Май ауданы Саты селолық округінің көше атауларын беру туралы
Павлодар облысы Май ауданы Саты селолық округ әкімінің 2012 жылғы 18 мамырдағы N 1 шешімі. Павлодар облысының Май аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 06 маусымда N 12-10-127 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес және халықтың пікірін ескере отырып ШЕШІМ ҚАБЫЛДАЙМЫН:
1. Май ауданы Саты селолық округінің Саты және Қызыл-Октябрь селоларының көшелерiне осы шешімнің қосымшасына сәйкес атаулар берiлсiн.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау бас маман Гросс Ж.К. жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жариялағаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі                                Е. Мұсабаев
Май ауданы Саты селолық әкімінің
2012 жылғы 18 мамырдағы N 1 шешіміне
қосымша
1. Май ауданы Саты селолық округінің
Саты селосының көше атаулары
1) N 1 көшеге - "Иса Байзақов" атауы;
2) N 2 көшеге - "Абай" атауы;
3) N 3 көшеге - "30 жылдық Қазақстан" атауы;
4) N 4 көшеге - "50 жылдық Октябрь" атауы;
5) N 5 көшеге - "Жұмағайша Исатайқызы" атауы;
6) N 6 көшеге - "Гагарин" атауы;
7) N 7 көшеге - "Бауыржан Момышұлы" атауы;
8) N 8 көшеге - "Сары-Арка" атауы.
2. Май ауданы Саты селолық округінің
Қызыл-Октябрь селосының көше атаулары
1) N 1 көшеге – "Абай" атауы.

О присвоении наименований улицам в Сатинском сельском округе Майского района
Решение акима Сатинского сельского округа Майского района Павлодарской области от 18 мая 2012 года N 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Майского района Павлодарской области 06 июня 2012 года N 12-10-127
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и  с учетом мнения населения ПРИНИМАЮ РЕШЕНИЕ:
1. Присвоить наименования улицам села Саты и Кызыл-Октябрь Сатинского сельского округа Майского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на главного специалиста Гросс Ж.К.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа                                Е. Мусабаев
Приложение
к решению акима Сатинского
сельского округа Майского района
от 18 мая 2012 года N 1
1. Наименования улиц села Саты Сатинского
сельского округа Майского района
1) улице N 1 – наименование "Исы Байзакова";
2) улице N 2 – наименование "Абая";
3) улице N 3 – наименование "30 лет Казахстана";
4) улице N 4 – наименование "50 лет Октября";
5) улице N 5 – наименование "Жумагайши Исатаевой";
6) улице N 6 – наименование "Гагарина";
7) улице N 7 – наименование "Бауыржана Момышулы";
8) улице N 8 – наименование "Сары-Арка".
2. Наименование улиц села Кызыл-Октябрь
Сатинского сельского округа Майского района
1) улице N 1 - наименование "Абай".