2012 жылдың 9 сәуіріндегі Успен ауданы әкімдігінің "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған, сондай-ақ басбостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғаларды және кәмелетке толмаған интернаттық ұйымдар түлектерін жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындар квотасын белгілеу туралы" N 107/4 қаулысына өзгертулер енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 19 қыркүйектегі N 277/9 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 22 қазанда N 3238 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 24 желтоқсандағы N 331/12 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 24.12.2013 N 331/12 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 14-3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықтың жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының, 5-5)5-6) тармақшаларына сәйкес Успен ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Успен аудан әкімдігінің 2012 жылғы 9 сәуіріндегі "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғаларға және кәмелетке толмаған интернаттық ұйымдар түлектерін жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындар квотасын белгілеу туралы" (2012 жылдың 19 сәуірінде Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-12-124 тіркелген, аудандық "Апта айнасы" газетінде 2012 жылғы 3 мамырда жарияланған) N 107/4 қаулысына келесі өзгертулер енгізілсін:
қаулының 1 тармағында "бір пайыз" деген сөздер "төрт пайыз" деген сөздерге ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары  А.А.Дисюповаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Н. Әутәліпов

О внесении изменений в постановление акимата Успенского района от 9 апреля 2012 года N 107/4 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций"
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 19 сентября 2012 года N 277/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 октября 2012 года N 3238. Утратило силу постановлением акимата Успенского района Павлодарской области от 24 декабря 2013 года N 331/12
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Успенского района Павлодарской области от 24.12.2013 N 331/12.
В соответствии с подпунктом 14-3) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 5-5)5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Успенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата Успенского района от 9 апреля 2012 года N 107/4 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 апреля 2012 года за N 12-12-124, опубликовано в районной газете "Сельские будни" 3 мая 2012 года) внести следующие изменения:
в пункте 1 постановления слова "одного процента" заменить словами "четырех процентов".
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Дисюпову А.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Н. Ауталипов