Шарбақты ауданындағы жеке санаттардағы азаматтарды әлеуметтік қолдау туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2012 жылғы 30 қаңтардағы N 6/2 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 16 ақпанда N 12-13-139 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық маслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 57/18 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық маслихатының 2012.12.21 N 57/18 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 56-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 11) тармақшасына сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты ауданындағы мұқтаж азаматтардың әлеуметтік көмек алуы үшін жеке санаттарын белгілеу:
1) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Жеңіс күніне орай біржолғы материалдық көмек, Жеңіс күніне орай сыйлықтар жиынтығы, тізім берілгеннен бастап 15 күнтізбелік күн ішінде ай сайынғы дәрі-дәрмек сатып алу, ай сайынғы коммуналдық қызмет шығындарын өтеу үшін ағымдағы айдың 20-на дейін материалдық көмек көрсету;
2) Ұлы Отан соғысы қатысушылары мен мүгедектеріне тіс протезін орнату үшін өтініш берілгеннен бастап 15 күнтізбелік күн ішінде біржолғы материалдық көмек;
3) Жеңіс күніне орай Кореядағы соғыс оқиғаларына қатысушыларға тізім берілгеннен бастап 15 күнтізбелік күн ішінде біржолғы материалдық көмек;
4) Жеңіс күніне орай "1941 - 1945 соғыс жылдарындағы ерен еңбегі үшін" медалімен марапатталған тұлғаларға, "Құрсаудағы Ленинград тұрғыны" белгісі бар тұлғаларға тізім берілгеннен бастап 15 күнтізбелік күн ішінде біржолғы материалдық көмек;
5) "Құрсаудағы Ленинград тұрғыны" белгісі бар тұлғаларға ағымдағы айдың 20-на дейін коммуналдық қызмет бойынша ай сайынғы шығындарын өтеу;
6) 1941 жылғы 22 маусымнан 1945 жылғы 9 мамыр аралығында 6 айдан кем емес жұмыс істеген азаматтарға тізім берілгеннен бастап 15 күнтізбелік күн ішінде біржолғы материалдық көмек;
7) концлагердің бұрынғы тұтқындарына тізім берілгеннен бастап 15 күнтізбелік күн ішінде біржолғы материалдық көмек;
8) Ұлы Отан соғысы кезіндегі әскери қызметкерлер мен еркімен жалданған құрамдағы тұлғаларға тізім берілгеннен бастап 15 күнтізбелік күн ішінде біржолғы материалдық көмек;
9) Ұлы Отан соғысының қайтыс болған мүгедектерінің қайта некеге тұрмаған әйелдеріне (күйеулеріне) тізім берілгеннен бастап 15 күнтізбелік күн ішінде біржолғы материалдық көмек;

О социальной поддержке отдельных категорий граждан Щербактинского района
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 30 января 2012 года N 6/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 февраля 2012 года N 12-13-139. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 21 декабря 2012 года N 57/18
Сноска. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 21.12.2012 N 57/18.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 11)   пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить категории нуждающихся граждан Щербактинского района для получения социальной помощи:
1) участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, единовременная материальная помощь ко Дню Победы, подарочные наборы ко Дню Победы в течение 15 календарных дней после предоставления списков, ежемесячная материальная помощь на приобретение лекарств, ежемесячное возмещение затрат по коммунальным услугам до 20 числа текущего месяца;
2) участникам и инвалидам Великой Отечественной войны единовременная материальная помощь на зубопротезирование в течение 15 календарных дней с момента подачи заявления;
3) единовременная материальная помощь участникам военных событий в Корее ко Дню победы в течение 15 календарных дней после предоставления списков;
4) единовременная материальная помощь лицам, награжденным медалью "За доблестный труд в Великой Отечественной войне 1941 – 1945 годов", лицам, имеющим знак "Житель блокадного Ленинграда" ко Дню Победы в течение 15 календарных дней после предоставления списков;
5) лицам, имеющим знак "Житель блокадного Ленинграда", ежемесячное возмещение затрат по коммунальным услугам до 20 числа текущего месяца;
6) единовременная материальная помощь гражданам, проработавшим не менее 6 месяцев с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 года в течение 15 календарных дней со дня подачи списков;
7) единовременная материальная помощь бывшим узникам концлагерей в течение 15 календарных дней со дня подачи списков;
8) единовременная материальная помощь военнослужащим и лицам вольнонаемного состава, служившим в период Великой Отечественной войны в течение 15 календарных дней со дня подачи списков;
9) единовременная материальная помощь женам (мужьям) умерших инвалидов Великой Отечественной войны, не вступивших в повторный брак  в течение 15 календарных дней со дня подачи списков;

10) Жеңіс күніне орай Ауғанстандағы соғыс әрекеттеріне қатысқан тұлғаларға, 1988 - 1989 жылдары Чернобыль атом станциясындағы апаттық салдарды жоюға қатысушыларға тізім берілгеннен бастап 15 күнтізбелік күн ішінде біржолғы материалдық көмек, ағымдағы айдың 20-на дейін коммуналдық қызмет бойынша ай сайынғы шығындарын өтеу;
11) Ауғанстаннан әскерлерді шығару Күніне орай Ауғанстандағы соғыс әрекеттеріне қатысушы тұлғаларға тізім берілгеннен бастап 15 күнтізбелік күн ішінде біржолғы материалдық көмек;
12) Еске алу күніне орай Чернобыль атом станциясындағы аппаттық салдарды жоюға қатысушыларға тізім берілгеннен бастап 15 күнтізбелік күн ішінде біржолғы материалдық көмек;
13) Ауғанстандағы соғыс әркеттеріне қатысушы тұлғаларға, 1988 - 1989 жылдары Чернобыль атом станциясындағы апаттық салдарды жоюға қатысушыларға ағымдағы тоқсанның соңғы айының 20-на дейін сауықтандыруға тоқсан сайын біржолғы материалдық көмек;
14) Ауғанстандағы соғыс әрекеттеріне қатысушы тұлғаларға, 1988 - 1989 жылдары Чернобыль атом станциясындағы апаттық салдарды жоюға қатысушыларға тіс протезін орнату үшін өтініш берілгеннен бастап 15 күнтізбелік күн ішінде біржолғы материалдық көмек;
15) концлагердің бұрынғы тұтқындарына ағымдағы айдың 20-на дейін коммуналдық қызметтері бойынша ай сайынғы шығындарының орнын өтеу;
16) отбасы, туыстары, жақындары жоқ жалғызбастыларға және жалғыз тұратын зейнеткерлерге тоқсан сайын коммуналдық қызметтері бойынша ағымдағы тоқсанның соңғы айының 20-на дейін шығындарының орнын толтыру;
17) ең төмен зейнетақы алатын зейнеткерлерге коммуналдық қызметтері бойынша ағымдағы тоқсанның соңғы айының 20-на дейін тоқсан сайын шығындарының орнын толтыру;
18) жан басына шаққандағы табыстары облыста белгіленген күнкөріс деңгейінен төмен отбасыларының облыстың жоғары оқу орындарында оқитын студенттеріне оқу ақыларын, ай сайын жолақысы, жатып-тұруына және тамақтануларына көмек;
19) жетім-студенттердің колледждегі оқу ақыларын төлеу;
20) Шарбақты ауданының жеке санаттардағы азаматтарына әлеуметтік көмекті тағайындау комиссияның шешімі бойынша өтініш бергеннен бастап 15 күнтізбелік күн ішінде жеке санаттардағы азаматтардың отын сатып алуы үшін және жеке өтініштері бойынша материалдық көмек көрсету:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушыларға;
мемлекеттік балалар жәрдемақысын алушыларға;
4 және одан көп балалары бар көпбалалы отбасыларына;
Ұлы Отан соғысына қатысшылары мен мүгедектеріне және оларға теңестірілген тұлғаларға;
мүгедектерге және мүгедек балалары бар отбасыларына;
жұмыспен қамту бөлімінде есепте тұрған жұмыссыздарға;
онкологиялық және туберкулезбен ауыратын ауруларға;
тұрмысы күнкөріс деңгейінен төмен тұрып жатқан отбасыларына;
жалғызбасты және жалғыз тұратындарға;
ең төмен зейнетақы алатын зейнеткерлерге;

10) единовременная материальная помощь лицам, принимавшим участие в боевых действиях в Афганистане, участникам ликвидации последствий аварии на Чернобыльской атомной станции в 1988 – 1989 годах ко Дню Победы в течение 15 календарных дней после предоставления списков, ежемесячное возмещение затрат по коммунальным услугам до 20 числа текущего месяца;
11) единовременная материальная помощь лицам, участвовавшим в военных действиях в Афганистане ко Дню вывода войск из Афганистана в течение 15 календарных дней после предоставления списков;
12) единовременная материальная помощь участникам ликвидации последствий аварии на Чернобыльской атомной станции ко Дню памяти в течение 15 календарных дней после предоставления списков;
13) ежеквартальная материальная помощь на оздоровление лицам, принимавшим участие в боевых действиях в Афганистане и участникам ликвидации последствий аварии на Чернобыльской атомной станции в 1988 - 1989 годах, до 20 числа последнего месяца текущего квартала;
14) единовременная материальная помощь лицам, принимавшим участие в боевых действиях в Афганистане, участникам ликвидации последствий аварии на Чернобыльской атомной станции в 1988 – 1989 годах, на зубопротезирование в течение 15 календарных дней с момента подачи заявления;
15) бывшим узникам концлагерей ежемесячное возмещение затрат по коммунальным услугам до 20 числа текущего месяца;
16) одиноким, не имеющим семьи, родственников, близких и одиноко проживающим пенсионерам ежеквартальное возмещение затрат по коммунальным услугам до 20 числа последнего месяца текущего квартала;
17) пенсионерам с минимальной пенсией ежеквартальное возмещение затрат по коммунальным услугам до 20 числа последнего месяца текущего квартала;
18) студентам, обучающимся в высших учебных заведениях области из малообеспеченных семей, доход которых на одного члена семьи не превышает установленной по области величины прожиточного минимума, оплата стоимости обучения, ежемесячная помощь на проезд, проживание и питание;
19) оплата стоимости обучения в колледже студентам–сиротам;
20) отдельным категориям граждан материальная помощь для приобретения топлива и оказание помощи по личным заявлениям по решению районной комиссии по назначению социальной помощи отдельным категориям граждан Щербактинского района в течение 15 календарных дней с момента подачи заявления:
получателям государственной адресной социальной помощи;
получателям государственного детского пособия;
многодетным семьям, имеющим 4 и более детей;
участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и лицам, приравненным к ним;
инвалидам и семьям, имеющим детей–инвалидов;
безработным, состоящим на учете в отделе занятости;
больным онкологическим заболеванием и туберкулезным заболеванием;
семьям, проживающим ниже уровня прожиточного минимума;
одиноким и одиноко проживающим;
пенсионерам с минимальной пенсией;

21) Алып тасталды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2012.09.17 N 29/12 шешімімен;
22) Алып тасталды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2012.09.17 N 29/12 шешімімен;
23) Алып тасталды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2012.09.17 N 29/12 шешімімен;
24) Алып тасталды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2012.09.17 N 29/12 шешімімен;
25) Алып тасталды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2012.09.17 N 29/12 шешімімен;
26) церебральді сал ауруымен ауыратын балалары бар аналарға ағымдағы айдың 20-на дейін ай сайынғы көмек;
27) туберкулезбен ауыратын ауруларға ай сайын әлеуметтік көмек, амбулаторлық жағдайдағы туберкулез ауруларына жолақысына және тамақтануларына біржолғы көмек, тізім берілгеннен бастап 15 күнтізбелік күн аралығында;
28) онкологиялық ауруымен ауыратын ауруларға емделуге біржолғы көмек, өтініш берілген мезеттен бастап 15 күнтізбелік күн аралығында;
29) бас бостандығынан айыру орнынан босап шыққан тұлғаларға өтініш берілген мезеттен бастап 15 күнтізбелік күн ішінде біржолғы материалдық көмек;
30) ата-анасының қамқорлығыңсыз қалған балаларға, жетім балаларға Балаларды қорғау күніне орай біржолғы материалдық көмек, тізім берілген күннен бастап 15 күнтізбелік күн аралығында;
31) мектеп бітірген жетім балаларға біржолғы көмек, өтініш берілген күннен бастап 15 күнтізбелік күн аралығында;
32) "Шарбақтының отбасы үлгісіндегі балалар үйі" Мемлекеттік мекемесіндегі ата-анасының қамқорлығынсыз қалған және жетім балаларға Игілік күніне орай біржолғы көмек, тізім берілгеннен бастап 15 күнтізбелік күн аралығында;
33) жан басына шаққанда отбасылық орташа табысы өмір сүрудің ен төмен деңгейінен төмен, жүктілігіне байланысты аудандық ауруханаға дер кезінде есепке тұрған жүкті әйелдерге берілетін біржолғы материалдық көмек, өтініш берілген мезеттен бастап 15 күнтізбелік күн аралығында;
34) 1 жасқа дейін емшектегі баласы бар аналарға балалар тағамын сатып алуға ағымдағы айдың 20-на дейін ай сайынғы материалдық көмек;
35) 100 және одан ұзақ жасаған қарттарға ағымдағы айдың 20-на дейін ай сайынғы көмек;
36) Қазақстан Республикасы алдында ерекше еңбек сіңірген үшін зейнетақы алатын зейнеткерлерге, дербес зейнеткер куәлігі бар зейнеткерлерге зейнетақысына ай сайынғы қосымша төлем ағымдағы айдың 20 күніне дейін;
37) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек және балалар төлемақысын алушыларға, отбасында 18 жасқа дейін 3 және одан көп балалары бар, өз еркімен жеке қосалқы шаруашылыққа ие болуға мүмкіндігі жоқ отбасыларына жеке қосалқы шаруашылығын өркендетуге, жем-шөп сатып алуға берілетін біржолғы материалдық көмек, өтініш берілгеннен бастап 15 күнтізбелік күн аралығында;

21) Исключен решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 17.09.2012 N 29/12;
22) Исключен решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 17.09.2012 N 29/12;
23) Исключен решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 17.09.2012 N 29/12;
24) Исключен решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 17.09.2012 N 29/12;
25) Исключен решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 17.09.2012 N 29/12;
26) ежемесячная помощь матерям, имеющим детей больных детским церебральным параличом до 20 числа текущего месяца;
27) больным, имеющим туберкулезное заболевание, находящимся на амбулаторном лечении, ежемесячная социальная помощь, единовременная помощь в течение 15 календарных дней после предоставления списков;
28) больным, имеющим онкологическое заболевание, единовременная помощь на лечение в течение 15 календарных дней с момента подачи заявления;
29) лицам, освободившимся из мест лишения свободы, единовременная материальная помощь в течение 15 календарных дней с момента подачи заявления;
30) детям–сиротам, детям, оставшимся без попечения родителей, единовременная помощь ко дню Защиты детей в течение 15 календарных дней после предоставления списков;
31) детям–сиротам, окончившим школу, единовременная помощь в течение 15 календарных дней с момента подачи заявления;
32) детям–сиротам и детям, оставшимся без попечения родителей, находящимся в Государственном учреждении "Щербактинский детский дом семейного типа" единовременная помощь ко Дню Благодарения в течение 15 календарных дней после предоставления списков;
33) единовременная материальная помощь беременным женщинам, своевременно обратившимся в районную больницу для постановки на учет по беременности, со среднедушевым доходом семьи ниже прожиточного минимума, в течение 15 календарных дней с момента подачи заявления;
34) ежемесячная  материальная помощь матерям, имеющим детей грудного возраста до 1 года, для приобретения детского питания до 20 числа текущего месяца;
35) долгожителям, которым 100 и более лет, ежемесячные выплаты до 20 числа текущего месяца;
36) ежемесячная доплата  лицам, которым назначены пенсии за особые заслуги перед Республикой Казахстан, имеющим удостоверение персонального пенсионера до 20 числа текущего месяца;
37) получателям государственной адресной социальной помощи и детского пособия, семьям, имеющим 3 и более детей до 18 лет, семьям, не имеющим возможности самостоятельно приобрести личное подсобное хозяйство, единовременная материальная помощь на развитие личного подворья, для покупки грубых кормов в течение 15 календарных дней с момента подачи заявления;

38) әлеуметтік зейнетақы алатын зейнеткерлерге (еңбек өтілі жоқ) біржолғы материалдық көмек, тізім берілгеннен бастап 15 күнтізбелік күн аралығында;
39) толық еңбек өтілі жоқ жасына қарай зейнетақы алатын зейнеткерлерге материалдық көмек, тізім берілгеннен бастап 15 күнтізбелік күн аралығында;
40) жұмыспен қамту органында есепте тұрған зейнеткерлік алдындағы жастағы жұмыссыздарға біржолғы көмек, өтініш берілген мезеттен бастап 15 күнтізбелік күн аралығында;
41) зейнеткерлерге санаторлы–курорттық емделудегі және сауықтыру шығындарын өтеуге біржолғы материалдық көмек;
42) ауылдық жерге жұмысқа жолданған жоғары медициналық білімі бар дәрігер мамандарға өтініш берген мерзімінен бастап 15 күнтізбелік күн ішінде әлеуметтік көмек;
43) мемлекеттік сатып алуларға сәйкес жасалған келісім-шарт негізінде көрсетілетін соғыс және еңбек ардагерлеріне экскурсиялық қызмет көрсету (Астанаға сапар) бойынша әлеуметтік көмек;
44) зейнеткерлерлікке шыққан және аудан ұйымдары мен кәсіпорындарының тізімінде жоқ азаматтарға Қарттар күніне орай біржолғы көмек;
45) 90 және одан үлкен жастағы зейнеткерлерге Қарттар күніне біржолғы төлемдер;
46) мүгедектерге Мүгедектер күніне орай біржолғы көмек;
47) мүгедек–балаларға Мүгедектер күніне орай біржолғы көмек.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2012.03.12 N 12/4 (жарияланған күннен күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 2012.09.17 N 29/12 (жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Шарбақты ауданының жеке санаттарындағы азаматтарына әлеуметтік төлемдер келесі көлемде тағайындалады:
Ұлы Отан соғысы қатысушылары мен мүгедектеріне:
Жеңіс күніне орай 67000 (алпыс жеті мың) теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек;
Жеңіс күніне орай сыйлық жиынтықтарына 5000 (бес мың) теңге көлемінде;
дәрі–дәрмек сатып алуға ай сайын 1 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
коммуналдық қызмет бойынша шығындарын өтеу үшін ай сайынғы төлемдер 5 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
тіс протезін орнату үшін 15000 (он бес мың) теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек;
Кореядағы соғыс оқиғаларына қатысушыларға Жеңіс күніне орай төленетін біржолғы материалдық көмек 5000 (бес мың) теңге көлемінде;
Жеңіс күніне орай "1941 - 1945 соғыс жылдарындағы ерең еңбегі үшін" медалімен марапатталған, "Құрсаудағы Ленинград тұрғыны" белгісі бар тұлғаларға 3000 (үш мың) теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек;
"Құрсаудағы Ленинград тұрғыны" белгісі бар тұлғаларға коммуналдық қызметтері бойынша шығындарын өтеу үшін ай сайын 2000 (екі мың) теңге көлемінде;

38) единовременная материальная помощь пенсионерам, получающим социальную пенсию (не имеющим стажа работы) в течение 15 календарных дней после предоставления списков;
39) единовременная материальная помощь пенсионерам, получающим пенсию по возрасту при неполном трудовом стаже в течение 15 календарных дней после предоставления списков;
40) безработным предпенсионного возраста, состоящим на учете в органах занятости, единовременная помощь в течение 15 календарных дней с момента подачи заявления;
41) единовременная материальная помощь пенсионерам на возмещение затрат на санаторно–курортное лечение и оздоровление;
42) социальная помощь специалистам врачам, с высшим медицинским образованием, направленным на работу в сельскую местность в течение 15 календарных дней с момента подачи заявления;
43) социальная услуга по экскурсоводческому обслуживанию ветеранов войны и труда (поездка в Астану), оказываемая в соответствии с заключенным договором о государственных закупках;
44) гражданам, вышедшим на пенсию и отсутствующим в списках организаций и предприятий района, единовременная помощь ко Дню пожилых людей;
45) пенсионерам 90 и более лет, единовременная выплата ко Дню пожилых людей;
46) инвалидам, единовременная помощь ко Дню инвалида;
47) детям–инвалидам, единовременная помощь ко Дню инвалида.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 12.03.2012 года N 12/4  (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 17.09.2012 N 29/12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Оказать социальные выплаты отдельным категориям граждан Щербактинского района в следующих размерах:
Участникам и инвалидам Великой Отечественной войны:
единовременная материальная помощь ко Дню Победы в размере 67000 (шестидесяти семи тысяч) тенге;
на подарочные наборы ко Дню Победы в размере 5000 (пяти тысяч) тенге;
ежемесячная материальная помощь на приобретение лекарств в размере 1 месячного расчетного показателя;
ежемесячное возмещение затрат по коммунальным услугам в размере 5 месячных расчетных показателей;
единовременная материальная помощь на зубопротезирование в размере 15000 (пятнадцати тысяч) тенге;
единовременная материальная помощь участникам военных событий в Корее ко Дню Победы в размере 5000 (пяти тысяч) тенге;
единовременная материальная помощь лицам, награжденным медалью "За доблестный труд в Великой Отечественной войне 1941 – 1945 годов", лицам, имеющим знак "Житель блокадного Ленинграда" ко Дню Победы в размере 3000 (трех тысяч) тенге;
ежемесячное возмещение затрат по коммунальным услугам лицам, имеющим знак "Житель блокадного Ленинграда", в размере 2000 (двух тысяч) тенге;

1941 жылғы 22 маусымнан 1945 жылғы 9 мамыр аралығында 6 айдан кем емес жұмыс істеген азаматтарға 3000 (үш мың) теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек;
Концлагерлердің бұрынғы тұтқындарына 3000 (үш мың) теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек;
Ұлы Отан соғысы кезіндегі әскери қызметкерлер мен еркімен жалданған құрамдағы тұлғаларға 3000 (үш мың) теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек;
Ұлы Отан соғысынның қайтыс болған мүгедектерінің, қайта некеге тұрмаған әйелдеріне (күйеулеріне) 3000 (үш мың) теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек;
Ауғанстандағы соғыс оқиғаларына қатысқан тұлғаларға, 1988 - 1989 жылдары Чернобыль атом станциясындағы апатты жоюға қатысқандарға:
Жеңіс күніне орай 5000 (бес мың) теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек;
Ауғанстаннан әскерді шығару күніне орай Ауғанстандағы соғыс оқиғаларына қатысқан тұлғаларға 6000 (алты мың) теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек;
Еске алу күніне орай Чернобыль атом станциясындағы аппатты жоюға қатысқандарға 6000 (алты мың) теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек;
Сауықтыруға, 2 айлық есептік көрсеткіш көлемінде тоқсан сайынғы материалдық көмек;
ай сайынғы коммуналдық қызмет бойынша шығындарын өтеуге 2000 (екі мың) теңге көлемінде;
тіс протезін салғызу үшін 15000 (он бес мың) теңге көлемінде біржолғы төлемдер;
концлагерлердің бұрынғы тұтқындарына коммуналдық қызмет бойынша шығындарын өтеуге ай сайын 2000 (екі мың) теңге көлемінде;
жалғызбасты, отбасы, жақын туыстары жоқ және жалғызбасты жалғыз тұратын зейнеткерлерге тоқсан сайын коммуналдық қызмет бойынша шығындарын өтеуге 2 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
ең аз зейнетақы алатын зейнеткерлерге коммуналдық қызмет бойынша шығындарын тоқсан сайын өтеуге 2 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
аз қамтамасыз етілген отбасылардың, облыстың жоғары оқу орындарында оқитын студенттеріне келісім-шартта көрсетілген оқу ақысы қызметінің көлемінде;
аз қамтамасыз етілген отбасыларының облыстың жоғары оқу орындарында оқып жатқан студенттеріне ай сайын жолақысы, жүріп-тұруы және тамақтануына 5000 (бес мың) теңге көлемінде;
колледжде оқитын жетім-студенттерге 130000 (жүз отыз мың) теңге көлемінде;
отын сатып алу үшін материалдық көмек:
1 тармақ 20) тармақшада көрсетілген санаттардағы Шарбақты ауылының тұрғындарына 10000 (он мың) теңге көлемінде;
Алып тасталды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2012.09.17 N 29/12 шешімімен;
Алып тасталды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2012.09.17 N 29/12 шешімімен;
Алып тасталды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2012.09.17 N 29/12 шешімімен;
Алып тасталды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2012.09.17 N 29/12 шешімімен;

единовременная материальная помощь гражданам, проработавшим не менее 6 месяцев в период с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 в размере 3000 (трех тысяч) тенге;
единовременная материальная помощь бывшим узникам концлагерей  в размере 3000 (трех тысяч) тенге;
единовременная материальная помощь военнослужащим и лицам вольнонаемного состава, служившим в период Великой Отечественной в размере 3000 (трех тысяч) тенге;
единовременная материальная помощь женам (мужьям) умерших инвалидов Великой Отечественной войны, не вступивших в повторный брак в размере 3000 (трех тысяч) тенге;
участникам ликвидации последствий аварии на Чернобыльской атомной станции в 1988 – 1989 годах и лицам, принимавшим участие в боевых действиях в Афганистане:
единовременная выплата ко Дню Победы в размере 5000 (пяти тысяч) тенге;
единовременная материальная помощь лицам, участвовавшим в военных действиях в Афганистане ко Дню вывода войск из Афганистана в размере 6000 (шести тысяч) тенге;
единовременная материальная помощь участникам ликвидации последствий аварии на Чернобыльской атомной станции ко Дню памяти в размере 6000 (шести тысяч) тенге;
ежеквартальная материальная помощь на оздоровление в размере 2 месячных расчетных показателей;
ежемесячное возмещение затрат по коммунальным услугам в размере 2000 (двух тысяч) тенге;
единовременная выплата на зубопротезирование в размере 15000 (пятнадцати тысяч) тенге;
ежемесячное возмещение затрат по коммунальным услугам бывшим узникам концлагерей в размере 2000 (двух тысяч) тенге;
ежеквартальное возмещение затрат по коммунальным услугам одиноким, не имеющим семьи, родственников, близких и одиноко проживающим пенсионерам в размере 2 месячных расчетных показателей;
ежеквартальное возмещение затрат по коммунальным услугам пенсионерам с минимальной пенсией в размере 2 месячных расчетных показателей;
студентам из малообеспеченных семей, обучающимся в высших учебных заведениях области размер стоимости услуг указанный в договоре на оказание образовательных услуг;
ежемесячная помощь студентам из малообеспеченных семей, обучающимся в высших учебных заведениях области оплата на проезд, проживание и питание в размере 5000 (пяти тысяч) тенге;
студентам–сиротам, обучающимся в колледже в размере 130000 (ста тридцати тысяч) тенге;
материальная помощь для приобретения топлива:
категориям, указанным в подпункте 20 пункта 1, проживающим в селе Шарбакты в размере 10000 (десяти тысяч) тенге;
Исключен решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 17.09.2012 N 29/12;
Исключен решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 17.09.2012 N 29/12;
Исключен решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 17.09.2012 N 29/12;
Исключен решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 17.09.2012 N 29/12;

Қарттар күніне орай 100 және одан ұзақ жасаған зейнеткерлерге 5000 (бес мың) теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек;
Мүгедектер күніне орай 1 топ мүгедектеріне және мүгедек-балаларға 4000 (төрт мың) теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек;
церебральді сал ауруымен ауыратын балалары бар аналарға ай сайын 2 айлық есептік көрсеткіш көлемінде әлеуметтік көмек;
туберкулезбен ауыратын азаматтарға ай сайын әлеуметтік көмек, амбулаторлық емдеуде жүрген туберкулез ауруымен ауыратындарға 5 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
туберкулезбен ауыратын ауруларға жолақысына, тұруға және тамақтануға 10000 (он мың) теңге көлемінде біржолғы көмек;
онкологиялық аурумен ауыратын ауруларға емделуге 10000 (он мың) теңге көлемінде біржолғы көмек;
бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғаларға 10000 (он мың) теңге көлемінде біржолғы көмек;
ата-анасының қамқорлығынсыз қалған және жетім балаларға Балаларды қорғау күніне орай 5 айлық есептік көрсеткіш көлемінде біржолғы әлеуметтік көмек;
мектеп бітірген жетім балаларға 100000 (жүз мың) теңге көлемінде біржолғы көмек;
"Шарбақтының отбасы үлгісіндегі балалар үйі" Мемлекеттік мекемесіндегі ата-анасының қамқорлығынсыз қалған және жетім балаларға Игілік күніне орай 10000 (он мың) теңге көлемінде біржолғы көмек;
жүктілігіне байланысты аудандық ауруханаға дер кезінде есепке тұрған жүкті әйелдерге 10 айлық есептік көрсеткіш көлемінде біржолғы материалдық көмек;
емшектегі баласы бар аналарға, балалар тағамын сатып алуға 2 айлық есептік көрсеткіш көлемінде ай сайын материалдық көмек;
100 және одан ұзақ жасаған қарттарға 3 айлық есептік көрсеткіш көлемінде ай сайын төлемдер;
Қазақстан Республикасы алдында ерекше қызметтері үшін зейнетақы алатын зейнеткерлерге, дербес зейнеткер куәлігі бар зейнеткерлерге зейнетақысына 2 айлық есептік көрсеткіш көлемінде ай сайын төлемдер;
жеке қосалқы шаруашылықтарын дамыту үшін  180 000 (жүз сексен мың) теңге көлемінде, жем-шөп сатып алу үшін 25000 (жиырма мың) теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек;
әлеуметтік зейнетақы алатын зейнеткерлерге (еңбек өтілі жоқ) және толық еңбек өтілі жоқ жасына қарай зейнетақы алатын зейнеткерлерге 10000 (он мың) теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек;
жұмыспен қамту органында есепте тұрған зейнеткерлік алдындағы жастағы жұмыссыздарға (жасына қарай зейнеткерлікке шығуға екі жыл қалған) 10 айлық есептік көрсеткіш көлемінде біржолғы көмек;
зейнеткерлерге санаторлы–курорттық емделудегі шығындарын өтеуге біржолғы материалдық көмек 49000 (қырық тоғыз мың) теңге;
ауылдық жерге жұмысқа жолданған жоғары медициналық білімі бар дәрігер мамандарға 200000 (екі жүз мың) теңге көлемінде әлеуметтік көмек;
экскурсиялық қызмет көрсету (Астанаға сапар) бойынша әлеуметтік көмек 25000 (жиырма бес мың) теңге көлемінде;
Қарттар күніне орай біржолғы төлемдер:
зейнеткерлерлікке шыққан және аудан ұйымдары мен кәсіпорындарының тізімінде жоқ азаматтарға 1000 (бір мың) теңге көлемінде;

единовременная материальная помощь пенсионерам, в возрасте от 100 и более лет ко Дню пожилых людей в размере 5000 (пяти тысяч) тенге;
единовременная материальная помощь инвалидам 1 группы и детям–инвалидам ко Дню инвалида в размере 4000 (четырех тысяч) тенге;
ежемесячная социальная помощь матерям, имеющим детей больных детским церебральным параличом в размере 2 месячных расчетных показателей;
ежемесячная социальная помощь гражданам, имеющим туберкулезное заболевание, находящимся на амбулаторном лечении в размере 5 месячных  расчетных показателей;
единовременная помощь гражданам, имеющим туберкулезное заболевание в размере 10000 (десяти тысяч) тенге;
единовременная помощь на лечение гражданам, имеющим онкологическое заболевание в размере 10000 (десяти тысяч) тенге;
единовременная помощь лицам, освободившимся из мест лишения свободы в размере 10000 (десяти тысяч) тенге;
детям–сиротам, детям, оставшимся без попечения родителей единовременная помощь ко дню Защиты детей в размере 5 месячных расчетных показателей;
детям–сиротам, окончившим школу, единовременная помощь в размере 100000 (ста тысяч) тенге;
детям–сиротам и детям, оставшимся без попечения родителей, находящимся в Государственном учреждении "Щербактинский детский дом семейного типа" единовременная помощь ко Дню Благодарения в размере 10000 (десяти тысяч) тенге;
единовременная материальная помощь беременным женщинам, своевременно обратившимся в районную больницу для постановки на учет по беременности в размере 10 месячных расчетных показателей;
ежемесячная материальная помощь матерям, имеющим детей грудного возраста, для приобретения детского питания в размере 2 месячных расчетных показателей;
ежемесячные выплаты долгожителям, которым 100 и более лет в размере 3 месячных расчетных показателей;
ежемесячная доплата  лицам, которым назначены пенсии за особые заслуги перед Республикой Казахстан, имеющим удостоверение персонального пенсионера в размере 2 месячных расчетных показателей;
единовременная материальная помощь на развитие личного подворья в размере 180000 (ста восьмидесяти тысяч) тенге, для покупки грубых кормов 25000 (двадцати пяти тысяч) тенге;
единовременная материальная помощь пенсионерам, получающим социальную пенсию (не имеющим стажа работы) и пенсионерам, получающим пенсию по возрасту при неполном трудовом стаже в размере 10000 (десяти тысяч) тенге;
безработным предпенсионного возраста (за два года до выхода на пенсию по возрасту), состоящим на учете в органах занятости, единовременная помощь в размере 10 месячных расчетных показателей;
единовременная материальная помощь пенсионерам на возмещение затрат на санаторно–курортное лечение в размере 49000 (сорока девяти тысяч) тенге;
социальная помощь специалистам врачам, с высшим медицинским образованием, направленным на работу в сельскую местность в размере 200000 (двести тысяч) тенге;
социальная услуга по экскурсоводческому обслуживанию (поездка в Астану) в размере 25000 (двадцать пять тысяч) тенге;
единовременные выплаты ко Дню пожилых людей:
гражданам, вышедшим на пенсию и отсутствующим в списках организаций и предприятий района, в размере 1000 (одна тысяча) тенге;

90 және одан үлкен жастағы зейнеткерлерге 20000 (жиырма мың) теңге көлемінде;
Мүгедектер күніне орай біржолғы көмек:
барлық топтағы мүгедектерге 3000 (үш мың) теңге көлемінде;
мүгедек–балаларға 5000 (бес мың) теңге көлемінде.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2012.03.12 N 12/4 (жарияланған күннен күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 2012.06.14 N 22/9 (жарияланған күннен күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 2012.09.17 N 29/12 (жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3. Осы шешімнің 2 тармағында көрсетілген санаттардағы азаматтарға әлеуметтік және басқа төлемдерді жүзеге асыру үшін қажетті құжаттар тізбесі:
1) 1 тармағының 1), 3), 4), 5), 6), 7), 8), 9), 10), 11), 12), 13), 15), 16), 17), 26), 38), 39) тармақшаларында көрсетілген тұлғаларға төлемдер "Қазақстан Республикасының еңбек және әлеуметтік қорғау министрлігінің мемлекеттік зейнетақы төлеу орталығы" Республикалық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорны Павлодар облыстық филиалының Шарбақты аудандық бөлімшесі және Аудандық соғыс және еңбек ардагерлер Кеңесінің ұсынған тізімі негізінде жүзеге асырылады. Тізімде аты-жөні, туған жылы,салық төлеушінің тіркеу нөмірі, тұрғылықты мекен-жайы, жеке есепшотының нөмірі және төлем сомасы көрсетілуі тиіс;
2) осы шешімнің 1 тармағының 2), 14) тармақшаларында көрсетілген тұлғаларға төлемдер жеке есепшотының нөмірі көрсетілген жеке өтініші, жеке басының куәлігі, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, әлеуметтік жеке коды, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмелері немесе мекенжай бюросынан анықтама, медициналық анықтама (тіс протезіне жұмсалатын шығындар көрсетілуі тиіс) негізінде жүргізіледі;
3) осы шешімнің 1 тармағының 18), 19) тармақшаларында көрсетілген тұлғаларға төлемдер жеке есепшотының нөмірі көрсетілген жеке өтініші, Ауылдық округ әкімі жанындағы комиссиясының, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған және аз қамтамасыз етілген отбасылардың, жалпы білім беру мектебі түлегінің әлеуметтік-тұрмыстық жағдайын тексеру актісі, жеке басының куәлігі, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, әлеуметтік жеке коды, азаматтарды тіркеу кітабы немесе мекенжай бюросынан анықтама, орта білімі туралы аттестаттың көшірмелері, сертификаттың көшірмесі, жұмысқа қабілетті (жұмыс істейтін) отбасы мүшелерінің еңбекақысы туралы анықтама және жұмыс істемейтіндер үшін еңбек кітапшасының көшірмесі (аз қамтамасыз етілген отбасыларындағы жалпы білім беру мектептерінің түлектеріне), ата-анасының қайтыс болғандығы туралы куәлігінің көшірмесі, қамқоршыны тағайындау туралы шешім;

пенсионерам 90 и более лет в размере 20000 (двадцать тысяч) тенге;
единовременная помощь ко Дню инвалида:
инвалидам всех групп в размере 3000 (три тысячи) тенге;
детям–инвалидам в размере 5000 (пять тысяч) тенге.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решениями маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 12.03.2012 года N 12/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 14.06.2012 N 22/9   (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 17.09.2012 N 29/12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Перечень документов, необходимых для осуществления социальных и других выплат категориям граждан, указанным в пункте 2 настоящего решения:
1) лицам, указанным в подпунктах 1), 3), 4), 5), 6) ,7), 8), 9), 10), 11), 12), 13), 15), 16), 17), 26), 38), 39) пункта 1 настоящего решения выплаты производятся на основании списков, согласованных с Щербактинским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственного центра по выплате пенсий Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан". В списках указываются фамилия, имя, отчество, дата рождения, регистрационный налоговый номер, адрес места жительства, номер лицевого счета получателя и сумма выплаты;
2) лицам, указанным в подпунктах 2), 14) пункта 1 настоящего решения выплаты производятся на основании личного заявления с указанием лицевого счета, копии удостоверения личности, регистрационного налогового номера, социального индивидуального кода,  книги регистрации граждан или справки с адресного бюро, медицинской справки (с указанием затрат на зубопротезирование);
3) лицам, указанным в подпунктах 18), 19) пункта 1 настоящего решения выплаты производятся на основании личного заявления с указанием лицевого счета, акта обследования социально–бытовых условий проживания выпускника общеобразовательной школы из малообеспеченной семьи и оставшегося без попечения родителей, который проводится комиссией при Акиме сельского округа, копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, книги регистрации граждан или справки с адресного бюро, копии аттестата о среднем образовании, копии сертификата, справки о заработной плате трудоспособных (работающих) членов семьи и копии трудовой книжки неработающих (для выпускников общеобразовательных школ из малообеспеченных семей), копии свидетельства о смерти родителей, решения о назначении опекуна;

4) осы шешімнің 1 тармағының 20) тармақшасында көрсетілген тұлғаларға төлемдер жеке есепшотының нөмірі көрсетілген жеке өтініші, жеке басының куәлігі, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, әлеуметтік жеке коды, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмелері немесе мекенжай бюросынан анықтама, Ауылдық округ әкімінің жанындағы комиссияның тұрмыс-жағдайларын тексеру актісі, мәртебесін растайтын құжат, аудандық комиссияның шешімі;
5) осы шешімнің 1 тармағының 27) тармақшасында көрсетілген тұлғаларға "Шарбақтының туберкулезге қарсы ауруханасы" Мемлекеттік мекемесі берген тізімдер негізінде жүргізіледі;
6) осы шешімнің 1 тармағының 28) тармақшасында көрсетілген тұлғаларға төлемдер жеке есепшотының нөмірі көрсетілген жеке өтініші, онкологиялық ауруын растайтын медициналық анықтама, жеке басының куәлігі, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, әлеуметтік жеке коды, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмелері немесе мекенжай бюросынан анықтама негізінде жүргізіледі;
7) осы шешімнің 1 тармағының 29) тармақшасында көрсетілген тұлғаларға төлемдер Шарбақты аудандық Ішкі істер бөлімі берген тізімі, жеке есепшотының нөмірі көрсетілген жеке өтініші, бас бостандығынан айыру орнынан бостандыққа шыққандығы туралы анықтама, жеке басының куәлігі, әлеуметтік жеке коды, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмелері немесе мекенжай бюросынан анықтама негізінде жүргізіледі;
8) осы шешімнің 1 тармағының 30), 32) тармақшаларында көрсетілген тұлғаларға "Шарбақты ауданының оқу бөлімі" Мемлекеттік мекемесі берген тізім негізінде жүргізіледі. Тізімде баланың аты-жөні, туған жылы және де мәртебесі, қамқоршысының аты-жөні, мекен-жайы, жеке есепшотының нөмірі, жеке басының куәлігі, салық төлеушінің тіркеу нөмірі көрсетіледі;
9) осы шешімнің 1 тармағының 31) тармақшасында көрсетілген тұлғаларға төлемдер жеке есепшотының нөмірі көрсетілген жеке өтініші, жеке басының куәлігі, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, әлеуметтік жеке коды, азаматтарды тіркеу кітабы немесе мекенжай бюросынан анықтама, орта білімі туралы аттестаттың көшірмелері және мәртебесін растайтын құжаттар негізінде жүргізіледі;
10) осы шешімнің 1 тармағының 33) тармақшасында көрсетілген тұлғаларға төлемдер жеке есепшотының нөмірі көрсетілген жеке өтініші, жеке басының куәлігі, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, әлеуметтік жеке коды, азаматтарды тіркеу кітабы немесе мекенжай бюросынан анықтама, медициналық анықтама, неке туралы куәлігі, баланың туу туралы куәлігінің көшірмелері, осы отбасының алдыңғы тоқсанда алған табыстары туралы мәліметтер негізінде жүргізіледі;

4) лицам, указанным в подпункте 20) пункта 1 настоящего решения выплаты производятся на основании личного заявления с указанием лицевого счета, копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, копии социального индивидуального кода, книги регистрации граждан или справки с адресного бюро, акта обследования жилищно–бытовых условий, который проводится комиссией при Акиме сельского округа, документа, подтверждающего статус, решения районной комиссии;
5) лицам, указанным в подпункте 27) пункта 1 настоящего решения выплаты производятся на основании списков Государственного учреждения "Щербактинская противотуберкулезная больница";
6) лицам, указанным в подпункте 28) пункта 1 настоящего решения выплаты производятся на основании личных заявлений с указанием лицевого счета, медицинской справки, подтверждающей онкологическое заболевание, копии удостоверения личности, регистрационного налогового номера, социального индивидуального кода, книги регистрации граждан или справки с адресного бюро;
7) лицам, указанным в подпункте 29) пункта 1 настоящего решения выплаты производятся на основании списков с Отдела внутренних дел Щербактинского района при наличии личного заявления с указанием лицевого счета, справки об освобождении из мест лишения свободы, копии удостоверения личности, регистрационного налогового номера, социального индивидуального кода, книги регистрации граждан или справки с адресного бюро;
8) лицам, указанным в подпунктах 30), 32) пункта 1 настоящего решения выплаты производятся на основании списков государственного учреждения "Отдел образования Щербактинского района". В списках указываются фамилия, имя, отчество ребенка, дата рождения, статус, а также фамилия, имя, отчество опекуна, место проживания, лицевой счет, номер удостоверения личности, регистрационный номер налогоплательщика;
9) лицам, указанным в подпункте 31) пункта 1 настоящего решения выплаты производятся на основании заявления с указанием лицевого счета, копии удостоверения личности, регистрационного налогового номера, социального индивидуального кода, книги регистрации граждан или справки с адресного бюро, копии аттестата о среднем образовании, документа, подтверждающего статус;
10) лицам, указанным в подпункте 33) пункта 1 настоящего решения выплаты производятся на основании заявления с указанием лицевого счета, копии удостоверения личности, регистрационного налогового номера, социального индивидуального кода, книги регистрации граждан или справки с адресного бюро, медицинской справки, свидетельства о браке, свидетельства о рождении детей, сведений о полученных доходах данной семьей за предшествующий квартал;

11) осы шешімнің 1 тармағының 34) тармақшасында көрсетілген тұлғаларға төлемдер жеке есепшотының нөмірі көрсетілген жеке өтініші, жеке басының куәлігі, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, әлеуметтік жеке коды, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмелері немесе мекенжай бюросынан анықтама, медициналық анықтама негізінде жүргізіледі;
12) осы шешімнің 1 тармағының 35) тармақшасында көрсетілген тұлғаларға төлемдер жеке есепшотының нөмірі көрсетілген жеке өтініші, жеке басының куәлігі, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмелері немесе мекенжай бюросынан анықтама негізінде жүргізіледі;
13) осы шешімнің 1 тармағының 36) тармақшасында көрсетілген тұлғаларға төлемдер жеке есепшотының нөмірі көрсетілген жеке өтініші, жеке басының куәлігі, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, әлеуметтік жеке коды, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмелері немесе мекенжай бюросынан анықтама, зейнеткер куәлігінің  көшірмесі негізінде жүргізіледі;
14) осы шешімнің 1 тармағының 37) тармақшасында көрсетілген тұлғаларға төлемдер жеке есепшотының нөмірі көрсетілген жеке өтініші, Ауылдық округ әкімінің жанындағы комиссияның тұрмыс-жағдайларын тексеру актісі, жеке басының куәлігі, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, әлеуметтік жеке коды, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмелері немесе мекенжай бюросынан анықтама, мәртебесін растайтын құжат, сату және сатып алу келісім-шарттың көшірмелері, ветеринариялық төлқұжат негізінде жүргізіледі. Жем-шөп сатып алу үшін жеке қосалқы шаруашылығы жөнінде қосымша анықтама тапсырылады;
15) осы шешімнің 1 тармағының 40) тармақшасында көрсетілген тұлғаларға төлемдер жеке есепшотының нөмірі көрсетілген жеке өтініші, жеке басының куәлігі, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, әлеуметтік жеке коды, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмелері немесе мекенжай бюросынан анықтама және жұмыссыздық мәртебесін растайтын анықтама негізінде жүргізіледі;
16) осы шешімнің 1–тармағының 41) тармақшасында көрсетілген тұлғаларға төлемдер жеке есепшотының нөмірі көрсетілген жеке өтініші, жеке басының куәлігі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмелері немесе мекенжай бюросынан анықтама, сауықтырудан өту қажеттілігі жөніндегі медициналық қорытынды, санаторлы–курорттық картасы, профилакторияда сауықтырудан өткендігі жөніндегі құжаттың көшірмесі;
17) осы шешімнің 1–тармағының 42) тармақшасында көрсетілген тұлғаларға төлемдер жеке есепшоты көрсетілген жеке өтініші, жеке басының куәлігі, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, әлеуметтік жеке коды, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмелері немесе мекенжай бюросынан анықтама, жоғары медициналық білімі туралы дипломының көшірмесі, жұмысқа қабылдау туралы бұйрықтың көшірмесі, еңбек шартының көшірмесі негізінде жүргізіледі;

11) лицам, указанным в подпункте 34) пункта 1 настоящего решения выплаты производятся на основании заявления с указанием лицевого счета, копии удостоверения личности, регистрационного налогового номера, социального индивидуального кода, книги регистрации граждан или справки с адресного бюро, медицинской справки;
12) лицам, указанным в подпункте 35) пункта 1 настоящего решения выплаты производятся на основании личного заявления с указанием лицевого счета, копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, книги регистрации граждан или справки с адресного бюро;
13) лицам, указанным в подпункте 36) пункта 1 настоящего решения выплаты производятся на основании личного заявления с указанием лицевого счета, книги регистрации граждан или справки с адресного бюро, копии пенсионного удостоверения и удостоверения личности;
14) лицам, указанным в подпункте 37) пункта 1 настоящего решения выплаты производятся на основании личного заявления с указанием лицевого счета, копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, копии социального индивидуального кода, книги регистрации граждан или справки с адресного бюро, акта обследования жилищно–бытовых условий, который проводится комиссией при Акиме сельского округа, документа, подтверждающий статус, копии договора купли–продажи, ветеринарного паспорта. Для покупки грубых кормов дополнительно представляют справку о наличии подсобного хозяйства;
15) лицам, указанным в подпункте 40) пункта 1 настоящего решения выплаты производятся на основании личного заявления с указанием лицевого счета, копии удостоверения личности, регистрационного налогового номера, социального индивидуального кода, книги регистрации граждан или справки с адресного бюро, и справки, подтверждающей статус безработного;
16) лицам, указанным в подпункте 41) пункта 1 настоящего решения выплаты производятся на основании личного заявления с указанием лицевого счета, копии удостоверения личности, книги регистрации граждан или справки с адресного бюро, медицинского заключения о необходимости прохождения оздоровления, санаторно–курортной карты, копии документа, подтверждающего получение оздоровления в профилактории;
17) лицам, указанным в подпункте 42) пункта 1 настоящего решения выплаты производятся на основании личного заявления с указанием лицевого счета, копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, книги регистрации граждан или справки с адресного бюро, копии диплома о наличии высшего медицинского образования, копии приказа о принятии на работу, копии трудового договора;

18) осы шешімнің 1–тармағының 43) тармақшасында көрсетілген тұлғаларға төлемдер жеке есепшоты көрсетілген жеке өтініші, жеке басының куәлігі, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, әлеуметтік жеке коды, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмелері немесе мекенжай бюросының анықтамасы негізінде жүргізіледі;
19) осы шешімнің 44), 45), 46), 47) тармақшаларында көрсетілген тұлғаларға төлемдер "Қазақстан Республикасының еңбек және әлеуметтік қорғау министрлігінің мемлекеттік зейнетақы төлеу орталығы" Республикалық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорны Павлодар облыстық филиалының Шарбақты аудандық бөлімшесімен келісілген тізімдер негізінде жүзеге асырылады. Тізімде тегі, аты, әкесінің аты, туған күні, тіркеу салық нөмірі, тұрғылықты мекен-жайы, есеп шотының нөмірі көрсетіледі.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2012.03.12 N 12/4 (жарияланған күннен күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 2012.09.17 N 29/12 (жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
4. "Шарбақты ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесіне әлеуметтік төлемдерді өз уақытында қаржыландыруды қамтамасыз ету тапсырылсын.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шарбақты аудандық мәслихатының тұрақты комиссияларына жүктелсін.
6. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Т. Абдрахманов

18) лицам, указанным в подпункте 43) пункта 1 настоящего решения выплаты производятся на основании личного заявления с указанием лицевого счета, копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, книги регистрации граждан или справки с адресного бюро;
19) лицам, указанным в подпунктах 44), 45), 46), 47) выплаты производятся на основании списков, согласованных с Щербактинским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственного центра по выплате пенсий Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан.
В списках указываются фамилия, имя, отчество, дата рождения регистрационный налоговый номер, адрес места жительства, номер лицевого счета.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 12.03.2012 года N 12/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 17.09.2012 N 29/12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Государственному Учреждению "Отдел финансов Щербактинского района" обеспечить своевременное финансирование социальных выплат.
5. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянные комиссии Щербактинского районного маслихата.
6. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии, секретарь
районного маслихата                        Т. Абдрахманов