Ақсу қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 26 қаңтардағы "Ақсу қаласында 2012 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" N 84/2 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 24 мамырдағы N 367/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 05 маусымда N 12-2-200 тіркелді. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімі аппаратының 2014 жылғы 06 қазандағы N 1-22/1253 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімі аппаратының 06.10.2014 N 1-22/1253 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 20-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне сәйкес, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 26 қаңтардағы "Ақсу қаласында 2012 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" N 84/2 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде N 12-2-194 болып тіркелді және 2012 жылғы 20 наурызда N 22-23 "Ақжол - Новый путь" қалалық газетінде жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген, қоғамдық жұмыстар өтетін ұйымдардың (келісім бойынша), қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшелері және оларды қаржыландыру көздерін, қоғамдық жұмыстарға деген сұраныстар мен ұсыныстарды анықтау тізбесі:
қосымшаға сәйкес, реттік нөмірі 37-жолмен толықтырылсын.

О внесении дополнения в постановление акимата города Аксу от 26 января 2012 года N 84/2 "Об организации общественных работ по городу Аксу на 2012 год"
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 24 мая 2012 года N 367/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 05 июня 2012 года N 12-2-200. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима города Аксу Павлодарской области от 06 октября 2014 года N 1-22/1253)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима города Аксу Павлодарской области от 06.10.2014 N 1-22/1253).
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением   Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Аксу от 26 января 2012 года N 84/2 "Об организации общественных работ по городу Аксу на 2012 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-2-194 и опубликованное в газете "Акжол - Новый путь" 20 марта 2012 года N 22-23) следующее дополнение:
в перечне организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы, утвержденный вышеуказанным постановлением дополнить строкой, порядковым номером 37 согласно приложению.