Аудан әкімдігінің 2012 жылғы 27 ақпандағы "Шарбақты ауданы бойынша 2012 жылы бас бостандығынан айыру орындарынан босап шыққан тұлғаларға және интернат мекемелерінің кәмелет жасқа толмаған түлектеріне жұмыс орындарын квоталау туралы" N 55/1 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 22 маусымдағы N 218/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 17 шілдеде N 12-13-149 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімі аппарат басшысының 2013 жылғы 27 қыркүйектегі N 35/01-17/820 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімі аппарат басшысының 27.09.2013 N 35/01-17/820 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1–тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 21-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5-5) тармақшасына, 5 бабының 2 тармағына сәйкес жұмысқа орналастыруға мұқтаж бас бостандығынан айыру орындарынан босап шыққан тұлғаларға және интернат мекемелерінің кәмелет жасқа толмаған түлектерін жұмыспен қамту және жұмысқа қабылдауға көмек көрсету мақсатында, Шарбақты ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2012 жылғы 27 ақпандағы "Шарбақты ауданы бойынша 2012 жылы бас бостандығынан айыру орындарынан босап шыққан тұлғаларға және интернат мекемелерінің кәмелет жасқа толмаған түлектеріне жұмыс орындарын квоталау туралы" N 55/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-13-143 тіркелген, 2012 жылғы 26 сәуірдегі аудандық N 17 "Трибуна" газетінде жарияланған) қаулысына келесі толықтырулар енгізілсін:
тақырыбында "2012 жылы" деген сөздерінен кейін "қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ" деген сөздерімен толықтырылсын;
1 тармақта "бас бостандығынан" деген сөздерінің алдында "қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ" деген сөздерімен толықтырылсын;
2 тармақта "мемлекеттік мекемесі" деген сөздерінен кейін "қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ" деген сөздерімен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары  Бақтылы Қайырбекқызы Қалыбаеваға жүктелсін.

О внесении дополнений в постановление акимата района от 27 февраля 2012 года N 55/1 "О квотировании рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций по Щербактинскому району на 2012 год"
Постановление акимата Щербактинского района Павлодарской области от 22 июня 2012 года N 218/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 июля 2012 года N 12-13-149. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Щербактинского района Павлодарской области от 27 сентября 2013 года N 35/01-17/820)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Щербактинского района Павлодарской области от 27.09.2013 N 35/01-17/820).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 21 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, пунктом 2 статьи 5, подпунктом 5-5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях оказания содействия занятости и приему на работу лиц состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, нуждающихся в трудоустройстве, акимат Щербактинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата Щербактинского района от 27 февраля 2012 года N 55/1 "О квотировании рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций по Щербактинскому району на 2012 год" (зарегистрированное в  Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-13-143, опубликовано в районной газете "Трибуна" N 17 от 26 апреля 2012 года) внести следующие дополнения:
в заголовке после слов "рабочих мест для лиц," дополнить словами "состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц,";
в пункте 1 после слов "трудоустройства лиц," дополнить словами "состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц,";
в пункте 2 после слов "трудоустройства лиц," дополнить словами "состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц,".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Калыбаеву Бахтылы Каирбековну.

3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Е. Асқаров

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Е.Аскаров