Мамлют ауданы бойынша 2012 жылы егістің оңтайлы мерзімдерін субсидияланған басымды ауыл шаруашылық дақылдардың әрбір түрі бойынша субсидиялар алушылар тізіміне енгізуге тапсырыстарды ұсыну мерзімдерін белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 27 сәуірдегі N 191 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 8 мамырда N 13-10-157 тіркелді. Күші жойылды - (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық әкімінің 2013 жылғы 14 қаңтардағы N 02-08-02-02/37)
Ескерту. Күші жойылды - (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық әкімінің 14.01.2013 N 02-08-02-02/37)
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы №148 Заңының 3137-баптарына, «Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы» Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы № 533 Заңының 5-бабы 3-тармағы 3) тармақшасына, «Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген Қағидасының 10-тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Субсидия алушылардың тізіміне қосуға құжаттар қабылдау мерзімдері және 2012 жылы Мамлют ауданы бойынша субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбір түрлері бойынша егудің оңтайлы мерзімдері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.М. Гаджиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ. Қалиев
Аудан әкімдігінің
2012 жылғы 27 сәуірдегі
№ 191 қаулысына қосымша
Мамлют ауданы бойынша 2012 жылға субсидияланған басымды ауыл шаруашылық дақылдардың әрбір түрі бойынша егісті өткізудің оңтайлы мерзімдері
Дақыл
2012 жылы
субсидия
алушылардың
тізіміне
қосуға
құжаттар
қабылдау
мерзімдері
а/ш дақылдарды егуді
өткізудің оңтайлы
мерзімдері
1-орманды
дала
2 – далалық
жазық,
алқап
Краснознамен,
Белое,
Пригород,
Становое,
Ленин,
Дубровное
селолық
округтері
Андреев,
Воскресенов,
Қызыләскер,
Леденев,
Новомихайлов,
Дубровное
селолық
округтері
1
Жазғы жұмсақ бидай, орта кеш, орташа пісетін сорттар
15 мамырға дейін
17 мамырдан 28 мамырға дейін
17 мамырдан 31 мамырға дейін
2
Жазғы жұмсақ бидай, орта ерте, сорттар
15 мамырға дейін
25 мамырдан 1 маусымға дейін
25 мамырдан 3 маусымға дейін
3
Жазғы қатты бидай
15 мамырға дейін
20 мамырдан 25 мамырға дейін
20 мамырдан 25 мамырға дейін
4
Арпа – орташа кеш мерзімді сорты
15 мамырға дейін
25 мамырдан 30 мамырға дейін
25 мамырдан 30 мамырға дейін
5
Арпа – орташа мерзімді сорты
15 мамырға дейін
30 мамырдан 3 маусымға дейін
30 мамырдан 3 маусымға дейін
6
сұлы
15 мамырға дейін
25 мамырдан 30 мамырға дейін
25 мамырдан 30мамырға дейін
7
Нут
15 мамырға дейін

Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков проведения сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Мамлютскому району в 2012 году
Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 27 апреля 2012 года N 191. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 8 мая 2012 года N 13-10-157. Утратило силу (письмо акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 14 января 2013 года N 02-08-02-02/37)
Сноска. Утратило силу (письмо акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 14.01.2013 N 02-08-02-02/37)
В соответствии со статьями 3137 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, подпунктом 3) пункта 3 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года № 533 «Об обязательном страховании в растениеводстве», пунктом 10 Правил, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Мамлютскому району в 2012 году согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Гаджиева М.М.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                К. Калиев
Приложение к постановлению
акимата Мамлютского района
от 27 апреля 2012 года № 191
Оптимальные сроки проведения сева по каждому виду субсидируемых сельскохозяйственных культур по Мамлютскому району на 2012 год
п/
п
Культура
Сроки пре
доставле
ния заяв
ки на
включение
в список
получате
лей суб
сидий в
2012 году
Оптимальные сроки проведения
посева с/х культур
1 лесостепная
2-степная
равнинная,
колочностепная
Краснознамен
ский,
Беловский,
Пригородный,
Становской,
Ленинский,
Дубровинский
сельские
округа
Андреевский,
Воскресенов
ский,
Кзыласкерский,
Леденевский,
Новомихайлов
ский, Дубровин
ский сельские
округа
1
Яровая мягкая пшеница, средне поздние, среднеспелые, сорта
до 15 мая
с 17 мая по 28 мая
с 17 мая по 31 мая
2
Яровая мягкая пшеница среднераннее сорта
до 15 мая
с 25 мая по 1 июня
с 25 мая по 3 июня
3
Яровая твердая пшеница
до 15 мая
с 20 мая по 25 мая
с 20 мая по 25 мая
4
Ячмень – среднепоздние сорта
до 15 мая
с 25 мая по 30 мая
с 25 мая по 30 мая
5
Ячмень – среднеспелые сорта
до 15 мая
с 30 мая по 3 июня
с 30 мая по 3 июня
6
Овес
до 15 мая
с 25 мая по 30 мая
с 25 мая по 30 мая
7
Нут
до 15 мая

12 мамырдан 16 мамырға дейін
14 мамырдан 17мамырға дейін
8
бұршақ
15 мамырға дейін
20 мамырдан 27 мамырға дейін
20 мамырдан 27 мамырға дейін
9
қарақұмық
15 мамырға дейін
20 мамырдан 25 мамырға дейін
20 мамырдан 25 мамырға дейін
10
Тары
15 мамырға дейін
25 мамырдан 30 мамырға дейін
25 мамырдан 30 мамырға дейін
11
Рапс-егу дәстүрлі танап бойынша
15 мамырға дейін
12 мамырдан 20 мамырға дейін
12 мамырдан 20 мамырға дейін
12
Рапс - минималды нольдік танап бойынша
15 мамырға дейін
20 мамырдан 28 мамырға дейін
20 мамырдан 28 мамырға дейін
13
Зығыр, қыша
15 мамырға дейін
14 мамырдан 27 мамырға дейін
14 мамырдан 27 мамырға дейін
14
Күн бағыс май тұқымдарына
15 мамырға дейін
15 мамырдан 18 мамырға дейін
15 мамырдан 18 мамырға дейін
15
Картоп
15 мамырға дейін
15 мамырдан 31 мамырға дейін
15 мамырдан 30 мамырға дейін
16
Сүрленген жүгері
15 мамырға дейін
16 мамырдан 20 мамырға дейін
16 мамырдан 20 мамырға дейін
Шөпке бір жылдық шөптер
17
судандық шөп, тары, могара
15 мамырға дейін
1 маусымнан 10 маусымға дейін
1 маусымнан 10 маусымға дейін
Көп жылдық шөптер
18
Донник
15 мамырға дейін
12 мамырдан 17 мамырға дейін
12 мамырдан 17 мамырға дейін
19
Люцерна
15 мамырға дейін
12 мамырдан 17 мамырға дейін
12 мамырдан 17 мамырға дейін
20
Житняк
15 мамырға дейін
12 мамырдан 17 мамырға дейін
12 мамырдан 17 мамырға дейін
21
Эспарцет
15 мамырға дейін
12 мамырдан 17 мамырға дейін
12 мамырдан 17 мамырға дейін
22
Костер
15 мамырға дейін
12 мамырдан 17 мамырға дейін
12 мамырдан 17 мамырға дейін
Сенажға бір жылдық шөптер
23
Вика, сұлы, арпа
15 мамырға дейін
27 мамырдан 31 мамырға дейін
27 мамырдан 31 мамырға дейін
24
Бұршақ, сұлы, арпа
15 мамырға дейін
5 маусымнан 7 маусымға дейін
5 маусымнан 7 маусымға дейін
25
Бұршақ, тағам тарысы
15 мамырға дейін
8 маусымнан 10 маусымға дейін
8 маусымнан 10 маусымға дейін
26
Бұршақ, сұлы, суданка шөбі
15 мамырға дейін
8 маусымнан 10 маусымға дейін
8 маусымнан 10 маусымға дейін
Көкөністер
27
Сәбіз (тұқымдар)
15 мамырға дейін
10 мамырдан 15 мамырға дейін
10 мамырдан 15 мамырға дейін
28
Пияз (тұқымдар)
15 мамырға дейін
10 мамырдан 15 мамырға дейін
10 мамырдан 15мамырға дейін
29
Қызылша
15 мамырға дейін
25 мамырдан 5 маусымға дейін
25 мамырдан 5 маусымға дейін
30
Қияр
15 мамырға дейін
18 мамырдан 5 маусымға дейін
18 мамырдан 5 маусымға дейін
31
Қырыққабат көшеті
15 мамырға дейін
25 мамырдан 10 маусымға дейін
25 мамырдан 10 маусымға дейін
32
Томат көшеттері
15 мамырға дейін
28 мамырдан 10 маусымға дейін
28 мамырдан 10 маусымға дейін
Қысқы бидай және қара бидайды егу
33
Қысқы бидай
15 мамырға дейін
25 тамыздан 5 қыркүйекке дейін
25 тамыздан 5 қыркүйекке дейін
34
Қысқы қара бидай
15 мамырға дейін
25 тамыздан 5 қыркүйекке дейін
25 тамыздан 5 қыркүйекке дейін

с 12 мая по 16 мая
с 14 мая по 17 мая
8
Горох
до 15 мая
с 20 мая по 27 мая
с 20 мая по 27 мая
9
Гречиха
до 15 мая
с 20 мая по 25 мая
с 20 мая по 25 мая
10
Просо
до 15 мая
с 25 мая по 30 мая
с 25 мая по 30 мая
11
Рапс - посев по традици
онному пару
до 15 мая
с 12 мая по 20 мая
с 12 мая по 20 мая
12
Рапс по минимально – нулевому пару
до 15 мая
с 20 мая по 28 мая
с 20 мая по 28 мая
13
Лен, Горчица
до 15 мая
с 14 мая по 27 мая
с 14 мая по 27 мая
14
Подсолнечник на маслосемена
до 15 мая
с 15 мая по 18 мая
с 15 мая по 18 мая
15
Картофель
до 15 мая
с 15 мая по 31 мая
с 15 мая по 30 мая
16
Кукуруза на силос
до 15 мая
с 16 мая по 20 мая
с 16 мая по 20 мая
Однолетние травы на сено
17
Суданская трава, просо, могара
до 15 мая
с 1 июня по 10 июня
с 1 июня по 10 июня
Многолетние травы
18
Донник
до 15 мая
с 12 мая по 17 мая
с 12 мая по 17 мая
19
Люцерна
до 15 мая
с 12 мая по 17 мая
с 12 мая по 17 мая
20
Житняк
до 15 мая
с 12 мая по 17 мая
с 12 мая по 17 мая
21
Эспарцет
до 15 мая
с 12 мая по 17 мая
с 12 мая по 17 мая
22
Костер
до 15 мая
с 12 мая по 17 мая
с 12 мая по 17 мая
Однолетние травы на сенаж
23
Вика, овес, ячмень
до 15 мая
с 27 мая по 31 мая
с 27 мая по 31 мая
24
Горох, овес, ячмень
до 15 мая
с 5 июня по 7 июня
с 5 июня по 7 июня
25
Горох, просо кормовое
до 15 мая
с 8 июня по 10 июня
с 8 июня по 10 июня
26
Горох, овес, суданка
до 15 мая
с 8 июня по 10 июня
с 8 июня по 10 июня
Овощи
27
Морковь (семена)
до 15 мая
с 10 мая по 15 мая
с 10 мая по 15 мая
28
Лук (семена)
до 15 мая
с 10 мая по 15 мая
с 10 мая по 15 мая
29
Свекла
до 15 мая
с 25 мая по 5 июня
с 25 мая по 5 июня
30
Огурцы
до 15 мая
с 18 мая по 5 июня
с 18 мая по 5 июня
31
Рассада капусты
до 15 мая
с 25 мая по 10 июня
с 25 мая по 10 июня
32
Рассада томатов
до 15 мая
с 28 мая по 10 июня
с 28 мая по 10 июня
Посев озимых - пшеницы, ржи
33
Озимая пшеница
до 15 мая
с 25 августа по 5 сентября
с 25 августа по 5 сентября
34
Озимая рожь
до 15 мая
с 25 августа по 5 сентября
с 25 августа по 5 сентября