Айыртау ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына 2012 жылға әлеуметтік шараларын ұсыну туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 маусымдағы N 5-5-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 13 шілдеде N 13-3-159 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 8 сәуірдегі N 44 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 08.04.2013 N 44 хаты)
2005 жылғы 8 шілдедегі № 66 «Агроөнеркәсiптiк кешендi және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттiк реттеу туралы» Қазақстан Республикасының Заңының 18-бабының 89-тармақтарына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Аудан әкімімен айтылған қажеттіліктерді есепке ала отырып, Айыртау ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулықты сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына берілсін:
1) жетпіс еселік айлық есептік көрсеткішке тең сомада көтерме жәрдемақы;
2) тұрғын үй сатып алу немесе салу үшін әлеуметтік қолдау – бір мың бес жүз еселік айлық есептік көрсеткіштен аспайтын сомада бюджеттік кредит.
2. Осы шешім алғаш рет бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың V кезектен тыс        Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрайымы                       хатшысы
Р. Тілеубаева                              Р. Тілеубаева

О предоставлении в 2012 году мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Айыртауского района
Решение маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 27 июня 2012 года N 5-5-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 июля 2012 года N 13-3-159. Утратило силу (письмо маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 8 апреля 2013 года N 44)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 08.04.2013 N 44)
В соответствии с пунктами 89 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 66 «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий» районный маслихат РЕШИЛ:
1. С учетом потребности, заявленной акимом района, специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Айыртауского района, предоставить:
1) подъемное пособие в сумме, равной семидесятикратному месячному расчетному показателю;
2) социальную поддержку для приобретения или строительства жилья – бюджетный кредит в сумме, не превышающей одну тысячу пятисоткратный размер месячного расчетного показателя.
2. Данное решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель V внеочередной                Секретарь
сессии районного маслихата                 районного маслихата
Р. Тлеубаева                               Р. Тлеубаева