2012 жылға жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көп жылдық екпелерін отырғызуға және өсіруге жұмсалған шығындардың құнын ішінара өтеуге арналған субсидиялар нормаларын белгілеу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 22 қазандағы № 315 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 2 қарашада № 2642 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 "Өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергiлiктi бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекiту туралы" қаулысымен бекітілген Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 8-тармағының 2) тармақшасына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2012 жылға жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көп жылдық екпелерін отырғызуға және өсіруге жұмсалған шығындарының құнын ішінара өтеуге арналған субсидиялар нормалары белгіленсін.
2. "Атырау облысы Ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Ғ.И. Дүйсембаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Ізмұхамбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі А. Мамытбеков
2012 жылғы 22 қазан
Атырау облысы әкімдігінің
2012 жылғы 22 қазандағы № 315
қаулысына қосымша
2012 жылға жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көпжылдық екпелерін отырғызуға және өсіруге жұмсалған шығындарының құнын ішінара өтеуге субсидиялар нормалары
Жеміс дақылдарының түріОтырғызу сызбасыОтырғызу және өсіру шығындары (1 вегетация), теңге
барлығысоның ішінде сатып алуға:
Көшеттер 1 гасубсидиялар нормасы, (40 %)Тіреу іш бағандарсубсидиялар нормасы, (40 %)Тамшылатып суару жүйесісубсидиялар нормасы, (40 %)Басқалай шығындарсубсидиялар нормасы, (40 %)
1234567891011
Алма ағашы8х61 202 440208 00083 200--310 800124 320683 640273 456
Алма ағашы8х51 248 080250 000100 000--310 800124 320687 280274 912
Алма ағашы8х41 316 489313 000125 200--310 800124 320692 689277 076
Алма ағашы5х31 763 173667 000266 800--370 000148 000726 173290 469
Республикалық/жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен 2009-2011 жылдары дәстүрлі технология бойынша басқа да сызбаларға сәйкес отырығызылған бақтар үшін----------
кестенің жалғасы
Жеміс дақыл-дарының
түрі

Об установлении норм субсидий на частичное возмещение стоимости затрат на закладку и выращивание многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда на 2012 год
Постановление акимата Атырауской области от 22 октября 2012 года № 315. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 2 ноября 2012 года № 2642
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 2) пунктом 8 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 "Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить нормы субсидий на частичное возмещение стоимости затрат на закладку и выращивание многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда на 2012 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Атырауской области" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Дюсембаева Г.И. - первого заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. Измухамбетов
"СОГЛАСОВАНО"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан А. Мамытбеков
Приложение к постановлению
акимата Атырауской области
от 22 октября 2012 г. № 315
Нормы субсидий на частичное возмещение стоимости затрат на закладку и выращивание многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда на 2012 год
Виды плодовых культурСхема посадкиЗатраты на закладку и выращивание (1 вегетация), тенге
всегов т.ч. на приобретение:
саженцев 1 ганорма субсидий (40 %)шпалернорма субсидий (40 %)система капельного ороше ниянорма субсидий (40 %)другие расходынорма субсидий (40 %)
1234567891011
Яблоня8х61 202 440208 00083 200--310 800124 320683 640273 456
Яблоня8х51 248 080250 000100 000--310 800124 320687 280274 912
Яблоня8х41 316 489313 000125 200--310 800124 320692 689277 076
Яблоня5х31 763 173667 000266 800--370 000148 000726 173290 469
Традиционные сады, заложенные по иным схемам посадок в 2009-2011 годах за счет средств республиканс-кого/ местного бюджета----------
продолжение таблицы

2 вегетация, теңге3 вегетация, теңге4 вегетация, теңге
барлық шығындарСубсидиялар нормасы, (40%)барлық шығындарСубсидиялар нормасы, (40%)барлық шығындарСубсидиялар нормасы, (40%)
1121314151617
Алма ағашы47 20218 88142 44316 97700
Алма ағашы47 63919 05643 01217 20500
Алма ағашы48 28619 31443 85017 54000
Алма ағашы52 15620 86248 64219 45700
Республикалық/жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен 2009-2011 жылдары дәстүрлі технология бойынша басқа да сызбаларға сәйкес отырығызылған бақтар үшін--72 73529 094214 74385 897

Виды плодовых культур2 вегетация, тенге3 вегетация, тенге4 вегетация, тенге
всего затратнорма субсидий (40 %)всего затратнорма субсидий (40%)всего затратнорма субсидий (40%)
1121314151617
Яблоня47 20218 88142 44316 97700
Яблоня47 63919 05643 01217 20500
Яблоня48 28619 31443 85017 54000
Яблоня52 15620 86248 64219 45700
Традиционные сады, заложенные по иным схемам посадок в 2009-2011 годах за счет средств республиканского/ местного бюджета--72 73529 094214 74385 897