Екібастұз қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 15 қазандағы "Эротикалық сипаттағы материалдар жариялайтын мерзімді баспасөз басылымдары бөлшек саудасының Қағидасын бекіту туралы" N 538/11 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 30 қаңтардағы N 143/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 11 наурызда N 12-3-322 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2015 жылғы 28 тамыздағы N 988/9 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 28.08.2015 N 988/9 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 31-бабының 2-тармағына, 37-бабына, Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шілдедегі "Бұқаралық ақпарат құралдары туралы" Заңының 14-бабының 2-тармағына сәйкес Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 15 қазандағы "Эротикалық сипаттағы материалдар жариялайтын мерзімді баспасөз басылымдары бөлшек саудасының Қағидасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2776 болып тіркелген, 2004 жылғы 2 желтоқсанда N 49 "Вести Экибастуза" және N 49 "Отарқа" газеттерінде жарияланған) N 538/11 қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
2-тармақтағы:
"(Е.М. Қабдылов)", "(Ж.С. Рахымбаева)" сөздері алынып тасталсын;
"Екібастұз қалалық ішкі істер бөлімімен" сөздері "Екібастұз қаласының ішкі істер басқармасымен" сөздерімен ауыстырылсын;
эротикалық сипаттағы материалдар жариялайтын мерзімді баспасөз басылымдары бөлшек саудасының Қағидасына қосымшадағы "Ленин" сөзі "Мәшһүр Жүсіп" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары А.К. Мардановаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қалалық әкімі А. Вербняк
КЕЛІСІЛДІ
Екібастұз қаласы ішкі істер
басқармасының бастығы Д. Сиразидимов
2012 жылғы 30 қаңтар

О внесении изменений в постановление акимата города Экибастуза от 15 октября 2004 года N 538/11 "Об утверждении правил розничной торговли периодическими печатными изданиями, публикующими материалы эротического характера"
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 30 января 2012 года N 143/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 марта 2012 года N 12-3-322. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 28 августа 2015 года N 988/9
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 28.08.2015 N 988/9.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31, статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О средствах массовой информации", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Экибастуза от 15 октября 2004 года N 538/11 "Об утверждении правил розничной торговли периодическими печатными изданиями, публикующими материалы эротического характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 2776, опубликовано 2 декабря 2004 года в газетах "Вести Экибастуза" N 49 и "Отарқа" N 49) следующие изменения:
в пункте 2:
слова "(Кабдылов Е.М.)", "(Рахимбаева Ж.С.)" исключить;
слова "Экибастузским городским отделом внутренних дел" заменить словами "Управлением внутренних дел города Экибастуза";
слова "(Ергебаев С.А.)" исключить;
в приложении к Правилам розничной торговли периодическими печатными изданиями, публикующими материалы эротического характера слово "Ленина" заменить словами "Мәшһүр Жүсіп".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Экибастуза Марданову А.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 (десяти) календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза А. Вербняк
СОГЛАСОВАНО
Начальник управления
внутренних дел
города Экибастуза Д. Сиразидимов
30 января 2012 года