2013 жылы Шарбақты ауданындағы жеке санаттардағы азаматтарды әлеуметтік қолдау туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 57/18 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 14 қаңтарда N 3336 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы N 103/36 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 26.12.2013 N 103/36 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 56–бабы 1–тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 11) тармақшасына сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2013 жылы Шарбақты ауданындағы мұқтаж азаматтардың әлеуметтік көмек алуы үшін жеке санаттарын белгілеу:
1) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Жеңіс күніне орай біржолғы материалдық көмек, Жеңіс күніне орай сыйлықтар жиынтығы, тізім берілгеннен бастап 15 күнтізбелік күн ішінде ай сайынғы дәрі–дәрмек сатып алу, ай сайынғы коммуналдық қызмет шығындарын өтеу үшін ағымдағы айдың 20–на дейін материалдық көмек көрсету;
2) Ұлы Отан соғысы қатысушылары мен мүгедектеріне тіс протезін орнату үшін өтініш берілген мезеттен бастап 15 күнтізбелік күн ішінде біржолғы материалдық көмек;
3) Жеңіс күніне орай Кореядағы соғыс оқиғаларына қатысушыларға тізім берілгеннен бастап 15 күнтізбелік күн ішінде біржолғы материалдық көмек;
4) Жеңіс күніне орай "1941 – 1945 соғыс жылдарындағы ерен еңбегі үшін" медалімен марапатталған тұлғаларға, "Құрсаудағы Ленинград тұрғыны" белгісі бар тұлғаларға тізім берілгеннен бастап 15 күнтізбелік күн ішінде біржолғы материалдық көмек;
5) "Құрсаудағы Ленинград тұрғыны" белгісі бар тұлғаларға ағымдағы айдың 20–на дейін коммуналдық қызмет бойынша ай сайынғы шығындарын өтеу;
6) Жеңіс күніне орай 1941 жылғы 22 маусымнан 1945 жылғы 9 мамыр аралығында 6 айдан кем емес жұмыс істеген азаматтарға тізім берілгеннен бастап 15 күнтізбелік күн ішінде біржолғы материалдық көмек;
7) Жеңіс күніне орай концлагердің бұрынғы тұтқындарына тізім берілгеннен бастап 15 күнтізбелік күн ішінде біржолғы материалдық көмек;
8) Жеңіс күніне орай Ұлы Отан соғысы кезіндегі әскери қызметкерлер мен еркімен жалданған құрамдағы тұлғаларға тізім берілгеннен бастап 15 күнтізбелік күн ішінде біржолғы материалдық көмек;

О социальной поддержке отдельных категорий граждан Щербактинского района на 2013 год
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 21 декабря 2012 года N 57/18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 января 2013 года N 3336. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 26 декабря 2013 года N 103/36
Сноска. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 26.12.2013 N 103/36.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 11) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить категории нуждающихся граждан Щербактинского района для получения социальной помощи на 2013 год:
1) участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, единовременная материальная помощь ко Дню Победы, подарочные наборы ко Дню Победы в течение 15 календарных дней после предоставления списков, ежемесячная материальная помощь на приобретение лекарств, ежемесячное возмещение затрат по коммунальным услугам до 20 числа текущего месяца;
2) участникам и инвалидам Великой Отечественной войны единовременная материальная помощь на зубопротезирование в течение 15 календарных дней с момента подачи заявления;
3) единовременная материальная помощь участникам военных событий в Корее ко Дню победы в течение 15 календарных дней после предоставления списков;
4) единовременная материальная помощь лицам, награжденным медалью "За доблестный труд в Великой Отечественной войне 1941–1945 годов", лицам, имеющим знак "Житель блокадного Ленинграда" ко Дню Победы в течение 15 календарных дней после предоставления списков;
5) лицам, имеющим знак "Житель блокадного Ленинграда", ежемесячное возмещение затрат по коммунальным услугам до 20 числа текущего месяца;
6) единовременная материальная помощь гражданам, проработавшим не менее 6 месяцев с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 года ко Дню Победы в течение 15 календарных дней со дня подачи списков;
7) единовременная материальная помощь бывшим узникам концлагерей ко Дню Победы в течение 15 календарных дней со дня подачи списков;
8) единовременная материальная помощь военнослужащим и лицам вольнонаемного состава, служившим в период Великой Отечественной войны ко Дню Победы в течение 15 календарных дней со дня подачи списков;

9) Ұлы Отан соғысының қайтыс болған мүгедектерінің қайта некеге тұрмаған әйелдеріне (күйеулеріне) Жеңіс күніне орай тізім берілгеннен бастап 15 күнтізбелік күн ішінде біржолғы материалдық көмек;
10) Жеңіс күніне орай Ауғанстандағы соғыс оқиғаларына қатысқан тұлғаларға, 1988–1989 жылдары Чернобыль атом станциясындағы апаттық салдарды жоюға қатысушыларға тізім берілгеннен бастап 15 күнтізбелік күн ішінде біржолғы материалдық көмек, ағымдағы айдың 20–на дейін коммуналдық қызмет бойынша ай сайынғы шығындарын өтеу;
11) Ауғанстаннан әскерлерді шығару Күніне орай Ауғанстандағы соғыс әрекеттеріне қатысушы тұлғаларға тізім берілгеннен бастап 15 күнтізбелік күн ішінде біржолғы материалдық көмек;
12) Еске алу күніне орай Чернобыль атом станциясындағы аппаттық салдарды жоюға қатысушыларға тізім берілгеннен бастап 15 күнтізбелік күн ішінде біржолғы материалдық көмек;
13) Ауғанстандағы соғыс әрекеттеріне қатысушы тұлғаларға, 1988–1989 жылдары Чернобыль атом станциясындағы апаттық салдарды жоюға қатысушыларға ағымдағы тоқсанның соңғы айының 20–на дейін сауықтандыруға тоқсан сайын біржолғы материалдық көмек;
14) Ауғанстандағы соғыс әрекеттеріне қатысушы тұлғаларға, 1988–1989 жылдары Чернобыль атом станциясындағы апаттық салдарды жоюға қатысушыларға тіс протезін орнату үшін өтініш берілгеннен бастап 15 күнтізбелік күн ішінде біржолғы материалдық көмек;
15) концлагердің бұрынғы тұтқындарына ағымдағы айдың 20–на дейін коммуналдық қызметтері бойынша ай сайынғы шығындарының орнын өтеу;
16) отбасы, туыстары, жақындары жоқ жалғызбастыларға және жалғыз тұратын зейнеткерлерге тоқсан сайын коммуналдық қызметтері бойынша ағымдағы тоқсанның соңғы айының 20–на дейін шығындарының орнын толтыру;
17) ең төмен зейнетақы алатын зейнеткерлерге коммуналдық қызметтері бойынша ағымдағы тоқсанның соңғы айының 20–на дейін тоқсан сайын шығындарының орнын толтыру;
18) жан басына шаққандағы табыстары облыста белгіленген күнкөріс деңгейінен төмен отбасыларының облыстың жоғары оқу орындарында оқитын студенттеріне оқу ақыларын, ай сайын жолақысы, жатып–тұруына және тамақтануларына көмек;
19) жетім–студенттердің колледждегі оқу ақыларын төлеу;
20) Шарбақты ауданының жеке санаттардағы азаматтарына әлеуметтік көмекті тағайындау комиссиясының шешімі бойынша өтініш бергеннен бастап 15 күнтізбелік күн ішінде жеке санаттардағы азаматтардың отын сатып алуы үшін және материалдық көмек көрсету:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушыларға;
мемлекеттік балалар жәрдемақысын алушыларға;
4 және одан көп балалары бар көпбалалы отбасыларына;
Ұлы Отан соғысына қатысшылар мен мүгедектеріне және оларға теңестірілген тұлғаларға;
мүгедектерге және мүгедек балалары бар отбасыларына;
жұмыспен қамту бөлімінде есепте тұрған жұмыссыздарға;
онкологиялық және туберкулезбен ауыратын ауруларға;
тұрмысы күнкөріс деңгейінен төмен тұрып жатқан отбасыларына;
жалғызбасты және жалғыз тұратындарға;
ең төмен зейнетақы алатын зейнеткерлерге;

9) единовременная материальная помощь женам (мужьям) умерших инвалидов Великой Отечественной войны, не вступивших в повторный брак ко Дню Победы в течение 15 календарных дней со дня подачи списков;
10) единовременная материальная помощь лицам, принимавшим участие в боевых действиях в Афганистане, участникам ликвидации последствий аварии на Чернобыльской атомной станции в 1988 – 1989 годах ко Дню Победы в течение 15 календарных дней после предоставления списков, ежемесячное возмещение затрат по коммунальным услугам до 20 числа текущего месяца;
11) единовременная материальная помощь лицам, участвовавшим в военных действиях в Афганистане ко Дню вывода войск из Афганистана в течение 15 календарных дней после предоставления списков;
12) единовременная материальная помощь участникам ликвидации последствий аварии на Чернобыльской атомной станции ко Дню памяти в течение 15 календарных дней после предоставления списков;
13) ежеквартальная материальная помощь на оздоровление лицам, принимавшим участие в боевых действиях в Афганистане и участникам ликвидации последствий аварии на Чернобыльской атомной станции в 1988–1989 годах, до 20 числа последнего месяца текущего квартала;
14) единовременная материальная помощь лицам, принимавшим участие в боевых действиях в Афганистане, участникам ликвидации последствий аварии на Чернобыльской атомной станции в 1988 – 1989 годах, на зубопротезирование в течение 15 календарных дней с момента подачи заявления;
15) бывшим узникам концлагерей ежемесячное возмещение затрат по коммунальным услугам до 20 числа текущего месяца;
16) одиноким, не имеющим семьи, родственников, близких и одиноко проживающим пенсионерам ежеквартальное возмещение затрат по коммунальным услугам до 20 числа последнего месяца текущего квартала;
17) пенсионерам с минимальной пенсией ежеквартальное возмещение затрат по коммунальным услугам до 20 числа последнего месяца текущего квартала;
18) студентам, обучающимся в высших учебных заведениях области из малообеспеченных семей, доход которых на одного члена семьи не превышает установленной по области величины прожиточного минимума, оплата стоимости обучения, ежемесячная помощь на проезд, проживание и питание;
19) оплата стоимости обучения в колледже студентам–сиротам;
20) отдельным категориям граждан материальная помощь для приобретения топлива и оказание помощи по решению районной комиссии по назначению социальной помощи отдельным категориям граждан Щербактинского района в течение 15 календарных дней с момента подачи заявления:
получателям государственной адресной социальной помощи;
получателям государственного детского пособия;
многодетным семьям, имеющим 4 и более детей;
участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и лицам, приравненным к ним;
инвалидам и семьям, имеющим детей–инвалидов;
безработным, состоящим на учете в отделе занятости;
больным онкологическим заболеванием и туберкулезным заболеванием;
семьям, проживающим ниже уровня прожиточного минимума;
одиноким и одиноко проживающим;
пенсионерам с минимальной пенсией;

21) Қарттар күніне орай, зейнеткерлерге ұйымдарға бекітілмеген тізім берілгеннен бастап 15 күнтізбелік күн ішінде біржолғы материалдық көмек;
22) Қарттар күніне орай 90–нан асқан және одан да үлкен жастағы зейнеткерлерге тізім берілгеннен бастап күнтізбелік 15 күн ішінде біржолғы материалдық көмек;
23) Мүгедектер күніне орай барлық топтағы мүгедектерге тізім берілгеннен бастап 15 күнтізбелік күн ішінде біржолғы материалдық көмек;
24) Мүгедектер күніне орай мүгедек–балаларға тізім берілгеннен бастап күнтізбелік 15 күн ішінде біржолғы материалдық көмек;
25) церебральді сал ауруымен ауыратын балалары бар аналарға ағымдағы айдың 20–на дейін ай сайынғы көмек;
26) туберкулезбен ауыратын ауруларға ай сайын әлеуметтік көмек, амбулаторлық жағдайдағы туберкулез ауруларына жолақысына және тамақтануларына біржолғы көмек, тізім берілгеннен бастап 15 күнтізбелік күн ішінде;
27) онкологиялық ауруымен ауыратын ауруларға емделуге біржолғы көмек, өтініш берілген мезеттен бастап 15 күнтізбелік күн ішінде;
28) бас бостандығынан айыру орнынан босап шыққан тұлғаларға өтініш берілген мезеттен бастап 15 күнтізбелік күн ішінде біржолғы материалдық көмек;
29) ата–анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға, жетім балаларға Балаларды қорғау күніне орай біржолғы материалдық көмек, тізім берілген күннен бастап 15 күнтізбелік күн аралығында;
30) мектеп бітірген жетім балаларға біржолғы көмек, өтініш берілген күннен бастап 15 күнтізбелік күн аралығында;
31) "Шарбақтының отбасы үлгісіндегі балалар үйі" Мемлекеттік мекемесіндегі ата–анасының қамқорлығынсыз қалған және жетім балаларға Игілік Күніне орай біржолғы көмек, тізім берілгеннен бастап 15 күнтізбелік күн аралығында;
32) жан басына шаққанда отбасылық орташа табысы өмір сүрудің ең төмен деңгейінен төмен, жүктілігіне байланысты аудандық ауруханаға дер кезінде есепке тұрған жүкті әйелдерге берілетін біржолғы материалдық көмек, өтініш берілген мезеттен бастап 15 күнтізбелік күн аралығында;
33) 1 жасқа дейін емшектегі баласы бар аналарға балалар тағамын сатып алуға ағымдағы айдың 20–на дейін ай сайынғы материалдық көмек;
34) 100 және одан ұзақ жасаған қарттарға ағымдағы айдың 20–на дейін ай сайынғы көмек;
35) Қазақстан Республикасы және облыс алдында, ерекше еңбек сіңірген үшін зейнетақы алатын зейнеткерлерге, дербес зейнеткер куәлігі бар зейнеткерлерге зейнетақысына ай сайынғы қосымша төлем ағымдағы айдың 20 күніне дейін;
36) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек және балалар төлемақысын алушыларға, отбасында 18 жасқа дейін 3 және одан көп балалары бар, өз еркімен жеке қосалқы шаруашылыққа ие болуға мүмкіндігі жоқ отбасыларына жеке қосалқы шаруашылығын өркендетуге, жем–шөп сатып алуға берілетін біржолғы материалдық көмек, өтініш берілгеннен бастап 15 күнтізбелік күн аралығында;

21) пенсионерам незакрепленным за организациями, единовременная помощь ко Дню пожилых людей в течение 15 календарных дней после предоставления списков;
22) пенсионерам, кому за 90 и более лет единовременная выплата ко Дню пожилых людей в течение 15 календарных дней после предоставления списков;
23) инвалидам всех групп, единовременная помощь ко Дню инвалида в течение 15 календарных дней после предоставления списков;
24) детям–инвалидам, единовременная помощь ко Дню инвалида в течение 15 календарных дней после предоставления списков;
25) ежемесячная помощь матерям, имеющим детей больных детским церебральным параличом до 20 числа текущего месяца;
26) больным, имеющим туберкулезное заболевание, находящимся на амбулаторном лечении, ежемесячная социальная помощь, единовременная помощь в течение 15 календарных дней после предоставления списков;
27) больным, имеющим онкологическое заболевание, единовременная помощь на лечение в течение 15 календарных дней с момента подачи заявления;
28) лицам, освободившимся из мест лишения свободы, единовременная материальная помощь в течение 15 календарных дней с момента подачи заявления;
29) детям–сиротам, детям, оставшимся без попечения родителей, единовременная помощь ко дню Защиты детей в течение 15 календарных дней после предоставления списков;
30) детям–сиротам, окончившим школу, единовременная помощь в течение 15 календарных дней с момента подачи заявления;
31) детям–сиротам и детям, оставшимся без попечения родителей, находящимся в Государственном учреждении "Щербактинский детский дом семейного типа" единовременная помощь ко Дню Благодарения в течение 15 календарных дней после предоставления списков;
32) единовременная материальная помощь беременным женщинам, своевременно обратившимся в районную больницу для постановки на учет по беременности, со среднедушевым доходом семьи ниже прожиточного минимума, в течение 15 календарных дней с момента подачи заявления;
33) ежемесячная материальная помощь матерям, имеющим детей грудного возраста до 1 года, для приобретения детского питания до 20 числа текущего месяца;
34) долгожителям, которым 100 и более лет, ежемесячные выплаты до 20 числа текущего месяца;
35) ежемесячная доплата лицам, которым назначены пенсии за особые заслуги перед Республикой Казахстан и областью, имеющим удостоверение персонального пенсионера до 20 числа текущего месяца;
36) получателям государственной адресной социальной помощи и детского пособия, семьям, имеющим 3 и более детей до 18 лет, семьям, не имеющим возможности самостоятельно приобрести личное подсобное хозяйство, единовременная материальная помощь на развитие личного подворья, для покупки грубых кормов в течение 15 календарных дней с момента подачи заявления;

37) әлеуметтік зейнетақы алатын зейнеткерлерге (еңбек өтілі жоқ) біржолғы материалдық көмек, тізім берілгеннен бастап 15 күнтізбелік күн аралығында;
38) толық еңбек өтілі жоқ жасына қарай зейнетақы алатын зейнеткерлерге материалдық көмек, тізім берілгеннен бастап 15 күнтізбелік күн аралығында;
39) жұмыспен қамту органында есепте тұрған зейнеткерлік алдындағы жастағы жұмыссыздарға біржолғы көмек, өтініш берілген мезеттен бастап 15 күнтізбелік күн аралығында.
40) зейнеткерлерге санаторлы–курорттық емделудегі шығындарын өтеуге біржолғы материалдық көмек;
2. Шарбақты ауданының жеке санаттарындағы азаматтарына әлеуметтік төлемдер келесі көлемде тағайындалады:
Ұлы Отан соғысы қатысушылары мен мүгедектеріне:
Жеңіс күніне орай 75000 (жетпіс бес мың) теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек;
Жеңіс күніне орай сыйлық жиынтықтарына 5000 (бес мың) теңге көлемінде;
дәрі – дәрмек сатып алуға ай сайын 1 (бір) айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
коммуналдық қызмет бойынша шығындарын өтеу үшін ай сайынғы төлемдер 5 (бес) айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
тіс протезін орнату үшін 15000 (он бес мың) теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек;
Кореядағы соғыс оқиғаларына қатысушыларға Жеңіс күніне орай төленетін біржолғы материалдық көмек 5000 (бес мың) теңге көлемінде;
Жеңіс күніне орай "1941–1945 соғыс жылдарындағы ерен еңбегі үшін" медалімен марапатталған, "Құрсаудағы Ленинград тұрғыны" белгісі бар тұлғаларға 3000 (үш мың) теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек;
"Құрсаудағы Ленинград тұрғыны" белгісі бар тұлғаларға коммуналдық қызметтері бойынша шығындарын өтеу үшін ай сайын 2000 (екі мың) теңге көлемінде;
1941 жылғы 22 маусымнан 1945 жылғы 9 мамыр аралығында 6 айдан кем емес жұмыс істеген азаматтарға 3000 (үш мың) теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек;
концлагерлердің бұрынғы тұтқындарына 3000 (үш мың) теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек;
Ұлы Отан соғысы кезіндегі әскери қызметкерлер мен еркімен жалданған құрамдағы тұлғаларға 3000 (үш мың) теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек;
Ұлы Отан соғысының қайтыс болған мүгедектерінің, қайта некеге тұрмаған әйелдеріне (күйеулеріне) 3000 (үш мың) теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек;
Ауғанстандағы соғыс оқиғаларына қатысқан тұлғаларға, 1988 – 1989 жылдары Чернобыль атом станциясындағы апатты жоюға қатысқандарға:
Жеңіс күніне орай 5000 (бес мың) теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек;
Ауғанстаннан әскерді шығару күніне орай Ауғанстандағы соғыс оқиғаларына қатысқан тұлғаларға 6000 (алты мың) теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек;
Еске алу күніне орай Чернобыль атом станциясындағы аппатты жоюға қатысқандарға 6000 (алты мың) теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек;
сауықтыруға, 2 (екі) айлық есептік көрсеткіш көлемінде тоқсан сайынғы материалдық көмек;
ай сайынғы коммуналдық қызмет бойынша шығындарын өтеуге 2000 (екі мың) теңге көлемінде;
тіс протезін орнату үшін 15000 (он бес мың) теңге көлемінде біржолғы төлемдер;
концлагерлердің бұрынғы тұтқындарына коммуналдық қызмет бойынша шығындарын өтеуге ай сайын 2000 (екі мың) теңге көлемінде;
жалғызбасты, отбасы, жақын туыстары жоқ және жалғызбасты жалғыз тұратын зейнеткерлерге тоқсан сайын коммуналдық қызмет бойынша шығындарын өтеуге 2 (екі) айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
ең аз зейнетақы алатын зейнеткерлерге коммуналдық қызмет бойынша шығындарын тоқсан сайын өтеуге 2 (екі) айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
аз қамтамасыз етілген отбасылардың, облыстың жоғары оқу орындарында оқитын студенттеріне келісім–шартта көрсетілген оқу ақысы қызметінің көлемінде;
аз қамтамасыз етілген отбасыларының облыстың жоғары оқу орындарында оқып жатқан студенттеріне ай сайын жолақысы, жүріп–тұруы және тамақтануына 5000 (бес мың) теңге көлемінде;
колледжде оқитын жетім–студенттерге 130000 (жүз отыз мың) теңге көлемінде;
отын сатып алу үшін материалдық көмек:

37) единовременная материальная помощь пенсионерам, получающим социальную пенсию (не имеющим стажа работы) в течение 15 календарных дней после предоставления списков;
38) единовременная материальная помощь пенсионерам, получающим пенсию по возрасту при неполном трудовом стаже в течение 15 календарных дней после предоставления списков;
39) безработным предпенсионного возраста, состоящим на учете в органах занятости, единовременная помощь в течение 15 календарных дней с момента подачи заявления;
40) единовременная материальная помощь пенсионерам на возмещение затрат на санаторно–курортное лечение и оздоровление;
2. Оказать социальные выплаты отдельным категориям граждан Щербактинского района в следующих размерах:
Участникам и инвалидам Великой Отечественной войны:
единовременная материальная помощь ко Дню Победы в размере 75000 (семьдесят пять тысяч) тенге;
на подарочные наборы ко Дню Победы в размере 5000 (пять тысяч) тенге;
ежемесячная материальная помощь на приобретение лекарств в размере 1 (один) месячного расчетного показателя;
ежемесячное возмещение затрат по коммунальным услугам в размере 5 (пять) месячных расчетных показателей;
единовременная материальная помощь на зубопротезирование в размере 15000 (пятнадцать тысяч) тенге;
единовременная материальная помощь участникам военных событий в Корее ко Дню Победы в размере 5000 (пять тысяч) тенге;
единовременная материальная помощь лицам, награжденным медалью "За доблестный труд в Великой Отечественной войне 1941 – 1945 годов", лицам, имеющим знак "Житель блокадного Ленинграда" ко Дню Победы в размере 3000 (три тысячи) тенге;
ежемесячное возмещение затрат по коммунальным услугам лицам, имеющим знак "Житель блокадного Ленинграда", в размере 2000 (две тысячи) тенге;
единовременная материальная помощь гражданам, проработавшим не менее 6 месяцев в период с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 в размере 3000 (три тысячи) тенге;
единовременная материальная помощь бывшим узникам концлагерей в размере 3000 (три тысячи) тенге;
единовременная материальная помощь военнослужащим и лицам вольнонаемного состава, служившим в период Великой Отечественной в размере 3000 (три тысячи) тенге;
единовременная материальная помощь женам (мужьям) умерших инвалидов Великой Отечественной войны, не вступивших в повторный брак в размере 3000 (три тысячи) тенге;
участникам ликвидации последствий аварии на Чернобыльской атомной станции в 1988–1989 годах и лицам, принимавшим участие в боевых действиях в Афганистане:
единовременная выплата ко Дню Победы в размере 5000 (пять тысяч) тенге;
единовременная материальная помощь лицам, участвовавшим в военных действиях в Афганистане ко Дню вывода войск из Афганистана в размере 6000 (шесть тысяч) тенге;
единовременная материальная помощь участникам ликвидации последствий аварии на Чернобыльской атомной станции ко Дню памяти в размере 6000 (шесть тысяч) тенге;
ежеквартальная материальная помощь на оздоровление в размере 2 (два) месячных расчетных показателей;
ежемесячное возмещение затрат по коммунальным услугам в размере 2000 (две тысячи) тенге;
единовременная выплата на зубопротезирование в размере 15000 (пятнадцать тысяч) тенге;
ежемесячное возмещение затрат по коммунальным услугам бывшим узникам концлагерей в размере 2000 (две тысячи) тенге;
ежеквартальное возмещение затрат по коммунальным услугам одиноким, не имеющим семьи, родственников, близких и одинокопроживающим пенсионерам в размере 2 (два) месячных расчетных показателей;
ежеквартальное возмещение затрат по коммунальным услугам пенсионерам с минимальной пенсией в размере 2 (два) месячных расчетных показателей;
студентам из малообеспеченных семей, обучающимся в высших учебных заведениях области размер стоимости услуг указанный в договоре на оказание образовательных услуг;
ежемесячная помощь студентам из малообеспеченных семей, обучающимся в высших учебных заведениях области, оплата на проезд, проживание и питание в размере 5000 (пять тысяч) тенге;
студентам–сиротам, обучающимся в колледже в размере 130000 (сто тридцать тысяч) тенге;
материальная помощь для приобретения топлива:

1 тармақ 20) тармақшада көрсетілген санаттардағы Шарбақты ауылының тұрғындарына 10000 (он мың) теңге көлемінде;
1 тармақ 20) тармақшада көрсетілген санаттардағы ауылдық округтердің тұрғындарына 14000 (он төрт мың) теңге көлемінде;
1 тармақ 20) тармақшада көрсетілген санаттардағыларға жеке өтініштеріне сәйкес біржолғы материалдық көмек;
Қарттар күніне орай ең төмен зейнетақы алатын зейнеткерлерге 1000 (бір мың) теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек;
Қарттар күніне орай 90–нан асқан және одан үлкен жастағы зейнеткерлерге 20000 ( жиырма мың) теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек;
Мүгедектер күніне орай барлық топтағы мүгедектерге 3000 (үш мың) теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек;
Мүгедектер күніне орай мүгедек–балаларға 5000 (бес мың) теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек;
церебральді сал ауруымен ауыратын балалары бар аналарға ай сайын 2 (екі) айлық есептік көрсеткіш көлемінде әлеуметтік көмек;
туберкулезбен ауыратын азаматтарға ай сайын әлеуметтік көмек, амбулаторлық емдеуде жүрген туберкулез ауруымен ауыратындарға 5 (бес) айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
туберкулезбен ауыратын ауруларға жолақысына, тұруға және тамақтануға 10000 (он мың) теңге көлемінде біржолғы көмек;
онкологиялық аурумен ауыратын ауруларға емделуге 10000 (он мың) теңге көлемінде біржолғы көмек;
бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғаларға 10000 (он мың) теңге көлемінде біржолғы көмек;
ата–анасының қамқорлығынсыз қалған және жетім балаларға Балаларды қорғау күніне орай 5 (бес) айлық есептік көрсеткіш көлемінде біржолғы әлеуметтік көмек;
мектеп бітірген жетім балаларға 100000 (жүз мың) теңге көлемінде біржолғы көмек;
"Шарбақтының отбасы үлгісіндегі балалар үйі" Мемлекеттік мекемесіндегі ата–анасының қамқорлығынсыз қалған және жетім балаларға Игілік күніне орай 10000 (он мың) теңге көлемінде біржолғы көмек;
жүктілігіне байланысты аудандық ауруханаға дер кезінде есепке тұрған жүкті әйелдерге 10 (он) айлық есептік көрсеткіш көлемінде біржолғы материалдық көмек;
емшектегі баласы бар аналарға, балалар тағамын сатып алуға 2 (екі) айлық есептік көрсеткіш көлемінде ай сайын материалдық көмек;
100 және одан ұзақ жасаған қарттарға 3 (үш) айлық есептік көрсеткіш көлемінде ай сайын төлемдер;
Қазақстан Республикасы және облыс алдында ерекше қызметтері үшін зейнетақы алатын зейнеткерлерге, дербес зейнеткер куәлігі бар зейнеткерлерге зейнетақысына 2 (екі) айлық есептік көрсеткіш көлемінде ай сайын төлемдер;

категориям, указанным в подпункте 20 пункта 1, проживающим в селе Шарбакты в размере 10000 (десять тысяч) тенге;
категориям, указанным в подпункте 20 пункта 1, проживающим в сельских округах в размере 14000 (четырнадцать тысяч) тенге;
материальная помощь отдельным категориям граждан, указанным в подпункте 20 пункта 1, согласно личных заявлений;
пенсионерам незакрепленным за организациями, единовременная помощь ко Дню пожилых людей в размере 1000 (одна тысяча) тенге;
пенсионерам, кому за 90 и более лет единовременная выплата ко Дню пожилых людей в размере 20000 (двадцать тысяч) тенге;
инвалидам всех групп, единовременная помощь ко Дню инвалида в размере 3000 (три тысячи) тенге;
детям–инвалидам, единовременная помощь ко Дню инвалида в размере 5000 (пять тысяч) тенге;
ежемесячная социальная помощь матерям, имеющим детей больных детским церебральным параличом в размере 2 (два) месячных расчетных показателей;
ежемесячная социальная помощь гражданам, имеющим туберкулезное заболевание, находящимся на амбулаторном лечении в размере 5 (пять) месячных расчетных показателей;
единовременная помощь гражданам, имеющим туберкулезное заболевание в размере 10000 (десять тысяч) тенге;
единовременная помощь на лечение гражданам, имеющим онкологическое заболевание в размере 10000 (десять тысяч) тенге;
единовременная помощь лицам, освободившимся из мест лишения свободы в размере 10000 (десять тысяч) тенге;
детям–сиротам, детям, оставшимся без попечения родителей единовременная помощь ко дню Защиты детей в размере 5 (пять) месячных расчетных показателей;
детям–сиротам, окончившим школу, единовременная помощь в размере 100000 (сто тысяч) тенге;
детям–сиротам и детям, оставшимся без попечения родителей, находящимся в Государственном учреждении "Щербактинский детский дом семейного типа" единовременная помощь ко Дню Благодарения в размере 10000 (десять тысяч) тенге;
единовременная материальная помощь беременным женщинам, своевременно обратившимся в районную больницу для постановки на учет по беременности, со среднедушевым доходом семьи ниже прожиточного минимума, в размере 10 (десять) месячных расчетных показателей;
ежемесячная материальная помощь матерям, имеющим детей грудного возраста до 1 года, для приобретения детского питания в размере 2 (два) месячных расчетных показателей;
ежемесячные выплаты долгожителям, которым 100 и более лет в размере 3 (три) месячных расчетных показателей;
ежемесячная доплата лицам, которым назначены пенсии за особые заслуги перед Республикой Казахстан, и областью, имеющим удостоверение персонального пенсионера в размере 2 (два) месячных расчетных показателей;

жеке қосалқы шаруашылықтарын дамыту үшін 180000 (жүз сексен мың) теңге көлемінде, жем–шөп сатып алу үшін 25000 (жиырма мың) теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек;
әлеуметтік зейнетақы алатын зейнеткерлерге (еңбек өтілі жоқ) және толық еңбек өтілі жоқ жасына қарай зейнетақы алатын зейнеткерлерге 10000 (он мың) теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек;
жұмыспен қамту органында есепте тұрған зейнеткерлік алдындағы жастағы жұмыссыздарға (жасына қарай зейнеткерлікке шығуға екі жыл қалған) 10 (он) айлық есептік көрсеткіш көлемінде біржолғы көмек;
санаторлы–курорттық емделудегі және сауықтыру шығынын өтеу үшін зейнеткерлерге 49000 (қырық тоғыз мың) теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 19.04.2013 N 74/23 (жарияланған күннен күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Осы шешімнің 1 тармағында көрсетілген санаттардағы азаматтарға әлеуметтік және басқа төлемдерді жүзеге асыру үшін қажетті құжаттар тізбесі:
1) 1 тармағының 1)3)4)5)6)7)8)9)10)11)12)13)15)16)17)21)22)23)24)25)37)38) тармақшаларында көрсетілген тұлғаларға төлемдер "Қазақстан Республикасының еңбек және әлеуметтік қорғау министрлігінің мемлекеттік зейнетақы төлеу орталығы" Республикалық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорны Павлодар облыстық филиалының Шарбақты аудандық бөлімшесі және Аудандық соғыс және еңбек ардагерлер Кеңесінің ұсынған тізімі негізінде жүзеге асырылады. Тізімде аты–жөні, туған жылы, жеке сәйкестендіру нөмірі, тұрғылықты мекен–жайы, жеке есепшотының нөмірі және төлем сомасы көрсетілуі тиіс;
2) осы шешімнің 1 тармағының 2)14) тармақшаларында көрсетілген тұлғаларға төлемдер есепшотының нөмірі көрсетілген жеке өтініші, жеке сәйкестендіру нөмірі, жеке басының куәлігі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмелері немесе мекенжай бюросынан анықтама, медициналық анықтама (тіс протезіне жұмсалатын шығындар көрсетілуі тиіс) негізінде жүргізіледі;
3) осы шешімнің 1 тармағының 18)19) тармақшаларында көрсетілген тұлғаларға төлемдер есепшотының нөмірі көрсетілген жеке өтініші, жеке сәйкестендіру нөмірі, Ауылдық округ әкімі жанындағы комиссиясының, ата–анасының қамқорлығынсыз қалған және аз қамтамасыз етілген отбасылардың, жалпы білім беру мектебі түлегінің әлеуметтік–тұрмыстық жағдайын тексеру актісі, жеке басының куәлігі, азаматтарды тіркеу кітабы немесе мекенжай бюросынан анықтама, орта білімі туралы аттестаттың көшірмелері, сертификаттың көшірмесі, жұмысқа қабілетті (жұмыс істейтін) отбасы мүшелерінің еңбекақысы туралы анықтама және жұмыс істемейтіндер үшін еңбек кітапшасының көшірмесі (аз қамтамасыз етілген отбасыларындағы жалпы білім беру мектептерінің түлектеріне), ата–анасының қайтыс болғандығы туралы куәлігінің көшірмесі, қамқоршыны тағайындау туралы шешім;

единовременная материальная помощь на развитие личного подворья в размере 180000 (сто восемьдесят тысяч) тенге, для покупки грубых кормов 25000 (двадцать пять тысяч) тенге;
единовременная материальная помощь пенсионерам, получающим социальную пенсию (не имеющим стажа работы) и пенсионерам, получающим пенсию по возрасту при неполном трудовом стаже в размере 10000 (десять тысяч) тенге;
безработным предпенсионного возраста (за два года до выхода на пенсию по возрасту), состоящим на учете в органах занятости, единовременная помощь в размере 10 (десять) месячных расчетных показателей;
единовременная материальная помощь пенсионерам на возмещение затрат на санаторно–курортное лечение и оздоровление в размере 49000 (сорок девять тысяч) тенге.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным решением Щербактинского маслихата Павлодарской области от 19.04.2013 N 74/23 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Перечень документов, необходимых для осуществления социальных и других выплат категориям граждан, указанным в пункте 1 настоящего решения:
1) лицам, указанным в подпунктах 1)3)4)5)6)7)8)9)10)11)12)13)15)16)17)21)22)23)24)25)37), 38) пункта 1 настоящего решения выплаты производятся на основании списков, согласованных с Щербактинским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсий Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан". В списках указываются фамилия, имя, отчество, дата рождения, индивидуальный идентификационный номер, адрес места жительства, номер лицевого счета получателя и сумма выплаты;
2) лицам, указанным в подпунктах 2)14) пункта 1 настоящего решения выплаты производятся на основании личного заявления с указанием лицевого счета, индивидуального идентификационного номера, копии удостоверения личности, книги регистрации граждан или справки с адресного бюро, медицинской справки (с указанием затрат на зубопротезирование);
3) лицам, указанным в подпунктах 18)19) пункта 1 настоящего решения выплаты производятся на основании личного заявления с указанием лицевого счета, индивидуального идентификационного номера, акта обследования социально–бытовых условий проживания выпускника общеобразовательной школы из малообеспеченной семьи и оставшегося без попечения родителей, которое проводится комиссией при Акиме сельского округа, копии удостоверения личности, книги регистрации граждан или справки с адресного бюро, копии аттестата о среднем образовании, копии сертификата, справки о заработной плате трудоспособных (работающих) членов семьи и копии трудовой книжки неработающих членов семьи (для выпускников общеобразовательных школ из малообеспеченных семей), копии свидетельства о смерти родителей, решения о назначении опекуна;

4) осы шешімнің 1 тармағының 20) тармақшасында көрсетілген тұлғаларға төлемдер есепшотының нөмірі көрсетілген жеке өтініші, жеке сәйкестендіру нөмірі, жеке басының куәлігі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмелері немесе мекенжай бюросынан анықтама, Ауылдық округ әкімінің жанындағы комиссияның тұрмыс–жағдайларын тексеру актісі, мәртебесін растайтын құжат, аудандық комиссияның шешімі;
5) осы шешімнің 1 тармағының 26) тармақшасында көрсетілген тұлғаларға "Шарбақтының туберкулезге қарсы ауруханасы" Мемлекеттік мекемесі берген тізімдер негізінде жүргізіледі;
6) осы шешімнің 1 тармағының 27) тармақшасында көрсетілген тұлғаларға төлемдер есепшотының нөмірі көрсетілген жеке өтініші, жеке сәйкестендіру нөмірі, онкологиялық ауруын растайтын медициналық анықтама, жеке куәлігі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмелері немесе мекенжай бюросынан анықтама негізінде жүргізіледі;
7) осы шешімнің 1 тармағының 28) тармақшасында көрсетілген тұлғаларға төлемдер Шарбақты аудандық Ішкі істер бөлімі берген тізімі, есепшотының нөмірі көрсетілген жеке өтініші, жеке сәйкестендіру нөмірі, бас бостандығынан айыру орнынан бостандыққа шыққандығы туралы анықтама, жеке басының куәлігі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмелері немесе мекенжай бюросынан анықтама негізінде жүргізіледі;
8) осы шешімнің 1 тармағының 29)31) тармақшаларында көрсетілген тұлғаларға "Шарбақты ауданының оқу бөлімі" Мемлекеттік мекемесі берген тізім негізінде жүргізіледі. Тізімде баланың аты–жөні, туған жылы, мәртебесі, және де қамқоршысының аты-жөні, мекен–жайы, жеке есепшотының нөмірі, жеке басының куәлігі, жеке сәйкестендіру нөмірі;
9) осы шешімнің 1 тармағының 30) тармақшасында көрсетілген тұлғаларға төлемдер есепшотының нөмірі көрсетілген жеке өтініші, жеке сәйкестендіру нөмірі, жеке басының куәлігі, азаматтарды тіркеу кітабы немесе мекенжай бюросынан анықтама, орта білімі туралы аттестаттың көшірмелері және мәртебесін растайтын құжаттар негізінде жүргізіледі;
10) осы шешімнің 1 тармағының 32) тармақшасында көрсетілген тұлғаларға төлемдер есепшотының нөмірі көрсетілген жеке өтініші, жеке сәйкестендіру нөмірі, жеке басының куәлігі, азаматтарды тіркеу кітабы немесе мекенжай бюросынан анықтама, медициналық анықтама, неке туралы куәлігі, баланың туу туралы куәлігінің көшірмелері, осы отбасының алдыңғы тоқсанда алған табыстары туралы мәліметтер негізінде жүргізіледі;

4) лицам, указанным в подпункте 20) пункта 1 настоящего решения выплаты производятся на основании личного заявления с указанием лицевого счета, индивидуального идентификационного номера, копии удостоверения личности, книги регистрации граждан или справки с адресного бюро, акта обследования жилищно–бытовых условий, которое проводится комиссией при Акиме сельского округа, документа, подтверждающего статус, решения районной комиссии;
5) лицам, указанным в подпункте 26) пункта 1 настоящего решения выплаты производятся на основании списков Государственного учреждения "Щербактинская противотуберкулезная больница";
6) лицам, указанным в подпункте 27) пункта 1 настоящего решения выплаты производятся на основании личного заявления с указанием лицевого счета, индивидуального идентификационного номера, медицинской справки, подтверждающей онкологическое заболевание, копии удостоверения личности, книги регистрации граждан или справки с адресного бюро;
7) лицам, указанным в подпункте 28) пункта 1 настоящего решения выплаты производятся на основании списков Отдела внутренних дел Щербактинского района при наличии личного заявления с указанием лицевого счета, индивидуального идентификационного номера, справки об освобождении из мест лишения свободы, копии удостоверения личности, книги регистрации граждан или справки с адресного бюро;
8) лицам, указанным в подпунктах 29)31) пункта 1 настоящего решения выплаты производятся на основании списков государственного учреждения "Отдел образования Щербактинского района". В списках указываются фамилия, имя, отчество ребенка, дата рождения, статус, а так же фамилия, имя, отчество опекуна, место проживания, лицевой счет, номер удостоверения личности, индивидуальный идентификационный номер;
9) лицам, указанным в подпункте 30) пункта 1 настоящего решения выплаты производятся на основании личного заявления с указанием лицевого счета, индивидуального идентификационного номера, копии удостоверения личности, книги регистрации граждан или справки с адресного бюро, копии аттестата о среднем образовании, документа, подтверждающего статус;
10) лицам, указанным в подпункте 32) пункта 1 настоящего решения выплаты производятся на основании личного заявления с указанием лицевого счета, индивидуального идентификационного номера, копии удостоверения личности, книги регистрации граждан или справки с адресного бюро, медицинской справки, свидетельства о браке, свидетельства о рождении детей, сведений о полученных доходах данной семьей за предшествующий квартал;

11) осы шешімнің 1 тармағының 33) тармақшасында көрсетілген тұлғаларға төлемдер есепшотының нөмірі көрсетілген жеке өтініші, жеке сәйкестендіру нөмірі, жеке басының куәлігі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмелері немесе мекенжай бюросынан анықтама, медициналық анықтама негізінде жүргізіледі;
12) осы шешімнің 1 тармағының 34) тармақшасында көрсетілген тұлғаларға төлемдер есепшотының нөмірі көрсетілген жеке өтініші, жеке сәйкестендіру нөмірі, жеке басының куәлігі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмелері немесе мекенжай бюросынан анықтама негізінде жүргізіледі;
13) осы шешімнің 1 тармағының 35) тармақшасында көрсетілген тұлғаларға төлемдер есепшотының нөмірі көрсетілген жеке өтініші, жеке сәйкестендіру нөмірі, жеке басының куәлігі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмелері немесе мекенжай бюросынан анықтама, зейнеткер куәлігінің көшірмесі негізінде жүргізіледі;
14) осы шешімнің 1 тармағының 36) тармақшасында көрсетілген тұлғаларға төлемдер есепшотының нөмірі көрсетілген жеке өтініші, жеке сәйкестендіру нөмірі, Ауылдық округ әкімінің жанындағы комиссияның тұрмыс–жағдайларын тексеру актісі, жеке басының куәлігі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмелері немесе мекенжай бюросынан анықтама, мәртебесін растайтын құжат, сату және сатып алу келісім–шарттың көшірмелері, ветеринариялық төлқұжат негізінде жүргізіледі. Жем–шөп сатып алу үшін жеке қосалқы шаруашылығы жөнінде қосымша анықтама тапсырылады;
15) осы шешімнің 1 тармағының 39) тармақшасында көрсетілген тұлғаларға төлемдер есепшотының нөмірі көрсетілген жеке өтініші, жеке сәйкестендіру нөмірі, жеке басының куәлігі, азаматтарды тіркеу кітабының көшір мелері немесе мекенжай бюросынан анықтама және жұмыссыздық мәртебесін растайтын анықтама негізінде жүргізіледі.
16) осы шешімнің 1 тармағының 40) тармақшасында көрсетілген тұлғаларға төлемдер есепшотының нөмірі көрсетілген жеке өтініші, жеке басының куәлігі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмелері немесе мекенжай бюросынан анықтама, профилакторияларда санаторлы–курорттық сауықтырудан өту үшін медициналық анықтама, санаторлы–курорттық картасы, құжаттардың көшірмелері негізінде жүргізіледі.
4. "Шарбақты ауданының қаржы бөлімі" Мемлекеттік Мекемесіне әлеуметтік төлемдерді өз уақытында қаржыландыруды қамтамасыз ету тапсырылсын.
5. Шарбақты аудандық мәлихатының 2012 жылғы 30 қаңтардағы № 6/2 "Шарбақты ауданындағы жеке санаттардағы азаматтарды әлеуметтік қолдау туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 12–13–139 тіркелген, 2012 жылғы 23 ақпандағы ауданның "Маралды" газетінің № 8, 2012 жылғы 23 ақпандағы аудандық "Трибуна" газетінің № 8 жарияланған) өз күшін жойды деп есептелсін.

11) лицам, указанным в подпункте 33) пункта 1 настоящего решения выплаты производятся на основании личного заявления с указанием лицевого счета, индивидуального идентификационного номера, копии удостоверения личности, книги регистрации граждан или справки с адресного бюро, медицинской справки;
12) лицам, указанным в подпункте 34) пункта 1 настоящего решения выплаты производятся на основании личного заявления с указанием лицевого счета, индивидуального идентификационного номера, копии удостоверения личности, книги регистрации граждан или справки с адресного бюро;
13) лицам, указанным в подпункте 35) пункта 1 настоящего решения выплаты производятся на основании личного заявления с указанием лицевого счета, книги регистрации граждан или справки с адресного бюро, копий пенсионного удостоверения и удостоверения личности;
14) лицам, указанным в подпункте 36) пункта 1 настоящего решения выплаты производятся на основании личного заявления с указанием лицевого счета, индивидуального идентификационного номера, копии удостоверения личности, книги регистрации граждан или справки с адресного бюро, акта обследования жилищно–бытовых условий, которое проводится комиссией при Акиме сельского округа, документа, подтверждающего статус, копии договора купли–продажи, ветеринарного паспорта. Для покупки грубых кормов дополнительно представляют справку о наличии подсобного хозяйства;
15) лицам, указанным в подпункте 39) пункта 1 настоящего решения выплаты производятся на основании личного заявления с указанием лицевого счета, индивидуального идентификационного номера, копии удостоверения личности, книги регистрации граждан или справки с адресного бюро, и справки, подтверждающей статус безработного;
16) лицам, указанным в подпункте 40) выплаты производятся на основании личного заявления с указанием лицевого счета, копии удостоверения личности, книги регистрации граждан или справки с адресного бюро, медицинского заключения о необходимости прохождения оздоровления, санаторно–курортной карты, копии документов, подтверждающих получение оздоровления в профилактории.
4. Государственному Учреждению "Отдел финансов Щербактинского района" обеспечить своевременное финансирование социальных выплат.
5. Признать утратившим силу решение Щербактинского района маслихата от 30 января 2012 года № 6/2 "О социальной поддержке отдельных категорий граждан Щербактинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12–13–139, опубликовано 23 февраля 2012 года в районной газете "Маралды" № 8, 23 февраля 2012 года в районной газете "Трибуна" № 8).

6. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шарбақты аудандық мәслихатының тұрақты комиссияларына жүктелсін.
7. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Б. Паванов
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Т. Абдрахманов

6. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянные комиссии Щербактинского районного маслихата.
7. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Б. Паванов
Секретарь
районного маслихата                        Т. Абдрахманов