Жылыой ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 22 қыркүйектегі № 256 "Жылыой ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар мен интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына жыл сайынғы квота белгілеу туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 469 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 желтоқсанда № 2664 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 сәуірдегі № 163 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 20.04.2016 № 163 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5-5), 5-6) тармақшаларына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жылыой ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 22 қыркүйектегі № 256 "Жылыой ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар мен интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына жыл сайынғы квота белгілеу туралы" қаулысына (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4-2-159 болып тіркелді және 2011 жылғы 28 қазанда "Кең Жылой" газетінің № 69 санында жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулының атауы келесі редакцияда мазмұндалсын:
Жылыой ауданында қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар мен интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына жыл сайынғы квота белгілеу туралы;
қаулының 1-тармағы келесі редакцияда мазмұндалсын:
Жылыой ауданының меншік нысанына қарамастан барлық мекемелері, кәсіпорындары мен ұйымдары жұмыс орындарының жалпы санының бір пайызы мөлшерінде қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар мен интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына жыл сайынғы квота белгілесін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары І. Елтезеровке жүктелсін.
3. "Жылыой аудандық ішкі саясат бөлімі" ММ осы қаулының Жылыой ауданы әкімінің веб-сайтында жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Ізбасов

О внесении дополнений в постановление акимата Жылыойского района от 22 сентября 2011 года № 256 "Об установлении ежегодной квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организации в Жылыойском районе"
Постановление Жылыойского районного акимата Атырауской области от 25 декабря 2012 года № 469. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 28 декабря 2012 года № 2664. Утратило силу постановлением Жылыойского районного акимата Атырауской области от 20 апреля 2016 года № 163
Сноска. Утратило силу постановлением Жылыойского районного акимата Атырауской области от 20.04.2016 № 163.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 5-5), 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жылыойского района от 22 сентября 2011 года № 256 "Об установлении ежегодной квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организации в Жылыойском районе" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-2-159 и опубликованное в газете "Кең Жылой" 28 октября 2011 года № 69) следующие дополнения:
заголовок вышеуказанного постановления изложить в следующей редакции:
об установлении ежегодной квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в Жылыойском районе;
пункт 1 постановления изложить в следующей редакции:
организациям, учреждениям и предприятиям всех форм собственности Жылыойского района установить ежегодную квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере одного процента от общей численности рабочих мест.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жылыойского района Елтезерова И.
3. Обеспечить опубликование настоящего постановления на веб-сайте акима Жылыойского района ГУ "Отдел внутренней политики Жылыойского района".
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Избасов М.