Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласының коммуналдық мүлкін мүліктік жалға беру (жалдау) Ережесін бекіту туралы" 2012 жылғы 11 сәуірдегі № 2/296 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 23 шілдедегі N 3/626 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2012 жылғы 17 тамызда N 950 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 20 маусымдағы N 2/489 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 20.06.2014 N 2/489 қаулысымен (жарияланғаннан кейін 10 күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» және 2011 жылғы 1 наурыздағы «Мемлекеттік мүлік туралы» Заңдарына сәйкес, Алматы қаласының коммуналдық мүлкін тиімді басқару және иелік ету мақсатында Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің «Алматы қаласының коммуналдық мүлкін мүліктік жалға беру (жалдау) Ережесін бекіту туралы» 2012 жылғы 11 сәуірдегі № 2/296 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 936 болып тіркелген, 2012 жылдың 26 мамырында «Алматы Ақшамы» және «Вечерний Алматы» газеттерінде жарияланған № 63, № 65) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген Алматы қаласының коммуналдық мүлкін мүліктік жалға беру (жалдау) Ережесіндегі:
1 қосымшадағы:
реттік нөмірі 3.9. жол келесі редакцияда мазмұндалсын:
3.9. Қоғамдық моншалар және тауар өнімдерінің өндірісі (цех, қойма)
2,0
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары М. Құдышевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі                   А. Есімов

О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 11 апреля 2012 года № 2/296 "Об утверждении Правил передачи в имущественный наем (аренду) коммунального имущества города Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 23 июля 2012 года N 3/626. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 17 августа 2012 года за N 950. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 20 июня 2014 года № 2/489
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 20.06.2014 № 2/489 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе», в целях эффективного управления и распоряжения коммунальным имуществом города Алматы, акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы «Об утверждении Правил передачи в имущественный наем (аренду) коммунального имущества города Алматы» от 11 апреля 2012 года № 2/296 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 936, опубликовано в газетах «Вечерний Алматы» и «Алматы Ақшамы» 26 мая 2012 года № 65, № 63) следующее изменение:
в Правилах передачи в имущественный наем (аренду) коммунального имущества города Алматы, утвержденных указанным постановлением:
в приложении 1:
строку, порядковый номер 3.9. изложить в следующей редакции:
3.9. Общественные бани и производство товарной продукции (цех, склад)
2,0
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы М. Кудышева.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы              А. Есимов