Жылыой ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 24 сәуірдегі № 126 "Біржолғы әлеуметтік көмек көрсету туралы" қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 20 қыркүйектегі № 318 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 24 қыркүйекте № 2620 тіркелді. Күші жойылды - Жылыой ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 7 наурыздағы № 123 қаулысымен
Күші жойылды -  Жылыой ауданы әкімдігінің 2013.03.07 № 123 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1 тармағының 14) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектердi әлеуметтiк қорғау туралы" Заңына және аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 31-3 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жылыой ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 24 сәуірдегі № 126 "Біржолғы әлеуметтік көмек көрсету туралы" қаулысына (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4-2-173 болып тіркелді және 2012 жылғы 17 мамырда "Кең Жылой" газетінің № 20 санында жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін.
жоғарыда көрсетілген қаулының 1-тармағы келесі тармақшалармен толықтырылсын:
5) бірінші, екінші, үшінші топтағы мүгедектерге 5000 (бес мың) теңге мөлшерінде;
6) он сегіз жасқа дейінгі мүгедек балаларға 5000 (бес мың) теңге мөлшерінде;
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары І.Б. Елтезеровке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы           И. Елтезеров

О внесении дополнений в постановление акимата Жылыойского района от 24 апреля 2012 года № 126 "Об оказании единовременной социальной помощи"
Постановление Жылыойского районного акимата Атырауской области от 20 сентября 2012 года № 318. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 сентября 2012 года № 2620. Утратило силу - постановлением Жылыойского районного акимата Атырауской области № 123 от 07 марта 2013 года
Сноска. Утратило силу - постановлением Жылыойского районного акимата Атырауской области № 123 от 07.03.2013
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлений в Республике Казахстан", с Законом Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" и с решением районного маслихата от 12 декабря 2011 года № 31-3 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жылыойского района от 24 апреля 2012 года № 126 "Об оказании единовременной социальной помощи" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-2-173 и опубликованное в газете "Кен Жылой" 17 мая 2012 года № 20) следующие дополнения:
пункт 1 вышеуказанного постановления дополнить следующими подпунктами:
5) инвалидам первой, второй, третьей группы в размере 5000 (пять тысяч) тенге;
6) детям–инвалидам до восемнадцати лет в размере 5000 (пять тысяч) тенге.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Елтезерова И.Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района                               И. Елтезеров