Білім беру саласындағы мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2012 жылғы 13 желтоқсандағы N 349/12 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 қаңтарда N 3359 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 17 маусымдағы N 207/6 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 17.06.2014 N 207/6 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" N 745 қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" N 1119 қаулысына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған мемлекеттік қызмет көрсету регламенттері бекітілсін:
1) "Білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру";
2) "Балаларға қосымша білім беру бойынша қосымша білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау";
3) "Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттарды қабылдау";
4) "Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарындағы білім алушыларға жатақхана беру";
5) "Арнайы жалпы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша оқыту үшін мүмкіндіктері шектеулі балалардың құжаттарын қабылдау және арнайы білім беру ұйымдарына қабылдау";
6) "Техникалық және кәсіптік білім беру бағдарламалары бойынша кадрлар даярлауды жүзеге асыратын білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау";
7) "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау";
8) "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.А. Орсариевке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Е. Арын
Павлодар облысы әкімдігінің
2012 жылғы 13 желтоқсандағы
N 349/12 қаулысымен
бекітілді
"Білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру"
мемлекеттік қызмет регламенті

Об утверждении регламентов оказания государственных услуг в сфере образования
Постановление акимата Павлодарской области от 13 декабря 2012 года N 349/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 января 2013 года N 3359. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 17 июня 2014 года N 207/6
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 17.06.2014 N 207/6.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", постановлением Правительства Республики Казахстан  от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые регламенты оказания государственных услуг:
1) "Выдача дубликатов документов об образовании";
2) "Прием документов и зачисление в организации дополнительного образования для детей по предоставлению им дополнительного образования";
3) "Прием документов для предоставления отдыха детям из малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях";
4) "Предоставление общежития обучающимся в организациях технического и профессионального образования, высших учебных заведениях";
5) "Прием документов и зачисление в специальные организации образования детей с ограниченными возможностями для обучения по специальным общеобразовательным учебным программам";
6) "Прием документов и зачисление в организации образования, осуществляющие подготовку кадров по образовательным программам технического и профессионального образования";
7) "Прием документов и зачисление в организации образования независимо от ведомственной подчиненности для обучения по общеобразовательным программам начального, основного среднего, общего среднего образования";
8) "Прием документов для организации индивидуального бесплатного обучения на дому детей, которые по состоянию здоровья в течение длительного времени не могут посещать организации начального, основного среднего, общего среднего образования".
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Орсариева Е.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Е. Арын
Утвержден
постановлением
акимата Павлодарской области
от 13 декабря 2012 года N 349/12
Регламент оказания государственной услуги
"Выдача дубликатов документов об образовании"

1. Жалпы ережелер
1. "Білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру" мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, жоғары білім беру ұйымдары (бұдан әрі — білім беру ұйымдары) көрсетеді.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 4-бабы 9 тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы "Білім туралы мемлекеттік үлгідегі құжаттардың түрлері мен нысандарын және оларды беру ережесін бекіту туралы" N 1310 қаулысына, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысына (бұдан әрі - Стандарт) сәйкес көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының азаматтарына, Қазақстан Республикасында тұрақты тұратын азаматтығы жоқ тұлғаларға және Қазақстан Республикасының азаматы болып табылмайтын ұлты қазақ түлғаларға (бұдан әрі – тұтынушы) көрсетіледі.
5. Білім туралы құжаттың телнұсқасы немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жазбаша жауап мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы толық ақпарат білім беру ұйымының интернет-ресурстарында орналастырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
7. Мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен, күнделікті сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібінде көрсетіледі.
8. Мемлекеттік қызметтің көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті алушы стандарттың 11 тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап – 20 минуттан аспайды;
2) мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш берген сәттен бастап күнтізбелік 10 күн ішінде.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әрекеттер
(өзара әрекеттер) тәртібінің сипаттамасы
9. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар тізімін ұсынуы қажет.
10. Тұтынушы қажетті құжаттардың барлығын уәкілетті органға тапсырғаннан кейін Стандарттың 14-тармағында көрсетілген мәліметтерімен қолхат беріледі.
11. Стандарттың 16-тармағында көзделген жағдайда мемлекеттік қызметтен бас тартады.

1. Общие положения
1. Регламент государственной услуги "Выдача дубликатов документов об образовании" (далее - государственная услуга) оказывается организациями основного среднего, общего среднего, технического и профессионального, высшего образования (далее - организации образования).
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется в соответствии с подпунктом 9) статьи 4 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года N 1310 "Об утверждении видов и форм документов об образовании государственного образца и Правил их выдачи", постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки" (далее - Стандарт).
4. Государственная услуга оказывается гражданам Республики Казахстан, лицам без гражданства, постоянно проживающим в Республике Казахстан, и лицам казахской национальности, не являющимся гражданами Республики Казахстан (далее - Потребитель).
5. Результатом оказания государственной услуги является выдача дубликата документа об образовании потребителю, либо мотивированный письменный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
6. Информация о месте нахождения организаций образования указана на Интернет-ресурсах организаций образования.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Государственная услуга предоставляется ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов, за исключением выходных и праздничных дней, в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 11 Стандарта, - не более 20 минут;
2) с момента обращения для получения государственной услуги - не более десяти календарных дней.
3. Описание порядка действия (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
9. Для получения государственной услуги потребитель представляет в организацию образования документы, указанные в пункте 11 Стандарта.
10. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю выдается расписка о получении всех документов, со сведениями, указанными в пункте 14 Стандарта.
11. Основания для отказа в предоставлении государственной услуги указаны в пункте 16 Стандарта.

12. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер қатысады (бұдан әрі бірліктер):
1) білім беру ұйымының маманы;
2) білім беру ұйымының басшылығы;
13. Бірліктер әрбір әкімшілік әрекеттерінің (рәсімдерінің) өзара байланыстылығы мен өзара іс-қимылының мәтіндік кестелі сипаттамасы әрбір әкімшілік әрекеттің (рәсімдердің) орындалу мерзімінің көрсетілуімен осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.
14. Бірліктер мен іс-әрекеттерінің логикалық еттілігі арасындағы өзара байланысты көрсететін кесте осы регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
15. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызмет көрсету барысында қабылданатын шешімдерге және әрекеттерге (әрекетсіздікке) Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген тәртіпте жауап береді.
2012 жылғы 13 желтоқсандағы N 349/12
"Білім туралы құжаттардың телнұсқаларын
беру" мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Құрылымдық функционалдық бірліктердің әрекеттерінің сипаттамасы
N
Әрекеттің N (жұмыс арысы, ағымы)
1
2
3
4
5
1.
Жауапты тұлға
Білім беру ұйымының маманы
Білім беру ұйымының басшылығы
Білім беру ұйымының маманы
Білім беру ұйымының басшылығы
Білім беру ұйымының маманы
2.
Әрекеттің (үрдістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау және тіркеу
Құжаттарды қарастыру
Білім туралы құжаттың телнұсқасын немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жазбаша жауаптың жобасын дайындау
Білім туралы құжаттың телнұсқасына немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жазбаша жауаптың жобасын қарау және қол қою
Журналға тіркеу
3.
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешім)
Қолхат беру, немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жазбаша жауап беру
Бұрыштама қою
Білім туралы құжаттың телнұсқасын немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жазбаша жауаптың жобасын әзірлеу
Білім туралы құжаттың телнұсқасы немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдің жазбаша жауабы
Тұтынушыға білім туралы құжаттың телнұсқасын беру
4.
Орындалу мерзімі
20 минуттан аспайды
1 күннен аспайды
5 күннен аспайды
2 күннен аспайды
1 күннен аспайды
2012 жылғы 13 желтоқсандағы N 349/12
"Білім туралы құжаттардың телнұсқаларын
беру" мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігі
арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба
Павлодар облысы әкімдігінің
2012 жылғы 13 желтоқсандағы
N 349/12 қаулысымен
бекітілді
"Балаларға қосымша білім беру бойынша қосымша білім беру
ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттік қызмет көрсету регламенті

12. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы (далее - Единицы):
1) специалист организации образования;
2) руководство организации образования.
13. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
14. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и единицами, приведены в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
15. Должностные лица, оказывающие государственные услуги, несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействие) в ходе оказания государственных услуг в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту оказания государственной
услуги "Выдача дубликатов
документов об образовании"
от 13 декабря 2012 года N 349/12
Описание последовательности и взаимодействия
административных действий (процедур) каждой Единицы
N п/п
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
1.
Наименование Единиц
Специалист организации образования
Руководитель организации образования
Специалист организации образования
Руководитель организации образования
Специалист организации образования
2.
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием, регистрация документов
Рассмотрение документов
Подготовка проекта дубликата документа об образовании, либо мотивированного письменного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Рассмотрение и подписание проекта документа об образовании, либо мотивированного письменного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Регистрация в журнале исходящей корреспонденции
3.
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Выдача расписки, либо мотивированного письменного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Резолюция
Проект дубликата об образовании, либо мотивированного письменного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Дубликат документа об образовании, либо мотивированный письменный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдача дубликата документа об образовании потребителю
4.
Сроки исполнения
Не более 20 минут
Не более 1 календарного дня
Не более 5 календарных дней
Не более 2 календарных дней
Не более 1 календарного дня
Приложение 2
к регламенту оказания государственной
услуги "Выдача дубликатов
документов об образовании"
от 13 декабря 2012 года N 349/12
Схема процесса выдачи дубликатов документов об образовании
Утвержден
постановлением
акимата Павлодарской области
от 13 декабря 2012 года N 349/12
Регламент оказания государственной услуги
"Прием документов и зачисление в организации
дополнительного образования для детей по
предоставлению им дополнительного образования"

1. Жалпы ережелер
1. "Балаларға қосымша білім беру бойынша қосымша білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) жергілікті атқарушы орган анықтайтын мемлекеттік білім беру тапсырысы есебінен балаларға қосымша білім беретін білім беру оқу бағдарламаларын іске асыратын Павлодар облысы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары, білім беру ұйымдары көрсетеді.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 1-бабының 38-1)39)-тармақшасына, 6-бабы 2-тармағының 14-тармақшасы, 23-бабының 1-тармағы, 2-тармағының 1)-тармақшасы3-тармағы, 26-бабының 12-тармағы, 40-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысымен бекітілген мемлекеттік қызмет көрсету стандартына (бұдан әрі Стандарт) сәйкес көрсетіледі.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нәтижелері мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап немесе балалардың қосымша білім беру ұйымы және балалардың заңды өкілдері арасында жасалған, Стандарттың 2-қосымшасына сәйкес келісім-шарт негізінде шығарылған балалардың қосымша білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрық болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы толық ақпарат білім беру ұйымының интернет-ресурстарында орналастырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
6. Мемлекеттік қызмет жұмыс күндері демалыс және мереке күндерін қоспағанда, белгіленген кестеге сәйкес түскі үзіліспен 9.00- ден 18.00-ге дейін көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі:
1) мемлекеттік қызметті алу үшін өтінішті қарастыру 3 жұмыс күнін құрайды (балалардың музыкалық, көркемөнер, шығармашылық және спорт мектептері үшін 15 жұмыс күні);
2) өтініш иесінің мемлекеттік қызметті көрсету орнында өтінішті берген күні қызметті алу үшін күту (тіркелу кезінде) уақытының барынша ұзақтығы – 30 минуттан артық емес.
3) өтініш иесінің мемлекеттік қызметті көрсету орнында өтінішті берген күні қызмет көрсету уақытының барынша ұзақтығы – 30 минуттан артық емес.
8. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін негіздеме Стандарттың 16-тармағында көрсетілген.

1. Общие положения
1. Регламент государственной услуги "Прием документов и зачисление в организации дополнительного образования для детей по предоставлению им дополнительного образования" (далее - государственная услуга) оказывается организациями образования, государственными казенными коммунальными предприятиями Павлодарской области, реализующими образовательные учебные программы дополнительного образования детей за счет государственного образовательного заказа, который определяет местный исполнительный орган.
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается в соответствии с подпунктами 38-1)39) статьи 1; подпунктом 19) статьи 4; подпунктом 44-5)статьи 5; подпунктом 14) пункта 2 статьи 6; подпунктами 5), 10)пункта 3 статьи 6; подпунктами 5), 9) пункта 4 статьи 6; пунктом 1, подпунктом 1) пункта 2пунктом 3 статьи 23; пунктом 12 статьи 26;пунктом 4 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", Стандарта оказания государственной услуги, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 (далее - Стандарт).
4. Результатом завершения оказываемой государственной услуги являются приказ о зачислении в организацию дополнительного образования детей, изданный на основании договора согласно приложения 2 стандарта заключенного между законными представителями детей и организацией дополнительного образования детей либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
5. Информация о месте нахождения организаций образования указана на интернет-ресурсах организаций образования.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
6. Государственная услуга предоставляется в рабочие дни в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 часов до 18.00 часов, с перерывом на обед, за исключением выходных и праздничных дней.
7. Сроки оказания государственной услуги с момента:
1) обращения для получения государственной услуги составляют 3 рабочих дня (15 дней для детских музыкальных, художественных школ, школ искусств и спортивных школ);
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя (при регистрации), - не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя, - не более 30 минут.
8. Основания для отказа в оказании государственной услуги указано в пункте 16 Стандарта.

3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әрекеттер
(өзара әрекеттер) тәртібінің сипаттамасы
9. Мемлекеттік қызметті алу үшін білім беру ұйымына Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар ұсынылады және білім беру ұйымының іс жүргізушісіне тапсырылады.
10. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық құжаттарды тапсыру кезінде тұтынушыға қызметтерді алу күні көрсетілген қолхатты берген жауапты тұлғаның аты-жөні, өтінішті қабылдау күні мен номері көрсетілген қажетті құжаттарды алу туралы қолхат беріледі.
11. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіне мынадай құрылымдық функционалдық бірліктер қатысады: (бірліктер)
1) білім беру ұйымының маманы;
2) білім беру ұйымының басшылығы.
12. Әрбір әкімшілік әрекеттің (рәсімнің) орындалу мерзімін көрсетумен әр бірліктер әкімшілік әрекетінің (рәсімінің) бірізділігі мен өзара әрекетінің мәтіндік кестелік сипаты осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету және бірліктер үрдісінде әкімшілік әрекетінің ой-түйіндік тәртібі арасындағы өзара байланысты көрсететін сызбалар осы регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
14. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте мемлекеттік қызметтерді көрсету барысында қабылданатын шешімдерге және әрекеттерге (әрекетсіздікке) жауап береді.
2012 жылғы 13 желтоқсандағы
"Балаларға қосымша білім беру
бойынша қосымша білім беру ұйымдарына
құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау"
N 349/12 мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Құрылымдық функционалдық бірліктер әрекетінің сипаттамасы
N
Әрекеттің N (жұмыс барысы, ағымы)
1
2
3
4
5
1.
Жауапты тұлға
Білім беру ұйымының маманы
Білім беру ұйымының басшылығы
Білім беру ұйымының маманы
Білім беру ұйымының басшылығы
Білім беру ұйымының маманы
2.
Әрекеттің (үрдістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Қоса берілген құжаттармен бірге өтінішті қабылдау және тіркеу
Құжаттарды қарастыру
Білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрық жобасын немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындауы
Бұйрыққа немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы жазбаша дәлелді жауапқа қол қоюы
Кіріс журналына тіркеу
3.
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық өкімдік шешім)
Құжаттарды алу туралы қолхат
Бұрыштама
Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы жазбаша дәлелді жауап немесе білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрық жобасы
Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы жазбаша дәлелді жауап немесе білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрық
Тұтынушыға мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жазбаша жауап беру
4.
Орындалу мерзімі
1 жұмыс күннен аспайды

3. Описание порядка действия (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
9. Для получения государственной услуги в организацию образования предоставляютcя документы, указанные в пункте 11 Стандарта, и сдаются специалисту организации образования.
10. При сдаче всех документов для получения государственной услуги, потребителю государственной услуги выдается расписка о получении необходимых документов с указанием номера и даты приема заявления, фамилии, имени, отчества ответственного лица, выдавшего расписку с указанием даты получения государственной услуги.
11. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы (далее – Единицы):
1) специалист организации образования;
2) руководитель организации образования.
12. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
13. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и единицы, приведены в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
14. Должностные лица, оказывающие государственные услуги, несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействие) в ходе оказания государственных услуг в порядке, установленном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту оказания государственной
услуги "Прием документов и зачисление
в организации дополнительного образования
для детей по предоставлению им
дополнительного образования"
от 13 декабря 2012 года N 349/12
Описание действий структурно-функциональных единиц
N
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
1.
Ответственное лицо
Специалист организации образования
Руководитель организации образования
Специалист организации образования
Руководитель организации образования
Специалист организации образования
2.
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация заявления  с прилагаемыми документами
Рассмотрение документов
Подготовка проекта приказа о зачислении в организацию образования либо мотивированного письменного  ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Подписание приказа о зачислении в организацию образования либо мотивированного письменного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Регистрация в журнале
3.
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Выдача расписки
Резолюция
Проект приказа о зачислении в организацию образования либо мотивированный письменный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Приказ о зачислении в организацию образования либо мотивированный письменный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Ознакомления с приказом либо мотивированный письменный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
4.
Сроки исполнения
Не более 1 рабочего дня

1 жұмыс күннен аспайды (балалардың музыкалық, көркемөнер, шығармашылық және спорт мектептері үшін 13 күннен аспайды)
1 жұмыс күннен аспайды
2012 жылғы 13 желтоқсандағы
"Балаларға қосымша білім беру
бойынша қосымша білім беру ұйымдарына
құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау"
N 349/12 мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Функционалдық өзара әрекет ету сызбасы
Павлодар облысы әкімдігінің
2012 жылғы 13 желтоқсандағы
N 349/12 қаулысымен
бекітілді
"Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және мектеп
жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттарды қабылдау"
мемлекеттік қызмет көрсету регламенті
1. Жалпы ережелер
1.Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттарды қабылдау" мемлекеттік қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) білім беру ұйымы және регламенттің 1-қосымшасына сәйкес уәкілетті органдар, басқарма көрсетеді.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3.Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңы 6-бабының 2-тармағының 11)-тармақшасына, 4-тармағының 11)-тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысымен бекітілген мемлекеттік қызмет көрсету стандартына (бұдан әрі Стандарт) сәйкес көрсетіледі.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нәтижелері мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап немесе Стандарттың 2-қосымшасына сәйкес нысан бойынша қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерге жолдама беру (бұдан әрі - жолдама) болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет білім беру ұйымдарындағы күн көрісі төмен отбасылардан шыққан білім алушылар мен тәрбиеленушілерге (бұдан әрі – Тұтынушы) көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы толық ақпарат білім беру ұйымының интернет-ресурстарында орналастырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
7. Мемлекеттік қызмет алдын ала жазылусыз және қызметті жедел ресімдеусіз уәкілетті орган мен білім беру ұйымдарының бекітілген жұмыс кестесіне сәйкес жүргізіледі.
8. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі:
1) мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш берген күннен бастап күнтізбелік 10 күнді құрайды;
2) өтініш иесінің мемлекеттік қызметті көрсету орнында өтінішті берген күні қызметті алғанға дейін күтетін (тіркелу кезінде) барынша шекті уақыт – 30 минуттан аспайды.
3) өтініш иесінің мемлекеттік қызметті көрсету орнында өтінішті берген күні қызмет көрсететін барынша шекті уақыт – 30 минуттан аспайды

Не более 1 рабочего дня (не более 13 дней для детских музыкальных, художественных школ, школ искусств и спортивных школ)
Не более 1 рабочего дня
Приложение 2
к регламенту оказания государственной
услуги "Прием документов и зачисление
в организации дополнительного образования
для детей по предоставлению им
дополнительного образования"
от 13 декабря 2012 года N 349/12
Схема функционального взаимодействия
Утвержден
постановлением
акимата Павлодарской области
от 13 декабря 2012 года N 349/12
Регламент оказания государственной услуги
"Прием документов для предоставления отдыха детям из
малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях"
1. Общие положения
1. Регламент государственной услуги "Прием документов для предоставления отдыха детям из малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях" (далее – государственная услуга), оказывается организациями образования согласно приложению 1 регламента (далее – уполномоченный орган).
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается в соответствии с подпунктом 11) пункта 2, подпунктом 11) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", Стандарта оказания государственной услуги, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 (далее - Стандарт).
4. Результатом завершения оказываемой государственной услуги являются выдача направления в загородные и пришкольные лагеря, согласно приложению 2 к стандарту, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
5. Государственная услуга оказывается обучающимся и воспитанникам организации образования из малообеспеченных семей (далее – Потребитель).
6. Информация о месте нахождения организаций образования указана на интернет-ресурсах организаций образования.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Государственная услуга предоставляется в течение календарного года в соответствии с установленным графиком работы уполномоченного органа и организации образования без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
8. Сроки оказания государственной услуги с момента:
1) обращения для получения государственной услуги составляют десять календарных дней со дня подачи заявления;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя (при регистрации), - не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя, - не более 30 минут.

9. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін негіздеме Стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
3.Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әрекеттер
(өзара әрекеттер) тәртібінің сипаттамасы
10. Тұтынушы мемлекеттік қызметті алу үшін Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды білім беру ұйымына ұсынады.
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық құжаттарды тапсыру кезінде мемлекеттік қызметті алушыға Стандарттың 14-тармағында көрсетілген мәліметтермен қолхат беріледі.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіне мынадай құрылымдық функционалдық бірліктер қатысады: (бұдан әрі - бірліктер)
1) білім беру ұйымының маманы;
2) білім беру ұйымының басшылығы.
13. Әрбір әкімшілік әрекеттің (үрдістің) орындалу мерзімін көрсетумен әр бірліктер әкімшілік әрекетінің (үрдісінің) бірізділігі мен өзара әрекетінің мәтіндік кестелік сипаты осы регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.
14. Мемлекеттік қызмет көрсету және бірліктер үрдісінде әкімшілік әрекетінің ой-түйіндік тәртібі арасындағы өзара байланысты көрсететін сызбалар осы регламенттің 3-қосымшасында көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
15. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте мемлекеттік қызметтерді көрсету барысында қабылданатын шешімдерге және әрекеттерге (әрекетсіздікке) жауап береді.
2012 жылғы 13 желтоқсандағы
"Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы
және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін
құжаттарды қабылдау" N 349/12 қаулысымен
бекітілді мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Павлодар облысы
1.
"Павлодар қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Павлодар қ-сы Кривенко к-сі, 25 8(718 23) 209-50
2.
"Ақсу қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі

9. Основания для отказа в оказании государственной услуги указаны в пункте 16 Стандарта.
3. Описание порядка действия (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги потребитель представляет в организацию образования документы, указанные в пункте 11 Стандарта.
11. При сдаче всех документов для получения государственной услуги, получателю государственной услуги выдается расписка со сведениями, указанными в пункте 14 Стандарта.
12. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы (далее - единицы);
1) специалист организации образования;
2) руководство организации образования.
13. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
14. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги, приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
15. Должностные лица, оказывающие государственные услуги, несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействие) в ходе оказания государственных услуг в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту оказания государственной
услуги "Прием документов для предоставления
отдыха детям из малообеспеченных семей
в загородных и пришкольных лагерях"
от 13 декабря 2012 года N 349/12
Павлодарская область
1.
Государственное учреждение "Отдел образования акимата города Павлодара"
г. Павлодар, ул. Кривенко, 25 8(718 2) 3209-50
2.
Государственное учреждение "Отдел образования акимата города Аксу"

Ақсу қаласы, Қамзин к-сі, 14 8(718 37) 512-12
3.
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Екібастұз қаласы, Ленин к-сі, 101 8(718 77) 716-92
4.
"Ақтоғай ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ақтоғай ауылы, Абай к-сі, 77 8(718 41) 215-77
5.
"Баянауыл ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Баянауыл ауылы, Әуезов к-сі, 19 8(718 40) 915-36
6.
"Железин ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі

г. Аксу, ул. Камзина, 14 8(718 37) 512-12
3.
Государственное учреждение "Отдел образования акимата города Экибастуза"
г. Экибастуз, ул. Ленина, 101 8(718 77) 716-92
4.
Государственное учреждение "Отдел образования акимата Актогайского района"
с. Актогай, ул. Абая, 77 8(718 41) 215-77
5.
Государственное учреждение "Отдел образования акимата Баянаульского района"
с. Баянаул, ул. Ауэзова, 19 8(718 40) 915-36
6.
Государственное учреждение "Отдел образования акимата Железинского района"

Железин ауылы, Квитков к-сі, 7 8(718 31) 220-80
7.
"Ертіс ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ертіс ауылы, Елгин к-сі, 4 8(718 32) 211-40
8.
"Қашыр ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қашыр ауылы, Ленин к-сі, 236 8(718 33) 215-85
9.
"Лебяжі ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Лебяжі ауылы, Бейбітшілік к-сі, 1 8(718 39) 217-86
10.
"Май ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Май ауылы, Абылай хан к-сі, 24 8(718 38) 917-70
11.
"Успен ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Успен ауылы, Петровский к-сі, 17 8(718 34) 910-69
12.
"Шарбақты ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Шарбақты ауылы, Советов к-сі, 53 8(718 36) 217-77
13.
"Павлодар қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Павлодар қаласы, Толстой к-сі, 22 8(718 23) 294-84
2012 жылғы 13 желтоқсандағы
"Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы
және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін
құжаттарды қабылдау" N 349/12 қаулысымен
бекітілді мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Әрекетінің сипаттамасы
1 2 3 4 5 6 7
1.
Әрекеттің N (жұмыс барысы, ағымы)
1
2
3
4
5
2.
Жауапты тұлға
Білім беру ұйымының маманы
Білім беру ұйымының басшылығы
Білім беру ұйымының маманы
Білім беру ұйымының басшылығы
Білім беру ұйымының маманы
3.
Әрекеттің (үрдістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Өтінішті қабылдау және тіркеу
Жауапты орындаушыны анықтауы
Құжаттарды тексеруі, өтініштерді қарауы, жауапты орындаушының жолдама немесе мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы дәлелді жазбаша жауапты дайындауы
Жолдама немесе мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы дәлелді жазбаша жауапқа қол қоюы
Жолдаманы немесе мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы дәлелді жазбаша жауапты беру туралы журналына тіркеу
4.
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешім)
Қолхат беру
Бұрыштама
Жолдама немесе мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы дәлелді жазбаша жауап жобасы
Жолдамаға немесе мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы дәлелді жазбаша жауапқа қол қою
Жолдаманы немесе мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы дәлелді жазбаша жауап беруі
5.
Орындалу мерзімі
30 минут аспайды
1 күннен аспайды
5 күннен аспайды
2 күннен аспайды
30 минут аспайды
2012 жылғы 13 желтоқсандағы
"Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы
және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін
құжаттарды қабылдау" N 349/12 қаулысымен
бекітілді мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Функционалдық өзара әрекет ету сызбасы
Павлодар облысы әкімдігінің
2012 жылғы 13 желтоқсандағы
N 349/12 қаулысымен
бекітілді
"Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарындағы, жоғары
оқу орындарындағы білім алушыларға жатақхана беру"
мемлекеттік қызмет көрсету регламенті

с. Железинского, ул. Квиткова, 7 8(718 31) 220-80
7.
Государственное учреждение "Отдел образования акимата Иртышского района"
с. Иртышск, ул. Елгина, 4 8(718 32) 211-40
8.
Государственное учреждение "Отдел образования акимата Качирского района"
с. Качиры, ул. Ленина, 236 8(718 33) 215-85
9.
Государственное учреждение "Отдел образования акимата Лебяжинского района"
с. Лебяжье, ул. Мира, 1 8(718 39) 217-86
10.
Государственное учреждение "Отдел образования акимата Майского района"
с. Майск, ул. Абылайхана, 24 8(718 38) 917-70
11.
Государственное учреждение "Отдел образования акимата Успенского района"
с. Успенка, ул. Петровского, 17 8(718 34) 910-69
12.
Государственное учреждение "Отдел образования акимата Щербактинского района"
с. Щербакты, ул. Советов, 53 8(718 36) 217-77
13.
Государственное учреждение "Отдел образования акимата города Павлодара"
г. Павлодар, ул. Толстого, 22 8(718 23) 294-84
Приложение 2
к регламенту оказания государственной
услуги "Прием документов для предоставления
отдыха детям из малообеспеченных семей
в загородных и пришкольных лагерях"
от 13 декабря 2012 года N 349/12
Описание действий структурно-функциональных единиц
N
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
1
Ответственное лицо
Специалист организации образования
Руководитель организации образования
Специалист организации образования
Руководитель организации образования
Специалист организации образования
2
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием, регистрация  документов
Определение ответственного исполнителя
Рассмотрение заявления, проверка документов, подготовка направления либо мотивированного письменного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Подписание  направления либо мотивированного письменного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Регистрация в журнале о выдаче направления либо мотивированного письменного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Выдача расписки
Резолюция
Проект направления либо мотивированного письменного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Направление либо мотивированный письменный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдача направления либо мотивированного письменного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
4
Сроки исполнения
Не более 30 мин
Не более 1 календарного дня
Не более 5 календарных дней
Не более 2 календарных дней
Не более 30 мин
Приложение 3
к регламенту оказания государственной
услуги "Прием документов для предоставления
отдыха детям из малообеспеченных семей
в загородных и пришкольных лагерях"
от 13 декабря 2012 года N 349/12
Схема функционального взаимодействия
Утвержден
постановлением
акимата Павлодарской области
от 13 декабря 2012 года N 349/12
Регламент оказания государственной услуги
"Предоставление общежития обучающимся в организациях
технического и профессионального образования,
высших учебных заведениях"

1. Жалпы ережелер
1. "Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарындағы, жоғары оқу орындарындағы білім алушыларға жатақхана беру" мемлекеттік қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) білім беру ұйымы көрсетеді.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 43-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысымен бекітілген Мемлекеттік қызмет стандартына (бұдан әрі - стандарт) сәйкес көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының азаматтарына, Қазақстан Республикасында тұрақты тұратын азаматтығы жоқ тұлғаларға және Қазақстан Республикасының азаматы болып есептелмейтін ұлты қазақ тұлғаларға (бұдан әрі – Тұтынушы) көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері жатақхана беру туралы жолдама немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жазбаша жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы толық ақпарат білім беру ұйымының интернет-ресурстарында орналастырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
7. Мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен, күнделікті сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібінде көрсетіледі.
8. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті алушы осы стандарттың 11-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап 20 минуттан артық емес;
2) мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш берген сәттен бастап күнтізбелік 7 күннен аспайды.
9. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін негіз Стандарттың 16-тармағында көрсетілгендей жағдайларда бас тартылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі
әрекеттер (өзара әрекеттер) тәртібінің сипаттамасы
10. Тұтынушы мемлекеттік қызметті алу үшін Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды білім беру ұйымының оқу бөліміне ұсынады.
11. Мемлекеттік қызметтерді алу үшін барлық қажетті құжаттар тапсырылған жағдайда, мемлекеттік қызметтерді тұтынушыға Стандарттың 14-тармағында көрсетілген мәліметтермен қоса, құжаттарды қабылдау туралы қолхат беріледі.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіне мынадай құрылымдық функционалдық бірліктер қатысады (бұдан әрі - бірліктер).
1) білім беру ұйымының маманы;
2) білім беру ұйымының басшылығы.
13. Әрбір әкімшілік әрекеттің (үрдістің) орындалу мерзімін көрсетумен әр бірліктер әкімшілік әрекетінің (үрдісінің) бірізділігі мен өзара әрекетінің мәтіндік кестелік сипаты осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.

1. Общие положения
1. Регламент государственной услуги "Предоставление общежития обучающимся в организациях технического и профессионального образования, высших учебных заведениях" (далее – государственная услуга) оказывается организациями технического и профессионального образования и высшими учебными заведениями.
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается в соответствии со статьей 43 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", Стандарта государственной услуги, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 (далее - Стандарт).
4. Государственная услуга оказывается гражданам Республики Казахстан, лицам без гражданства, постоянно проживающим в Республике Казахстан, и лицам казахской национальности, не являющимся гражданами Республики Казахстан (далее – потребитель).
5. Результатом оказания государственной услуги является направление о предоставлении общежития либо мотивированный письменный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
6. Информация о месте нахождения организаций образования указана на интернет-ресурсах организаций образования.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Государственная услуга предоставляется ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов, за исключением выходных и праздничных дней, в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи потребителем государственной услуги необходимых документов - не более 20 минут;
2) с момента обращения для получения государственной услуги - не более 7-ми календарных дней.
9. Основания для отказа в предоставлении государственной услуги указаны в пункте 16 стандарта.
3. Описание порядка действия (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
10 Для получения государственной услуги потребитель представляет в учебную часть организации образования документы, указанные в пункте 11 стандарта.
11. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю государственной услуги выдается расписка о приеме документов, со сведениями, указанными в пункте 14 стандарта.
12. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы: (далее – единицы)
1) специалист организации образования;
2) руководитель организации образования.
13. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.

14. Мемлекеттік қызмет көрсету және бірліктер үрдісінде әкімшілік әрекетінің ой-түйіндік тәртібі арасындағы өзара байланысты көрсететін сызбалар осы регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
15. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызметтерді көрсету барысында қабылданатын шешімдерге, әрекеттерге (әрекетсіздікке) Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте жауап береді.
2012 жыл 13 желтоқсандағы N 349/12
қаулысымен бекітілген "Техникалық және
кәсіптік білім беру ұйымдарындағы, жоғары
оқу орындарындағы білім алушыларға жатақхана
беру" мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
1-қосымша
Әрекетінің сипаттамасы
2.
Әрекеттің N (жұмыс барысы, ағымы)
1
2
3
4
5
3.
Жауапты тұлға
Білім беру ұйымының маманы
Білім беру ұйымының басшылығы
Білім беру ұйымының маманы
Білім беру ұйымының басшылығы
Білім беру ұйымының маманы
4.
Әрекеттің (үрдістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Өтінішті қабылдау, тіркеу
Өтінішті қарау
Жолдаманы беру немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жазбаша жауапты рәсімдеу
Жатақхана беру туралы жолдамаға немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жазбаша жауапқа қол қою
Журналға тіркеу
5.
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешім)
Колхат беру
Бұрыштама қою
Жолдама беру немесе бас тарту туралы дәлелді жазбаша жауапты тапсыру
Дайын құжатты орындаушыға тапсыру
Дайын құжатты тұтынушыға тапсыру мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жазбаша жауапты беруі
6.
Орындалу мерзімі
20 минут
1 күннен аспайды
3 күннен аспайды
1 күннен аспайды
1 күннен аспайды
2012 жыл 13 желтоқсандағы N 349/12
қаулысымен бекітілген "Техникалық және
кәсіптік білім беру ұйымдарындағы, жоғары
оқу орындарындағы білім алушыларға жатақхана
беру" мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
2-қосымша
Функционалдық өзара әрекет ету сызбасы
Павлодар облысы әкімдігінің
2012 жылғы 13 желтоқсандағы
N 349/12 қаулысымен
бекітілді
"Арнайы жалпы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша
оқыту үшін мүмкіндіктері шектеулі балалардың құжаттарын
қабылдау және арнайы білім беру ұйымдарына қабылдау"
мемлекеттік қызмет көрсету регламенті

14. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и единицы, согласно приложению 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
15. Должностные лица, оказывающие государственные услуги, несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействие) в ходе оказания государственных услуг, в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту оказания государственной
услуги "Предоставление общежития
обучающимся в организациях технического
и профессионального образования,
высших учебных заведениях"
от 13 декабря 2012 года N 349/12
Описание действий структурно-функциональных единиц
1.
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2.
Ответственное лицо
Специалист организации образования
Руководитель организации образования
Специалист организации образования
Руководитель организации образования
Специалист организации образования
3.
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием, регистрация документов
Рассмотрение документов
Оформление направления о предоставлении общежития  либо мотивированного письменного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Подписание направления о предоставлении общежития либо мотивированного письменного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Регистрация в журнале
4.
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Выдача расписки
Резолюция
Передача направления либо мотивированного письменного ответа об отказе руководителю организации образования
Передача направления исполнителю либо мотивированного письменного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдача направления о предоставлении общежития либо мотивированного письменного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
5.
Сроки исполнения
20 минут
Не более 1 календарного дня
Не более 3 календарных дней
Не более 1 календарных дней
Не более 1 календарного дня
Приложение 2
к регламенту оказания государственной
услуги "Предоставление общежития
обучающимся в организациях технического
и профессионального образования,
высших учебных заведениях"
от 13 декабря 2012 года N 349/12
Схема функционального взаимодействия
Утвержден
постановлением
акимата Павлодарской области
от 13 декабря 2012 года N 349/12
Регламент оказания государственной услуги
"Прием документов и зачисление в специальные организации
образования детей с ограниченными возможностями для обучения по
специальным общеобразовательным учебным программам"

1. Жалпы ережелер
1. "Арнайы жалпы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша оқыту үшін мүмкіндіктері шектеулі балалардың құжаттарын қабылдау және арнайы білім беру ұйымдарына қабылдау" мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) ұйымдастырушылық-құқықтық, меншік нысанына және ведомстволық бағыныстылығына қарамастан арнайы білім беру ұйымдары көрсетеді.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 16-бабы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысымен бекітілген мемлекеттік қызмет көрсету стандарты (бұдан әрі - Стандарт) негізінде көрсетіледі.
4. Аталған қызмет жеке тұлғаларға – 7-18 жас аралығындағы мүмкіндігі шектеулі балаларға (бұдан әрі – Тұтынушы) көрсетіледі.
5. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызмет нәтижесi білім беру ұйымының бұйрығы немесе мемлекеттік қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелденген жазбаша түрде жауап беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы толық ақпарат білім беру ұйымының интернет-ресурстарында орналастырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
7. Мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 8.00-ден бастап 18.00-ге дейін күнделікті көрсетіледі,түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
құжаттарды қарау өтініш түскен сәттен бастап 3 жұмыс күні ішінде жүзеге асырылады
9. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін негіз Стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әрекеттер
(өзара әрекеттер) тәртібінің сипаттамасы
10. Тұтынушы мемлекеттік қызметті алу үшін Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды білім беру ұйымына ұсынады.
11. Өтініштің қабылдау нөмірі мен күні, құжатты қабылдап алған комиссия мүшесінің тегі, аты, әкесінің аты көрсетілген қолхат мемлекеттік қызметті алушының стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсырғанын растайтын құжат болып табылады.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіне мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер қатысады:
1) білім беру ұйымының маманы;
2) білім беру ұйымының басшылығы.
13. Әрбір әкімшілік әрекеттің (үрдістің) орындалу мерзімін көрсетумен әр әкімшілік әрекетінің (үрдісінің) бірізділігі мен өзара әрекетінің мәтіндік кестелік сипаты осы Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.

1. Общие положения
1. Регламент государственной услуги "Прием документов и зачисление в специальные организации образования детей с ограниченными возможностями для обучения по специальным общеобразовательным учебным программам" (далее – государственная услуга) оказывается специальными организациями образования, предоставляющими общее среднее образование независимо от организационно-правовых форм, формы собственности и ведомственной подчиненности.
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании статьи 16 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" и Стандарта государственной услуги, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 (далее - Стандарт).
4. Данная услуга предоставляется физическим лицам - детям с ограниченными возможностями в развитии от 7 до 18 лет (далее – Потребитель).
5. Результатом оказания государственной услуги является приказ организации образования либо мотивированный письменный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
6. Информация о месте нахождения организаций образования указана на Интернет-ресурсах организаций образования.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Государственная услуга оказывается организациями образования ежедневно, за исключением выходных и праздничных дней, с 8.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов.
8. Сроки оказания государственной услуги: рассмотрение документов осуществляется в течение 3 рабочих дней с момента поступления заявления.
9. Основании для отказа в предоставлении государственной услуги указано в пункте 16 Стандарта.
3. Описание порядка действия (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги потребитель представляет в организацию образования документы, указанные в пункте 11 Стандарта.
11. Формой документа, подтверждающей, что получатель государственной услуги сдал все необходимые документы, указанные в пункте 11 Стандарта, является расписка о приеме документов с указанием номера и даты приема заявления, фамилии, имени, отчества члена приемной комиссии, выдавшего расписку.
12. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы:
1) специалист организации образования;
2) руководитель организации образования.
13. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.

14. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісінде және құрылымдық функционалдық бірліктер әкімшілік әрекетінің ой-түйіндік тәртібі арасындағы өзара байланысты көрсететін сызбалар осы регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
15. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызмет көрсету барысында қабылданатын шешімдерге, әрекеттерге (әрекетсіздікке) Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген тәртіппен жауап береді.
2012 жылғы 13 желтоқсан N 349/12
"Арнайы жалпы білім беретін оқу
бағдарламалары бойынша оқыту үшін
мүмкіндіктері шектеулі балалардың
құжаттарын қабылдау және арнайы
білім беру ұйымдарына қабылдау"
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
1-қосымша
Әрекетінің сипаттамасы бірліктердің әрекеттерінің сипаттамасы
1
Әрекеттің N (жұмыс барысы, ағымы)
1
2
3
4
5
2
Жауапты тұлға
Білім беру ұйымының маманы
Білім беру ұйымының басшылығы
Білім беру ұйымының маманы
Білім беру ұйымының басшылығы
Білім беру ұйымының маманы
3
Әрекеттің (үрдістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарыды қабылдау және тіркеу
Жауапты орындаушыны анықтауы
Білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрықтың жобасын немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жазбаша жауап дайындау
Білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрыққа немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жазбаша жауапқа қол қою
Шығыс журналына тіркеу
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешім)
Қолхат беру
Бұрыштама
Білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрықтың немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жазбаша жауаптың жобасы
Білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрық немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жазбаша жауап
Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жазбаша жауап беру
5
Орындалу мерзімі
1 күннен аспайды
1 күннен аспайды
1 күннен аспайды
2012 жылғы 13 желтоқсан N 349/12
"Арнайы жалпы білім беретін оқу
бағдарламалары бойынша оқыту үшін
мүмкіндіктері шектеулі балалардың
құжаттарын қабылдау және арнайы
білім беру ұйымдарына қабылдау"
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
2-қосымша
Функционалдық өзара әрекет ету сызбасы
Павлодар облысы әкімдігінің
2012 жылғы 13 желтоқсандағы
N 349/12 қаулысымен
бекітілді
"Техникалық және кәсіптік білім беру бағдарламалары
бойынша кадрлар даярлауды жүзеге асыратын білім беру
ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттік қызмет көрсету регламенті

14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
15. Должностные лица, оказывающие государственные услуги, несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействие) в ходе оказания государственных услуг в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту оказания государственной
услуги "Прием документов и зачисление
в специальные организации образования
детей с ограниченными возможностями
для обучения по специальным
общеобразовательным учебным программам"
от 13 декабря 2012 года N 349/12
Описание действий структурно-функциональных единиц
1.
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2.
Ответственное лицо
Специалист организации образования
Руководитель организации образования
Специалист организации образования
Руководитель организации образования
Специалист организации образования
3.
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация документов
Рассмотрение документов
Подготовка проекта приказа о зачислении в организацию образования либо мотивированного письменного ответа об  отказе в предоставлении государственной услуги
Подписание приказа о зачислении в организацию образования либо мотивированного письменного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Регистрация в журнале
4.
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Выдача расписки
Резолюция
Проект приказа о зачислении в организацию образования либо мотивированного письменного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Приказ о  зачислении в организацию образования либо мотивированный письменный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдача потребителю мотивированного письменного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
5.
Сроки исполнения
1 рабочего дня
1 рабочего дня
1 рабочего дня
Приложение 2
к регламенту оказания государственной
услуги "Прием документов и зачисление
в специальные организации образования
детей с ограниченными возможностями
для обучения по специальным
общеобразовательным учебным программам"
от 13 декабря 2012 года N 349/12
Схема функционального взаимодействия
Утвержден
постановлением
акимата Павлодарской области
от 13 декабря 2012 года N 349/12
Регламент оказания государственной услуги
"Прием документов и зачисление в организации образования,
осуществляющие подготовку кадров по образовательным программам
технического и профессионального образования"

1. Жалпы ережелер
1. "Техникалық және кәсіптік білім беру бағдарламалары бойынша кадрлар даярлауды жүзеге асыратын білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) білім беру ұйымы көрсетеді.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 26-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 қаңтардағы "Техникалық және кәсіптік білім берудің кәсіптік оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарына оқуға қабылдаудың Үлгі қағидаларын бекіту туралы" (бұдан әрі - Үлгі қағидалары) N 130 қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысымен бекітілген Мемлекеттік қызмет стандарттарына (бұдан әрі - стандарт) сәйкес көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет негізгі орта (жалпы негізгі), жалпы орта (орта жалпы), техникалық және кәсіптік (кәсіптік бастауыш және кәсіптік орта), орта білімнен кейінгі, жоғары (кәсіптік жоғары) білімі бар Қазақстан Республикасының азаматтарына, шетелдік азаматтарға және азаматтығы жоқ тұлғаларға (бұдан әрі – Тұтынушы) көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері білім беру ұйымына қабылдау туралы жалпы бұйрық немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жазбаша жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы толық ақпарат білім беру ұйымының интернет-ресурстарында орналастырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
7. Мемлекеттік қызмет жұмыс күндері демалыс және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін көрсетіледі.
8. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті алушы стандарттың 11-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап құжаттарды қабылдау кезеңінде – 60 минуттан аспайды;
2) мемлекеттік қызмет көрсетуді алу үшін жүгінген сәттен – өтініш түскен күнінен бастап Үлгі қағидаларда белгіленген білім алушы қатарына қабылдау кезеңіне күндізгі оқу нысанына 30 тамызға, сырттай оқу нысанына 30 қыркүйекке дейін;
Құжаттар тіркелген күннен бастап бір аптадан аспайтын мерзімде қабылдау комиссиясы оқуға түсушілерге түсу емтихандарына жіберілгендіктері туралы хабарлайды.
9. Мемлекеттік қызметті алушының стандарттың 11-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды толық ұсынбауы мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуға негіз болады, бас тарту себептері жазбаша негізделеді.

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Прием документов и зачисление в организации образования, осуществляющие подготовку кадров по образовательным программам технического и профессионального образования" (далее - государственная услуга) оказывается организациями технического и профессионального образования.
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается в соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 января 2012 года N 130 "Об утверждении Типовых правил приема на обучение в организации образования, реализующие профессиональные учебные программы технического и профессионального образования" (далее – Типовые правила), стандартом государственной услуги, утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 (далее - Стандарт).
4. Государственная услуга оказывается гражданам Республики Казахстан, иностранным гражданам и лицам без гражданства, имеющим основное среднее (основное общее), общее среднее (среднее общее), техническое и профессиональное (начальное профессиональное и среднее профессиональное), послесреднее, высшее (высшее профессиональное) образование (далее – Потребитель).
5. Результатом оказания государственной услуги являются общий приказ о зачислении в организацию образования либо мотивированный письменный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
6. Информация о месте нахождения организаций образования размещена на интернет-ресурсах организаций образования.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Государственная услуга предоставляется с 9.00 часов до 18.00 часов, с перерывом на обед, за исключением выходных и праздничных дней.
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи потребителем государственной услуги необходимых документов, на этапе приема документов - не более 60 минут;
2) с момента обращения для потребителя государственной услуги – с момента поступления заявления до момента зачисления в установленные Типовыми правилами сроки по 30 августа на очную форму обучения, по 30 сентября на заочную форму обучения.
Не более чем в недельный срок со дня регистрации документов приемная комиссия извещает о допуске поступающих к вступительным экзаменам.
9. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги служит предоставление получателем государственной услуги неполного пакета документов, указанных в пункте 11 Стандарта с письменным обоснованием причин отказа.

3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әрекеттер
(өзара әрекеттер) тәртібінің сипаттамасы
10. Тұтынушы мемлекеттік қызметті алу үшін стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды қабылдау комиссиясына ұсынады.
11. Өтініш, сондай-ақ барлық қажетті құжаттар білім беру ұйымдарының қабылдау комиссиясына тапсырылады.
12. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін мемлекеттік қызметті алушылардың ұсынған құжаттары "Білім алушылар қатарына түсушілерді тіркеу кітабына" тіркеледі. Құжаттарды өткізген тұлғаларға құжаттарды қабылданғаны жөнінде стандарттың 1-қосымшасына сәйкес өтінішті қабылдап алған күнді және нөмірін, қолхат берген қабылдау комиссиясы мүшесінің тегін, атын, әкесінің атын көрсете отырып, қолхат беріледі.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіне мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер қатысады:
1) қабылдау комиссиясы;
2) білім беру ұйымының маманы;
3) білім беру ұйымының басшысы.
14. Әрбір әкімшілік әрекеттің (үрдістің) орындалу мерзімін көрсетумен әр құрылымдық-функционалдық бірліктері әкімшілік әрекетінің (үрдісінің) бірізділігі мен өзара әрекетінің мәтіндік кестелік сипаты осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.
15. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісінде әкімшілік әрекетінің ой-түйіндік тәртібі арасындағы өзара байланысты көрсететін сызбалар осы регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
16. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызметтерді көрсету барысында қабылданатын шешімдерге, әрекеттерге (әрекетсіздікке) Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте жауап береді.
2012 жылғы 13 желтоқсан N 349/12
"Техникалық және кәсіптік білім беру
бағдарламалары бойынша кадрлар даярлауды
жүзеге асыратын білім беру ұйымдарына
құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
1-қосымша
Әрекет сипаттамасы бірліктердің әрекеттерінің сипаттамасы
N
Әрекеттің N (жұмыс барысы, ағымы)
1
2
3
4
1.
Жауапты тұлға
Қабылдау комиссиясы
Білім беру ұйымының маманы
Білім беру ұйымының басшылығы
2.
Әрекеттің (үрдістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Қоса берілген құжаттары бар өтініштерді тіркеу, қабылдау
Білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрық жобасын дайындау
Білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрыққа қол қою
3.
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешім)
Қолхат беру немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жазбаша жауап беру
Конкурс және емтихан өткізу
Білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрық жобасы
Білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрық
4.
Орындалу мерзімі
30 минут

3. Описание порядка действия (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги получатели государственной услуги представляют документы, указанные в пункте 11 Стандарта.
11. Заявление, а также все необходимые документы сдаются в приемную комиссию организации образования.
12. Документы получателей государственной услуги, представленные для оказания государственной услуги, регистрируются в "Книге регистрации поступающих в число обучающихся". Лицу, сдавшему документы, выдается расписка о приеме документов согласно приложению 1 к стандарту с указанием номера и даты приема заявления, фамилии, имени, отчества члена приемной комиссии, выдавшего расписку.
13.В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональными единицами (далее - Единицы):
1) приемная комиссия;
2) специалист организации образования;
3) руководитель организации образования.
14. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
15. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и единицами, приведены в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
16. Должностные лица, оказывающие государственные услуги, несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействие) в ходе оказания государственных услуг, в порядке, установленном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту оказания государственной услуги
"Прием документов и зачисление в организации
образования, осуществляющие подготовку кадров
по образовательным программам технического
и профессионального образования"
от 13 декабря 2012 года N 349/12
Описание действий структурно-функциональных единиц
N п/п
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
1.
Ответственное лицо
Приемная комиссия
Специалист организации образования
Руководитель организации образования
2.
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием, регистрация заявления с прилагаемыми документами
Подготовка проекта приказа о зачислении в организацию образования
Подписание приказа о зачислении в организацию образования
3.
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о приеме документов  либо мотивированный письменный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Проведение вступительных экзаменов и конкурса
Проект приказа о зачислении в организацию образования либо мотивированный письменный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Приказ о зачислении в организацию образования либо мотивированный письменный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
4.
Сроки исполнения
Не более 30 минут

2 сағат 15 минуттан аспайды
5 күннен аспайды (оқудың күндізгі нысаны бойынша 30 тамызға дейін, сырттай оқыту нысаны бойынша 30 қыркүйекке дейін)
1 күннен аспайды
2012 жылғы 13 желтоқсан N 349/12
"Техникалық және кәсіптік білім беру
бағдарламалары бойынша кадрлар даярлауды
жүзеге асыратын білім беру ұйымдарына
құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
2 - қосымша
Функционалдық өзара әрекет ету сызбасы
Павлодар облысы әкімдігінің
2012 жылғы 13 желтоқсандағы
N 349/12 қаулысымен
бекітілді
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім
беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық
бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына
құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттік қызмет көрсету регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) білім беру ұйымдары көрсетеді.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының Конституциясы, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 қаңтардағы "Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімнің жалпы білім беретін бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарына оқуға қабылдаудың үлгі қағидаларын бекіту туралы" N 127 қаулысы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысымен бекітілген Мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі - Стандарт) негізінде көрсетіледі.
4. Аталған қызмет Қазақстан Республикасының 7-18 жастағы азаматтарына (бұдан әрі – Тұтынушы) көрсетіледі.
5. Білім беру ұйымының білім беру ұйымына қабылдау туралы жалпы бұйрығы немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауабы мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы толық ақпарат білім беру ұйымының интернет-ресурстарында орналастырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
7. Мемлекеттік қызмет көрсету демалыс және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын 9.00-ден 13.00-ге дейін жүзеге асырылады.Алдын ала жазылу және жеделдетіп ресімдеу қарастырылмаған.
8. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімі тұтынушылар қажетті құжаттарды тапсырған уақыттан бастап бір жұмыс күнін құрайды:

Не более 2 часов 15 минут на один предмет при сдаче экзамена
Не более 5 рабочих дней (до 30 августа по очной форме обучения, до 30 сентября по заочной форме обучения)
Не более 1 календарного дня
Приложение 2
к регламенту оказания государственной услуги
"Прием документов и зачисление в организации
образования, осуществляющие подготовку кадров
по образовательным программам технического
и профессионального образования"
от 13 декабря 2012 года N 349/12
Схемы функционального взаимодействия
Утвержден
постановлением
акимата Павлодарской области
от 13 декабря 2012 года N 349/12
Регламент оказания государственной услуги
"Прием документов и зачисление в организации образования
независимо от ведомственной подчиненности для обучения по
общеобразовательным программам начального, основного
среднего, общего среднего образования"
1. Общие положения
1. Регламент государственной услуги "Прием документов и зачисление в организации образования независимо от ведомственной подчиненности для обучения по общеобразовательным программам начального, основного среднего, общего среднего образования" (далее – государственная услуга) оказывается организациями среднего образования.
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании Конституции Республики Казахстан, Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", постановления Правительства Республики Казахстан от 19 января 2012 года N 127 "Об утверждении Типовых правил приема на обучение в организации образования, реализующие общеобразовательные учебные программы начального, основного среднего и общего среднего образования", стандартом государственной услуги, утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 (далее - Стандарт).
4. Данная услуга предоставляется гражданам Республики Казахстан в возрасте 7-18 лет (далее – Потребитель).
5. Результатом оказания государственной услуги являются общий приказ организации образования о зачислении в организацию образования, либо мотивированный письменный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
6. Информация о месте нахождения организаций образования размещена на интернет-ресурсах организаций образования.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Государственная услуга осуществляется ежедневно, за исключением выходных и праздничных дней с 9.00 до 13.00 часов. Предварительная запись и ускоренное оформление не предусмотрены.
8. Срок оказания государственной услуги с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов составляет 1 рабочий день:

1) өтініш берілген күні (тіркеу кезінде) сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейінгі күту уақыты – 30 минут;
2) өтініш берілген күні сол жерде көрсетілетін тұтынушыға қызмет көрсету уақыты – 30 минуттан аспауы керек.
Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің соңғы нәтижесін (білім беру ұйымдарына оқуға қабылдау туралы бұйрық) алу мерзімі – 3 айдан аспауы керек, себебі оқуға қабылдау туралы бұйрық барлық білім алушылар үшін ортақ болып табылады.
9. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін негіз Стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әрекеттер
(өзара әрекеттер) тәртібінің сипаттамасы
10. Тұтынушы мемлекеттік қызметті алу үшін Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды білім беру ұйымына ұсынады.
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін құжаттар тапсырылған жағдайда, білім беру ұйымы тұтынушыға Стандарттың 14-тармағында көрсетілген мәліметтердің көрсетумен қажетті құжаттарды қабылдап алғаны туралы қолхат береді.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіне:
1) білім беру ұйымының маманы;
2) білім беру ұйымының басшылығы.
13. Әрбір әкімшілік әрекеттің (үрдістің) орындалу мерзімін көрсетумен әр құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - бірліктер) әкімшілік әрекетінің (үрдісінің) бірізділігі мен өзара әрекетінің мәтіндік кестелік сипаты осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.
14. Мемлекеттік қызмет көрсету және бірліктер үрдісінде әкімшілік әрекетінің ой-түйіндік тәртібі арасындағы өзара байланысты көрсететін сызбалар осы регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
15. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызмет көрсету барысында қабылданатын шешімдерге және әрекеттерге (әрекетсіздікке) Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген тәртіпте жауап береді.
2012 жылғы 13 желтоқсандағы N 349/12
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім
берудің жалпы білім беретін бағдарламалары
бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына
қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды
қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
1-қосымша
Әрекетінің сипаттамасы
N
Әрекеттің N(жұмыс барысы, ағымы)
1
2
3
4
5
1.
Жауапты тұлға
Білім беру ұйымының маманы
Білім беру ұйымының басшылығы
Білім беру ұйымының маманы
Білім беру ұйымының басшылығы
Білім беру ұйымының маманы
2.
Әрекеттің (үрдістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Қоса беріліп отырған құжаттары бар өтінішті қабылдау және тіркеу
Жауапты орындаушыны анықтау
Білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрықтың жобасын немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жазбаша жауап дайындауы
Білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрыққа немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жазбаша жауапқа қол қою
Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жазбаша жауап беру
3.
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешім)
Құжаттарды алғандығы туралы қолхат беру
Бұрыштама
Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы бұйрықтың немесе дәлелді жазбаша жауаптың жобасы
Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы бұйрық немесе дәлелді жазбаша жауап
Шығыс құжаттардың журналында тіркеу
4.
Орындалу мерзімі
30 минуттан аспайды
30 минуттан аспайды
Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің соңғы нәтижесін (білім беру ұйымдарына оқуға қабылдау туралы бұйрық) алу мерзімі – 3 айдан аспауы керек, себебі оқуға қабылдау туралы бұйрық барлық білім алушылар үшін ортақ болып табылады.
2012 жылғы 13 желтоқсандағы N 349/12
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім
берудің жалпы білім беретін бағдарламалары
бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына
қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды
қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
2-қосымша
Өзара функционалдық әрекет ету сызбасы
Павлодар облысы әкімдігінің
2012 жылғы 13 желтоқсандағы
N 349/12 қаулысымен
бекітілді
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына
денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды
үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттарды
қабылдау" мемлекеттік қызмет көрсету регламенті

1) время ожидания до потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения (при регистрации), - 30 минут;
2) время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения, – не более 30 минут.
Срок получения конечного результата оказываемой государственной услуги (приказ о зачислении в организацию образования) - не более 3 месяцев, так как приказ о зачислении является общим для всех обучающихся.
9. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги указаны в пункте 16 Стандарта.
3. Описание порядка действия (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги потребитель представляет в организацию образования документы, указанные в пункте 11 Стандарта.
11. При сдаче документов для получения государственной услуги потребителю государственной услуги выдается расписка о приеме необходимых документов с указанием сведений, указанных в пункте 14 Стандарта.
12. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы: (далее – единицы)
1) специалист организации образования;
2) руководитель организации образования.
13. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и единицы, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
15. Должностные лица, оказывающие государственные услуги, несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействие) в ходе оказания государственных услуг, в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту оказания государственной
услуги "Прием документов и зачисление
в организации образования независимо
от ведомственной подчиненности
для обучения по общеобразовательным
программам начального, основного
среднего, общего среднего образования"
от 13 декабря 2012 года N 349/12
Описание действий структурно-функциональных единиц
N
N действия (хода, потока, работ)
1
2
3
4
5
1.
Ответственное лицо
Специалист организации образования
Руководитель организации образования
Специалист организации образования
Руководитель организации образования
Специалист организации образования
2
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием, регистрация заявления с прилагаемыми документами
Определение ответственного исполнителя
Подготовка  проекта приказа о зачислении в организацию образования либо мотивированного письменного ответа об отказе в оказании государственной услуги
Подписание приказа о зачислении в организацию образования либо мотивированного письменного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Регистрация в журнале
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о получении  документов
Резолюция
Проект приказа либо мотивированного письменного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Приказ либо мотивированный письменный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдача мотивированного письменного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
4
Сроки исполнения
Не более 30 минут
Не более 30 минут
Не более 2 часов
Срок получения конечного результата оказываемой государственной услуги (приказ о зачислении в организацию образования) - не более 3 месяцев,
Приложение 2
к регламенту оказания государственной
услуги "Прием документов и зачисление
в организации образования независимо
от ведомственной подчиненности
для обучения по общеобразовательным
программам начального, основного
среднего, общего среднего образования"
от 13 декабря 2012 года N 349/12
Схема функционального взаимодействия
Утвержден
постановлением
акимата Павлодарской области
от 13 декабря 2012 года N 349/12
Регламент оказания государственной услуги
"Прием документов для организации индивидуального бесплатного
обучения на дому детей, которые по состоянию здоровья в
течение длительного времени не могут посещать организации
начального, основного среднего, общего среднего образования"

1. Жалпы ережелер
1. "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау" мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Қазақстан Республикасының жалпы орта білім беретін ұйымдары көрсетеді.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңы, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 11 шілдедегі "Кемтар балаларды әлеуметтiк және медициналық-педагогикалық түзеу арқылы қолдау туралы" Заңы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 3 ақпандағы N 100 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасының арнаулы (түзеу) бiлiм беру ұйымдарының қызметiн ұйымдастыру туралы ережелеріне,Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2004 жылғы 26 қарашадағы N 974 Бұйрығымен бекітілген стационарлық емдеу-алдын алу, оңалту және басқа денсаулық сақтау ұйымдарында емдеу курсынан өтiп жатқан мүгедек балалар үшiн оқу сабақтарын ұйымдастыру, оқу-тәрбие ұйымдарының мүгедек балаларды үйде оқытуда ата-аналарға көмек көрсету тәртiбi туралы ережелерiне, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысымен бекітілген мемлекеттік қызмет көрсету  стандартына (бұдан әрі - Стандарт) сәйкес көрсетіледі.
4. Аталған қызмет денсаулық жағдайына байланысты уақытша немесе үнемі білім беру ұйымдарына бару мүмкіндігі жоқ жеке тұлғаларға (бұдан әрі – тұтынушы) ұсынылады.
5. Білім беру ұйымының жеке тегін үйде оқытуды ұйымдастыру туралы бұйрығы немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жазбаша жауап мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы толық ақпарат білім беру ұйымының интернет-ресурстарында орналастырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
7. Мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен күн сайын сағат 8.00-ден 17.00-ке дейін жүзеге асырылады. Алдын ала жазылу және жедел рәсімдеу қарастырылмаған.
8. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері:
мемлекеттік қызметті алушы стандарттың 11-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап – 3 жұмыс күні.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әрекеттер
(өзара әрекеттер) тәртібінің сипаттамасы
9. Тұтынушы мемлекеттік қызметті алу үшін Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды білім беру ұйымына ұсынады.

1. Общие положения
1. Регламент государственной услуги "Прием документов для организации индивидуального бесплатного обучения на дому детей, которые по состоянию здоровья в течение длительного времени не могут посещать организации начального, основного среднего, общего среднего образования" (далее – государственная услуга) оказывается организациями среднего образования.
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается в соответствии с Законом Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", Законом Республики Казахстан от 11 июля 2002 года "О социальной и медико-педагогической коррекционной поддержке детей с ограниченными возможностями", Правилами о порядке организации деятельности специальных (коррекционных) организаций образования Республики Казахстан, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2005 года N 100, Правилами о порядке организации учебных занятий для детей-инвалидов, проходящих курс лечения в стационарных лечебно-профилактических, реабилитационных и других организациях здравоохранения, оказания помощи родителям в обучении детей-инвалидов на дому учебно-воспитательными организациями, утвержденными Приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 26 ноября 2004 года N 974, Стандартом государственной услуги, утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 (далее – Стандарт).
4. Данная услуга предоставляется физическим лицам, не имеющим возможности посещения организации образования, временно или постоянно, по состоянию здоровья (далее – Потребитель).
5. Результатом оказания государственной услуги являются приказ организации образования либо мотивированный письменный ответ об отказе в предоставлении услуги.
6. Информация о месте нахождения организаций образования указана на интернет-ресурсах организаций образования.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Государственная услуга осуществляется ежедневно с 8.00 до 17.00 часов, за исключением выходных и праздничных дней, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов. Предварительная запись и ускоренное оформление не предусмотрены.
8. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем государственной услуги необходимых документов – 3 рабочих дня.
3. Описание порядка действия (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
9. Для получения государственной услуги потребитель представляет в организацию образования документы, указанные в пункте 11 Стандарта.

10. Мемлекеттік қызметті алу үшін құжаттар тапсырылған жағдайда, білім беру ұйымы тұтынушыға Стандарттың 14-тармағында көрсетілген мәліметтерді көрсетумен қажетті құжаттарды қабылдап алғаны туралы қолхат береді.
11. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін негіз Стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіне:
1) білім беру ұйымының маманы;
2) білім беру ұйымының басшылығы.
13. Әрбір әкімшілік әрекеттің (үрдістің) орындалу мерзімін көрсетумен әр құрылымдық-функционалдық бірліктер әкімшілік әрекетінің (үрдісінің) бірізділігі мен өзара әрекетінің мәтіндік кестелік сипаты осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.
14. Мемлекеттік қызмет көрсету және құрылымдық функционалдық бірліктер үрдісінде әкімшілік әрекетінің ой-түйіндік тәртібі арасындағы өзара байланысты көрсететін сызбалар осы регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
15. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызмет көрсету барысында қабылданатын шешімдерге, әрекеттерге (әрекетсіздікке) Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген тәртіппен жауапты болады.
2012 жылғы 13 желтоқсандағы N 349/12
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім
беру ұйымдарына денсаулығына байланысты
ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды үйде
жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттарды
қабылдау" мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
1-қосымша
Әрекетінің сипаттамасы бірліктердің әрекеттерінің сипаттамасы
N
Әрекеттің N (жұмыс барысы, ағымы)
1
2
3
4
5
1
Жауапты тұлға
Білім беру ұйымының маманы
Білім беру ұйымының басшылығы
Білім беру ұйымының маманы
Білім беру ұйымының басшылығы
Білім беру ұйымының маманы
2
Әрекеттің (үрдістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Қоса беріліп отырған құжаттары бар өтінішті қабылдау
Жауапты орындаушыны анықтау
Ұсынылған құжаттардың толымдығын тексеру және үйде оқытуды ұйымдастыру туралы бұйрықтың жобасын немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап жазбаша дайындау
Білім беру ұйымының үйде оқытуды ұйымдастыру туралы бұйрыққа немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жазбаша жауапқа қол қою
Шығыс құжаттардың журналында тіркеу
3
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешім)
Құжаттарды алғандығы туралы қолхат
Бұрыштама
Қызмет көрсетуден бас тарту туралы бұйрықтың немесе дәлелді жауаптың жобасы
Қызмет көрсетуден бас тарту туралы бұйрық немесе дәлелді жауап
Қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жазбаша жауап беру
4
Орындалу мерзімі
1 күндік жұмыс күні
1 күндік жұмыс күні
1 күндік жұмыс күні
2012 жылғы 13 желтоқсандағы N 349/12
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім
беру ұйымдарына денсаулығына байланысты
ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды
үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін
құжаттарды қабылдау" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
2-қосымша
Функционалдық өзара әрекет ету сызбасы

10. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю выдается расписка о получении всех документов, со сведениями, указанными в пункте 14 Стандарта.
11. Основания для отказа в предоставлении государственной услуги указаны в пункте 16 Стандарта.
12. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы (далее единицы).
1) специалист организации образовании;
2) руководство организации образования.
13. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
14. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и единицами, приведены в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
15. Должностные лица, оказывающие государственные услуги, несут  ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействие) в ходе оказания государственных услуг в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту оказания государственной
услуги "Прием документов для организации
индивидуального бесплатного обучения на
дому детей, которые по состоянию
здоровья в течение длительного времени
не могут посещать организации
начального, основного среднего,
общего среднего образования"
от 13 декабря 2012 года N 349/12
Описание действий структурно-функциональных единиц
N
N действия (хода, потока, работ)
1
2
3
4
5
1.
Ответственное лицо
Специалист организации образования
Руководитель организации образования
Специалист организации образования
Руководитель организации образования
Специалист организации образования
2.
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием заявления с прилагаемыми документами
Определение ответственного исполнителя
Проверка полноты представленных документов и подготовка проекта приказа об организации обучения на дому либо мотивированного письменного ответа об отказе в оказании государственной услуги
Подписание приказа об организации обучения на дому либо мотивированного письменного ответа об отказе в оказании государственной услуги
Регистрация в журнале учета исходящих документов
3.
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о приеме необходимых документов
Резолюция
Проект приказа об организации обучения на дому либо мотивированного письменного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Приказ об организации обучения на дому либо мотивированный письменный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдача мотивированного письменного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
4.
Сроки исполнения
1 рабочего дня
1 рабочего дня
1 рабочего дня
Приложение 2
к регламенту оказания государственной
услуги "Прием документов для организации
индивидуального бесплатного обучения на
дому детей, которые по состоянию
здоровья в течение длительного времени
не могут посещать организации
начального, основного среднего,
общего среднего образования"
от 13 декабря 2012 года N 349/12
Схема функционального взаимодействия