодарского областного маслихата (XL сессия, IV созыв) от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить на 2012 год следующие условия предоставления бюджетных кредитов:
цель предоставления – финансирование проектов в рамках второго направления Программы занятости 2020, утвержденной постановлением   Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года N 316, (далее - Программа);
размер кредита – 769,5 млн. тенге;
валюта кредита – тенге;
период освоения кредита – до 25 декабря 2016 года;
срок предоставления кредита – до 5 лет;
льготный период по погашению основного долга не должен превышать одной трети продолжительности срока кредитования;
ставка вознаграждения для уполномоченной региональной организации за предоставленные бюджетные средства в качестве кредитных – 2,78 % годовых, подлежащих перечислению в пользу бюджета;
годовая ставка вознаграждения по кредиту для микрофинансовой организации, предоставляемому уполномоченной региональной организацией, а также максимальная годовая эффективная ставка вознаграждения по кредиту для участников Программы устанавливаются уполномоченной региональной организацией по согласованию с региональной комиссией по вопросам реализации Программы;
максимальная сумма предоставления кредитных средств на одного участника Программы – 3000000 (три миллиона) тенге.

2. Жобаларды кредиттеу Бағдарламаның басымдықты бағыттарына сәйкес жүзеге асырылады.
3. Павлодар облысы әкімдігінің 2011 жылғы 20 қыркүйектегі "Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жобаларды қаржыландыру кезінде бюджеттік кредиттеу шарттарын анықтау туралы" N 187/8 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3190 тіркелген, 2011 жылғы 22 қыркүйектегі N 108 "Звезда Прииртышья", 2011 жылғы 22 қыркүйектегі N 108 "Сарыарқа самалы" газеттерінде жарияланды).
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Д.Н. Тұрғановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Е. Арын

2. Кредитование проектов осуществлять в соответствии с приоритетными направлениями Программы.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Павлодарской области от 20 сентября 2011 года N 187/8 "Об определении условий бюджетного кредитования при финансировании проектов в рамках второго направления Программы занятости 2020" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3190, опубликовано в газетах "Звезда Прииртышья" от 22 сентября 2011 года, N 108, "Сарыарқа самалы" от 22 сентября 2011 года, N 108).
4. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Турганова Д.Н.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Е. Арын