2012 жылға Айыртау ауданының аумағында тұратын, мақсатты топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізімін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 26 қаңтардағы N 43 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 16 ақпанда N 13-3-149 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімі аппаратының 2013 жылғы 10 қаңтардағы N 02.01-01-25 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімі аппаратының 2013.01.10 N 02.01-01-25 хаты)
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 5-бабы 2–тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Айыртау ауданының аумағында тұратын, халықтың мақсатты топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізімі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы бұқаралық ақпарат құралдарында алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің м.а.                        Б. Рақымов
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 26 қаңтардағы
№ 43 қаулысымен бекітілген
Айыртау ауданының аумағында тұратын, мақсатты топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізімі
1. 21 жастан 29 жасқа дейінгі жастар.
2. 50 жастан үлкен жұмыссыз тұлғалар.
3. Бірде жұмыс істейтін адам жоқ отбасынан тұлғалар.
4. Бір жылдан ұзақ жұмыс істемейтін тұлғалар.
5. Техникалық және кәсіби білім беру оқу орындарының түлектері.

Об утверждении дополнительного перечня лиц, проживающих на территории Айыртауского района, относящихся к целевым группам на 2012 год
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 26 января 2012 года N 43. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 16 февраля 2012 года N 13-3-149. Утратило силу - в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 10 января 2013 года N 02.01-01-25)
Сноска. Утратило силу - в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 10.01.2013 N 02.01-01-25)
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить дополнительный перечень лиц, проживающих на территории Айыртауского района, относящихся к целевым группам населения согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования в средствах массовой информации.
и.о. акима района                          Б.Рахимов
Утвержден
постановлением акимата
Айыртауского района
Северо-Казахстанской области
от 26 января 2012 года № 43
Дополнительный перечень лиц, проживающих на территории Айыртауского района, относящихся к целевым группам
1. Молодежь в возрасте от 21 до 29 лет.
2. Безработные лица, старше 50 лет.
3. Лица из семей, где нет ни одного работающего.
4. Лица, длительно, более одного года не работающие.
5. Выпускники учебных заведений технического и профессионального образования.