Ақсу қалалық мәслихатының (V сайланған VII сессия) 2012 жылғы 23 шілдедегі "Ақсу қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау туралы" N 39/7 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2012 жылғы 25 қазандағы N 71/9 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 07 қарашада N 3246 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 31 қаңтардағы N 195/27 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 31.01.2014 N 195/27 шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 56-бабы 1-тармағы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының (V сайланған VII сессия) 2012 жылғы 23 шілдедегі "Ақсу қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау туралы" N 39/7 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-2-206 тіркелген, 2012 жылғы 15 тамызда "Ақсу жолы – Новый путь" газетінің N 27 жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
3-тармақтың 7) тармақшасындағы "21" деген сандар "18" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың әлеуметтік және жастар саясаты, заңдылық пен құқықтық тәртіп мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            А. Абраев
Қалалық мәслихаттың хатшысы                М. Омарғалиев

О внесении изменения в решение Аксуского городского маслихата (VII сессия, V созыв) от 23 июля 2012 года N 39/7 "О назначении социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Аксу"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 25 октября 2012 года N 71/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 07 ноября 2012 года N 3246. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 31 января 2014 года N 195/27
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 31.01.2014 N 195/27.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата (VII сессия, V созыв) от 23 июля 2012 года N 39/7 "О назначении социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных  правовых актов за N 12-2-206, опубликованное 15 августа 2012 года в газете "Аксу жолы - Новый Путь" N 27) следующее изменение:
в подпункте 7) пункта 3 цифры "21" заменить цифрами "18".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по вопросам социальной и молодежной политики, законности и правопорядка.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        А. Абраев
Секретарь городского маслихата             М. Омаргалиев