"Петропавл қаласы азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2010 жылғы 12 наурыздағы N 2 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі N 2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 10 мамырда N 13-1-218 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2013 жылғы 17 қазандағы N 13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 17.10.2013 N 13 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 56-бабы 1-тармағы 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 21-бабына сәйкес, Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Петропавл қаласының жекелеген санаттағы мұқтаж азаматтарына әлеуметтік көмек көрсету туралы» Петропавл қалалық мәслихатының 2010 жылғы 12 наурыздағы № 2 шешіміне (№ 13-1-174 нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2010 жылғы 9 сәуірдегі № 17 «Қызылжар нұры» және 2010 жылғы 9 сәуірдегі № 16 «Проспект СК» газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың 7) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының               Қалалық мәслихат
төрағасы                                   хатшысы
А. Филипенко                               Л. Жолмұқанова
КЕЛІСІЛДІ:
«Облыстық туберкулезге қарсы диспансер»
Коммуналдық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорнының бас дәрігері                  П.Соболевский
«Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік
орталық» Республикалық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорынның Солтүстік
Қазақстан облыстық филиалының директоры    Қ.Әмрин

О внесении изменения в решение Петропавловского городского маслихата от 12 марта 2010 года N 2 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Петропавловска"
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 12 апреля 2012 года N 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 мая 2012 года N 13-1-218. Утратило силу решением маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 17 октября 2013 года N 13
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 17.10.2013 N 13
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах», Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Петропавловска «Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Петропавловска» от 12 марта 2010 года № 2 (Зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-1-174, опубликовано в газете от 9 апреля 2010 года № 17 «Қызылжар нұры» и от 9 апреля 2010 года № 16 «Проспект СК») следующее изменение:
подпункт 7) пункта 1 исключить.
2.оНастоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней с момента его первого официального опубликования.
Председатель                               Секретарь
сессии городского маслихата                городского маслихата
А. Филипенко                               Л. Жолмуханова
СОГЛАСОВАНО:
Главный врач
Коммунального государственного
казенного предприятия «Областной
Противотуберкулезный диспансер»            П. Соболевский
Директор
Северо-Казахстанского
областного филиала Республиканского
государственного казенного
предприятия «Государственный центр
по выплате пенсий»                         К. Амрин