"2012 жылы Қызылжар ауданы бойынша ауыл шаруашылығының басым дақылдарын әрбір түрін себу бойынша оңтайлы мерзімін және субсидия алушылардың тізіміне енгізуге өтініш беру мерзімін анықтау туралы" Қызылжар ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 25 сәуірдегі N 191 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 23 шілдедегі N 332 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 6 тамызда N 13-8-172. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімі аппаратының 2013 жылғы 4 ақпандағы N 02.07-05-03/127 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімі аппаратының 04.02.2013 N 02.07-05-03/127 хаты)
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 21-бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2012 жылы Қызылжар ауданы бойынша ауыл шаруашылығының басым дақылдарын әрбір түрін себу бойынша оңтайлы мерзімін және субсидия алушылардың тізіміне енгізуге өтініш беру мерзімін анықтау туралы» Қызылжар ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 25 сәуірдегі № 191 (нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 10 мамырда № 13-8-168 тіркелген, «Қызылжар» аудандық газетінде 2012 жылғы 18 мамырда № 20 жарияланған, «Маяк» газетінде 2012 жылғы 18 мамырда № 20 жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
қаулының кіріспесі келесі редакцияда мазмұндалсын:
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 1-тармағы 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығын және сапасын арттыруға жергілікті бюджеттен субсидиялау Қағидасының 12-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:».
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р.Е. Рамазановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн ішінде өз күшіне енеді.
Қызылжар
ауданының әкімі                            В. Редин

О внесении изменения в постановление акимата Кызылжарского района от 25 апреля 2012 года N 191 "Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков проведения сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Кызылжарскому району на 2012 год"
Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 23 июля 2012 года N 332. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 6 августа 2012 года N 13-8-172. Утратило силу (письмо аппарата акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 4 февраля 2013 года N 02.07-05-03/127)
Сноска. Утратило силу (письмо аппарата акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 04.02.2013 N 02.07-05-03/127)
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата Кызылжарского района «Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков проведения сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Кызылжарскому району на 2012 год» от 25 апреля 2012 года № 191 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 мая 2012 года за № 13-8-168, опубликовано в районных газетах «Қызылжар» от 18 мая 2012 года № 20, «Маяк» от 18 мая 2012 года № 21) внести следующее изменение:
преамбулу постановления изложить в следующей редакции:
«В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан»,пунктом 12 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Рамазанова Р.Е.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Кызылжарского района                       В. Редин