"2012 жылға Уәлиханов ауданы бойынша ауыл шаруашылығының әр түрі бойынша субсидияланатын басым дақылдарын себудің оңтайлы мерзімін және субсидия алушылардың тізіміне енгізуге өтінім беру мерзімін анықтау туралы" Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 07 мамырдағы N 189 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 23 шілдедегі N 275 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 21 тамызда N 13-13-164 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімі аппаратының 2012 жылғы 29 желтоқсандағы N 02.12-06-09/362 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімі аппаратының 29.12.2012 N 02.12-06-09/362 хаты)
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 21-бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2012 жылға Уәлиханов ауданы бойынша ауыл шаруашылығының әр түрі бойынша субсидияланатын басым дақылдарын себудін оңтайлы мерзімін және субсидия алушылардың тізіміне енгізуге өтінім беру мерзімін анықтау туралы» 2012 жылғы 07 мамырдағы № 189 Уәлиханов ауданы әкімдігінің қаулысына (2012 жылғы 10 мамырдағы № 13-13-161 нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2012 жылғы 14 мамырдағы № 21 «Кызылту» және «Нұрлы ел» аудандық газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген қаулының кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 12-тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:»
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Д.М.Бейсембинге жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                      С. Тұралинов

О внесении изменения в постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 07 мая 2012 года N 189 "Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков проведения сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Уалихановскому району на 2012 год"
Постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 23 июля 2012 года N 275. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 августа 2012 года N 13-13-164. Утратило силу - в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Уалихановкого района Северо-Казахстанской области от 29 декабря 2012 года N 02.12-06-09/362)
Сноска. Утратило силу - в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Уалихановкого района Северо-Казахстанской области от 29.12.2012 N 02.12-06-09/362)
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Уалихановского района «Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков проведения сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Уалихановскому району на 2012 год» от 07 мая 2012 года № 189 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 мая 2012 года № 13-13-161, опубликованное в районных газетах «Кызылту» и «Нұрлы ел» 14 мая 2012 года № 21) следующее изменение:
Преамбулу указанного постановления изложить в следующей редакции:
«В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан № 148 от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 12 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан № 221 от 4 марта 2011 года акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бейсембина Д.М.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Туралинов С.Ш.