"Петропавл қаласы тұрғындарының нысаналы топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 17 наурыздағы № 308 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 15 маусымдағы N 1106 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 26 маусымда N 13-1-221 тіркелді. Күші жойылды - (Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімі аппаратының басшысы 2014 жылғы 17 маусымдағы N 16.7.3/1350 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - (Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімі аппаратының басшысы 17.06.2014 N 16.7.3/1350 хаты)
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 21-бабына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Петропавл қаласы тұрғындарының нысаналы топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы» Петропавл қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 17 наурыздағы № 308 қаулысына (2010 жылғы 23 сәуірдегі Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде тіркелген № 13-1-177, «Қызылжар нұры» газетінің 2010 жылғы 21 мамырдағы № 23 (285), «Проспект СК» газетінің 2010 жылғы 21 мамырдағы № 22 (332) сандарында жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
қаулының 1-тармағы 3) тармақшасы мынадай редакцияда мазмұндалсын:
«3) 29 жасқа дейінгі жастарды қоса;».
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Н.Б. Байбақтиновқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Б. Жұмабеков

О внесении изменения в постановление акимата города Петропавловска от 17 марта 2010 года № 308 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения города Петропавловска"
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 15 июня 2012 года N 1106. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 июня 2012 года N 13-1-221. Утратило силу (письмо руководителя аппарата акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 17 июня 2014 года N 16.7.3/1350)
Сноска. Утратило силу (письмо аппарата акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 17.06.2014 N 16.7.3/1350)
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах» акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Петропавловска      «Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения города Петропавловска» от 17 марта 2010 года № 308 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-1-177 от 23 апреля 2010 года, опубликовано в газетах «Қызылжар нұры» от 21 мая 2010 года № 23 (285), «Проспект СК» от 21 мая 2010 года № 22 (332) следующее изменение:
подпункт 3) пункта 1 постановления изложить в следующей редакции:
«3) молодежь в возрасте до 29 лет включительно;».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Байбактинова Н.Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти дней со дня первого официального опубликования.
Аким города                                Б. Жумабеков