2012 жылы Лебяжі ауданы азаматтарын жұмыспен қамту саласында әлеуметтік қорғау бойынша қосымша шаралар туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 27 ақпандағы N 50/6 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 16 наурызда N 12-9-159 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Лебяжі ауданы әкімінің аппараты басшысысының 2014 жылғы 06 наурыздағы N 31/1-36/89 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Лебяжі ауданы әкімінің аппараты басшысының 06.03.2014 N 31/1-36/89 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5-бабының 2-тармағына сәйкес, тұрғындардың мақсатты тобындағы жұмыссыздарды жұмыспен қамтуға көмек көрсету және әлеуметтік қорғау мақсатында Лебяжі ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылға халықтың нысаналық тобына жататын қосымша тұлғалар тізбесі белгіленсін:
1) 29 жасқа дейінгі жастар;
2) 50 жастан асқан тұлғалар;
3) дәрігерлік-кеңестік комиссияның анықтамасы бойынша еңбекке шектеуі бар тұлғалар;
4) бірде-бір жұмыс істейтін отбасы мүшесі жоқ  жұмыссыздар;
5) мамандығы және еңбек өтілі жоқ тұлғалар;
6) ұзақ уақыт (бір жылдан аса) жұмыс істемеген тұлғалар.
2. Азаматтарды әлеуметтік қорғау бойынша қосымша шара ретінде халықтың нысаналы тобындағы жұмыссыздар үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыруын белгілеу және жұмыс берушінің шығынына ішінара өтемақы төлеу үшін аудандық және республикалық бюджеттерден субсидия беру түрінде қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі жұмыссыздарды әлеуметтік жұмыс орындарына жұмысқа орналастыруды және жұмыс берушілермен жасалынған келісім-шартқа сәйкес қаржыландыруды іске асырсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Ө. Сағандықовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Құрманова

О дополнительных мерах по социальной защите граждан Лебяжинского района в сфере занятости населения в 2012 году
Постановление акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 27 февраля 2012 года N 50/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 марта 2012 года N 12-9-159. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Лебяжинского района Павлодарской области от 06 марта 2014 года N 31/1-36/89)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Лебяжинского района Павлодарской области от 06.03.2014 N 31/1-36/89).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях социальной защиты и содействия занятости безработных из целевых групп населения, акимат Лебяжинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения на 2012 год:
1) молодежь в возрасте до 29 лет;
2) лица, старше 50 лет;
3) лица имеющие ограничения в труде по справкам врачебной консультативной комиссии;
4) безработные, не имеющие ни одного работающего члена семьи;
5) лица, не имеющие специальности и стажа работы;
6) лица, длительное время не работавшие (более одного года).
2. Дополнительной мерой по социальной защите граждан определить организацию социальных рабочих мест для безработных из целевых групп населения и обеспечить финансирование в виде предоставления субсидий из районного и республиканского бюджетов на частичную компенсацию затрат работодателя.
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ" осуществлять трудоустройство на социальные рабочие места безработных из целевых групп и финансирование в соответствии с договорами, заключенными с работодателями.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Сагандыкова Н.О.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Курманова