2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 маусымдағы № 170 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 маусымдағы № 4-6-132 тіркелді
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 09.11.2015 № 337 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы 1 тармағының 8) тармақшасын және 37 бабын басшылыққа алып, 2012 жылғы 16 ақпандағы "Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Заңының 27 және 28 баптарына сәйкес және Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 1 наурыздағы № 274 "Әскери қызметтің белгіленген мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыру туралы" Жарлығын және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 наурыздағы № 326 "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 1 наурыздағы № 274 Жарлығын іске асыру туралы" Қаулысын жүзеге асыру мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында он сегіз жастан жиырма жеті жасқа дейінгі әскери қызметке шақырудан босатылу немесе кейінге қалдыру құқығы жоқ азаматтарды Қарулы Күштерін жасақтау үшін қажетті санында мерзімді әскери қызметке шақыру жүргізілсін.
2. № 1 қосымшаға сәйкес әскери қызметке шақыруды жүргізу жөніндегі аудандық шақыру комиссиясының құрамы бекітілсін.
3. № 2 қосымшаға сәйкес азаматтарды әскери қызметке шақыруды өткізу кестесі бекітілсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне еніп, алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2012 жылдың 2 сәуірінен туындайтын құқықтық қатынастарға таралады.
5. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Ә. Балахметовке жүктелсін.
Аудан әкімі Б. Сарсенгалиев
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық қорғаныс істері
жөніндегі бөлімнің бастығы:
Б. Султанов
13.06.2012 ж.
Аудандық ішкі істер
бөлімінің бастығы:
А. Кубайдуллин
13.06.2012 ж.
Аудандық орталық аурухананың
бас дәрігері:
А. Доспаева
13.06.2012 ж.
Аудан әкімдігінің 2012 жылғы 13 маусымдағы № 170 қаулысымен бекітілген қосымша № 1
Әскери қызметке шақыруды жүргізу жөніндегі аудандық шақыру комиссиясының құрамы
Балахметов Әлифолла Хабиболлаұлы - аудан әкімінің орынбасары, шақыру комиссиясының төрағасы;
Султанов Берік Султанович - аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөлім бастығы, шақыру комиссия төрағасының орынбасары;
Комиссия мүшелері:
Жумашева Зоя - аудандық орталық аурухананың медбикесі, шақыру комиссиясының хатшысы (келісім бойынша);
Қаражанова Күләш Құбайдоллақызы - аудандық емхананың бас дәрігерінің орынбасары, медициналық комиссияның төрайымы (келісім бойынша);
Мажитов Руслан Мирасұлы - аудандық ішкі істер бөлімі бастығының орынбасары (келісім бойынша).
Аудан әкімдігінің 2012 жылғы 13 маусымдағы № 170 қаулысымен бекітілген қосымша № 1
Азаматтарды әскери қызметке шақыруды өткізу кестесі
Елді мекендер атауы
Өту күндері
1
Индербор кенті

Об организации и обеспечении проведения призыва граждан на воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года
Постановление акимата Индерского района Атырауской области от 13 июня 2012 года № 170. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 29 июня 2012 года № 4-6-132
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Индерского района Атырауской области от 09.11.2015 № 337.
Руководствуясь подпунктом 8) пункта 1 статьи 31 и статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в соответствии со статьями 27 и 28 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих" и в целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 1 марта 2012 года № 274 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года" и Постановления Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2012 года № 326 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 1 марта 2012 года № 274 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года", районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Провести в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года призыв на срочную воинскую службу граждан в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющие права на отсрочку или освобождение от призыва, в количестве необходимом для комплектования Вооруженных Сил.
2. Утвердить состав районной призывной комиссии по проведению очередного призыва на воинскую службу согласно приложению № 1.
3. Утвердить график проведения призыва граждан на воинскую службу согласно приложению № 2.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правовые отношения, возникшие со 2 апреля 2012 года.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Балахметова А.
Аким района Б. Сарсенгалиев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник районного отдела
по делам обороны:
Б. Султанов
13.06.2012 г.
Начальник районного отдела
внутренних дел:
А. Кубайдуллин
13.06.2012 г.
Главный врач центральной
районной больницы:
А. Доспаева
13.06.2012 г.
Приложение № 1 утвержденное постановлением районного акимата от 13 июня 2012 г. № 170
Состав
районной призывной комиссии по проведению очередного призыва на воинскую службу
Балахметов Алифолла Хабиболлаулы
- заместитель акима района, председатель призывной комиссии;
Султанов Берик Султанович
- начальник районного отдела по делам обороны, заместитель председателя призывной комиссии
Члены комиссии:
Жумашева Зоя
- медицинская сестра центральной районной больницы, секретарь призывной комиссии (по согласованию);
Каражанова Куляш Кубайдуллаевна
- заместитель главного врача центральной районной больницы, председатель медицинской комиссии (по согласованию);
Мажитов Руслан Мирасович
- заместитель начальника отдела внутренних дел (по согласованию)
Приложение № 2 утвержденное постановлением районного акимата от 13 июня 2012 г. № 170
График проведения призыва граждан на воинскую службу
Названия населенных пунктов
Дни проведения
1
Поселок Индербор