2012 жылға Ақсу қаласы халқының нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 26 қаңтардағы N 83/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 21 ақпанда N 12-2-192 тіркелді. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімі аппаратының 2014 жылғы 06 қазандағы N 1-22/1253 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімі аппаратының 06.10.2014 N 1-22/1253 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзін басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5-бабы 2-тармағына сәйкес Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылға Ақсу қаласының аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) дәрігерлік-консультациялық комиссияның анықтамасы бойынша еңбекке шектеулігі бар адамдар;
2) 50 жастан асқан адамдар;
3) ұзақ уақыт (бір жылдан аса) жұмыс істемеген адамдар;
4) отбасында бір де бір жұмыс істейтін адамы жоқ адамдар;
5) 29 жасқа дейінгі жастарды қоса алғанда;
6) туберкулезбен ауыратын науқастар;
7) бұрын жұмыс істемеген адамдар (жұмыс өтілі жоқтар).
2. Ақсу қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 1 ақпандағы N 39/1 "Ақсу қаласы халқының нысаналы топтары туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде N 12-2-128 болып тіркелді, 2010 жылғы 20 наурызда N 23 "Ақжол-Новый путь" қалалық газетінде жарияланған) және 2010 жылғы 9 сәуірдегі N 210/3 "Ақсу қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 1 ақпандағы "Ақсу қаласы халқының нысаналы топтары туралы" N 39/1 қаулысына толықтыру енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеудін тізілімінде N 12-2-138 болып тіркелді, 2010 жылғы 28 сәуірде N 34 "Ақжол-Новый путь" қалалық газетінде жарияланған) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.З. Ысқақоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Б. Бақауов

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения города Аксу на 2012 год
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 26 января 2012 года N 83/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 февраля 2012 года N 12-2-192. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима города Аксу Павлодарской области от 06 октября 2014 года N 1-22/1253)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима города Аксу Павлодарской области от 06.10.2014 N 1-22/1253).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года  "О занятости населения" акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения, проживающих на территории города Аксу на 2012 год:
1) лица, имеющие ограничения в труде по справкам врачебно-консультационной комиссии;
2) лица старше 50 лет;
3) лица, длительное время (более одного года) не работавшие;
4) лица, не имеющие в семье ни одного работающего;
5) молодежь в возрасте до 29 лет включительно;
6) туберкулезные больные;
7) лица, ранее не работавшие (не имеющие стажа работы).
2. Признать утратившими силу постановления акимата города Аксу от 1 февраля 2010 года N 39/1 "О целевых группах населения города Аксу" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-2-128, опубликовано в городской газете "Акжол – Новый путь" 20 марта 2010 года N 23) и от 9 апреля 2010 года N 210/3 "О внесении дополнения в постановление акимата города Аксу от 1 февраля 2010 года N 39/1 "О целевых группах населения города Аксу" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-2-138, опубликовано в городской газете "Акжол – Новый путь" 28 апреля 2010 года N 34).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Искакову Б.З.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Б. Бакауов