Қылмыстық-атқару инспекциясында пробация қызметінде есепте тұрған тұлғалар, сонымен қатар бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар және интернат ұйымдарының кәмелетке толмаған түлектері үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 13 тамыздағы N 536/6 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 31 тамызда N 12-2-208 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 09 қыркүйектегі N 585/4 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 09.09.2013 N 585/4 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабы 5-5) және 5-6) тармақшаларына сәйкес, әлеуметтік көмекке аса мұқтаж және жұмыс іздестіргенде қиыншылықты бастан кешіріп жүрген қылмыстық-атқару инспекциясында пробация қызметінде есепте тұрған тұлғаларға, сонымен қатар бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар және интернат ұйымдарының кәмелетке толмаған түлектеріне жұмысқа орналасуға жәрдем көрсету мақсатында, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меншік нысандарына қарамастан (келісім бойынша) жұмыс орындарының жалпы санының екі пайыз мөлшерінде Ақсу қаласының кәсіпорындарында, мекемелерінде және ұйымдарында қылмыстық-атқару инспекциясында пробация қызметінде есепте тұрған тұлғалар, сонымен қатар бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар және интернат ұйымдарының кәмелетке толмаған түлектері үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. "Ақсу қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі қылмыстық-атқару инспекциясында пробация қызметінде есепте тұрған тұлғалар, сонымен қатар бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар және интернат ұйымдарының кәмелетке толмаған түлектерін жұмысқа орналасуға жұмыс берушілерге тиісті жолдамалар беру жолымен жәрдемдесуді қамтамасыз етсін.
3. Ақсу қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 5 қарашадағы "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар және интернат ұйымдарының кәмелетке толмаған түлектері үшін Ақсу қаласында жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" N 775/5 (нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеудің тізілімінде N 12-2-160 болып тіркелді, 2010 жылғы 31 желтоқсанда N 103-104 "Ақжол - Новый путь" қалалық газетінде жарияланды) қаулының күші жойылды деп танылсын.

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 13 августа 2012 года N 536/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 августа 2012 года N 12-2-208. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 09 сентября 2013 года N 585/4
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 09.09.2013 N 585/4.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 5-5) и 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях оказания содействия в трудоустройстве лицам, состоящим на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лицам, освобожденным из мест лишения свободы, и несовершеннолетним выпускникам интернатных организаций, нуждающимся в социальной защите и испытывающим трудности в поиске работы, акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций на предприятиях, в учреждениях и организациях города Аксу, независимо от форм собственности (по согласованию), в размере двух процентов от общей численности рабочих мест.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Аксу" обеспечить содействие в трудоустройстве лицам, состоящим на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лицам, освобожденным из мест лишения свободы, и несовершеннолетним выпускникам интернатных организаций путем выдачи соответствующих направлений работодателям.
3. Постановление акимата города Аксу от 5 ноября 2010 года N 775/5 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в городе Аксу" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-2-160, опубликовано в городской газете "Акжол - Новый путь" 31 декабря 2010 года N 103-104) признать утратившим силу.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.З. Ысқақоваға жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Б. Бақауов

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Искакову Б.З.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Б. Бакауов