Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерді қоспағанда, жер учаскелері жеке меншiкке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 23 қаңтардағы № 10а қаулысы және Атырау облыстық мәслихатының 2012 жылғы 25 қаңтардағы № 11-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 ақпанда № 2609 тіркелді.
Ескерту. Бірлескен актінің атауы жаңа редакцияда - Атырау облысы әкімдігінің 12.12.2014 № 384 қаулысы және Атырау облыстық мәслихатының 15.12.2014 № 353-V бірлескен шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об установлении базовых ставок платы за земельные участки, за исключением земельных участков сельскохозяйственного назначения при их предоставлении в частную собственность
Решение Атырауского областного маслихата от 25 января 2012 года № 11-V и постановление Атырауского областного акимата от 23 января 2012 года № 10а. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 20 февраля 2012 года № 2609.
Сноска. Наименование совместного акта в редакции совместного постановления акимата Атырауской области от 12.12.2014 № 384 и решения Атырауского областного маслихата от 15.12.2014 № 353-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 10-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 27, 37-баптарына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және V шақырылған облыстық мәслихат І сессиясында ШЕШТІ:
1. Осы қаулы мен шешімнің қосымшасына сәйкес ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерді қоспағанда, жер учаскелері жеке меншiкке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкалары белгіленсін.

В соответствии с пунктом 1 статьи 10 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьями 6, 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ и областной маслихат V созыва на І сессии РЕШИЛ:
1. Установить базовые ставки платы за земельные участки, за исключением земельных участков сельскохозяйственного назначения при их предоставлении в частную собственность согласно приложению к настоящему постановлению и решению.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы әкімдігінің 12.12.2014 № 384 қаулысы және Атырау облыстық мәслихатының 15.12.2014 № 353-V бірлескен шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Атырау қаласы және аудандар әкімдері, Атырау облысы Қаржы басқармасы және Атырау облысы Жер қатынастары басқармасы осы қаулы мен шешімнің мүлтіксіз орындалуын қамтамасыз етсін.

Сноска. Пункт 1 в редакции совместного постановления акимата Атырауской области от 12.12.2014 № 384 и решения Атырауского областного маслихата от 15.12.2014 № 353-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Акимам города Атырау и районов, Управлению финансов Атырауской области и Управлению земельных отношений Атырауской области обеспечить неукоснительное исполнение настоящего постановления и решения.

3. Осы қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.К. Айдарбековке жүктелсін.
4. Осы қаулы мен шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және олар алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Габдуллин
Облыс әкімі Б. Рысқалиев
Мәслихат хатшысы С. Лұқпанов
Облыс әкімдігінің 2012 жылғы 23 қаңтардағы № 10а қаулысына және облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 25 қаңтардағы № 11-V шешіміне қосымша
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерді қоспағанда, жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкалары

3. Контроль за исполнением настоящего постановления и решения возложить на Айдарбекова С.К. – заместителя акима области.
4. Настоящее постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Габдуллин
Аким области Б. Рыскалиев
Секретарь маслихата С. Лукпанов
Приложение к постановлению акимата области от 23 января 2012 года № 10а и решению областного маслихата от 25 января 2012 года № 11
Базовые ставки платы за земельные участки, за исключением земельных участков сельскохозяйственного назначения при их предоставлении в частную собственность

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы әкімдігінің 08.12.2015 № 365 қаулысы және Атырау облыстық мәслихатының 14.12.2015 № 429-V бірлескен шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді - Атырау облысы әкімдігінің 13.12.2019 № 273 қаулысы және Атырау облыстық мәслихатының 12.12.2019 № 394-VІ бірлескен шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Елді мекендер
1 шаршы метр үшін теңгемен төлемақының базалық ставкасы
1
Атырау қаласы

Сноска. Приложение в редакции совместного постановления акимата Атырауской области от 08.12.2015 № 365 и решения Атырауского областного маслихата от 14.12.2015 № 429-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования) с изменением внесенным постановлением акимата Атырауской области от 13.12.2019 № 273 и решением Атырауского областного маслихата от 12.12.2019 № 394-VІ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Населенные пункты
Базовая ставка платы в тенге за 1 квадратный метр
1
город Атырау