Май ауданы Малайсары ауылының, N 1 ферманың және N 2 ферманың көшелеріне атаулар беру туралы
Павлодар облысы Май ауданы Малайсары селолық округ әкімінің 2012 жылғы 14 мамырдағы N 1 шешімі. Павлодар облысының Май аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 06 маусымда N 12-10-126 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына   сәйкес және халықтың пікірін ескере отырып ШЕШІМ ҚАБЫЛДАЙМЫН:
1. Май ауданы Малайсары ауылының, N 1 ферманың және N 2 ферманың көшелерiне осы шешімнің қосымшасына сәйкес атаулар берiлсiн.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау бас маман С.Арыстановаға жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жариялағаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі                                А. Дюсупов
Май ауданы Малайсары селолық әкімінің
2012 жылғы 14 мамырдағы N 1 шешіміне
қосымша
1. Май ауданы Малайсары ауылының көше атаулары
1) N 1 көшеге - "Тоқтар Әубакіров" атауы;
2) N 2 көшеге - "Абай" атауы;
3) N 3 көшеге - "Амангелді Иманов" атауы;
4) N 4 көшеге - "Әйніш Арынова" атауы;
5) N 5 көшеге - "Бауыржан Момышұлы" атауы;
6) N 6 көшеге - "Әлия Молдағулова" атауы;
7) N 7 көшеге - "Мәншүк Маметова" атауы;
8) N 8 көшеге - "Достық" атауы.
2. Май ауданы Малайсары ауылының N 1 ферманың көше атаулары
1) N 1 көшеге – "Ақсарай" атауы.
3. Май ауданы Малайсары ауылының N 2 ферманың көше атаулары
1) N 1 көшеге – "Жаңасарай" атауы.

О присвоении наименований улицам села Малайсары, фермы N 1 и фермы N 2 Майского района
Решение акима Малайсаринского сельского округа Майского района Павлодарской области от 14 мая 2012 года N 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Майского района Павлодарской области 06 июня 2012 года N 12-10-126
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и  с учетом мнения населения ПРИНИМАЮ РЕШЕНИЕ:
1. Присвоить наименования улицам села Малайсары, фермы N 1 и фермы N 2 Майского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на главного специалиста Арыстановой С.К.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа                                А. Дюсупов
Приложение
к решению акима Малайсаринского
сельского округа Майского района
от 14 мая 2012 года N 1
1. Наименования улиц села Малайсары Майского района
1) улице N 1 – наименование "Токтара Аубакирова";
2) улице N 2 – наименование "Абая";
3) улице N 3 – наименование "Амангельды Иманова";
4) улице N 4 – наименование "Айниш Арыновой";
5) улице N 5 – наименование "Бауыржан Момышулы";
6) улице N 6 – наименование "Алии Молдагуловой";
7) улице N 7 – наименование "Маншук Маметовой";
8) улице N 8 – наименование "Достык".
2. Наименование улиц фермы N 1 села Малайсары Майского района
1) улице N 1 - наименование "Аксарай".
3. Наименование улице фермы N 2 села Малайсары Майского района
1) улице N 1 - наименование "Жанасарай".