"Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 31 мамырдағы № 152 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 13 маусымда № 2077 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 6 мамырдағы № 103 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 06.05.2013 № 103 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша ауыл шаруашылығы басым дақылдарының тізбесі;
2) осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басым дақылдары бойынша көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзуге қажеттi жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға арналған субсидиялар нормалары;
3) тыңайтқыштар мен гербицидтердің субсидияланатын түрлері, сондай-ақ субсидиялар нормалары;
осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес отандық тыңайтқыш өндірушілер сатқан тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына);
осы қаулыға 4-қосымшаға сәйкес тыңайтқыш жеткiзушiден және (немесе) тiкелей шетелдiк тыңайтқыш өндiрушiлерден сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына);
осы қаулыға 5-қосымшаға сәйкес отандық гербицид өндірушілерден сатып алынған гербицидтердің 1 килограмына (литріне) белгіленсін.
2. Мыналар:
1) осы қаулыға 6-қосымшаға сәйкес мақта талшығы мен шитті мақтаның бір сынамасының сапасын сараптама жасаудың құны;
2) осы қаулыға 7-қосымшаға сәйкес жемiс-жидек дақылдары мен жүзiмнiң көп жылдық екпелерiн отырғызуға және өсiруге жұмсалған шығындардың құнын iшiнара өтеуге арналған субсидиялар нормалары бекітілсін.
3. «Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысын іске асыру шаралары туралы» облыс әкімдігінің 2011 жылғы 6 мамырдағы № 112 (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу мемлекеттік тізілімінде 2047-нөмірмен тіркелген, "Оңтүстік Қазақстан" газетінің 2011 жылғы 5 мамырдағы 67-санында жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

О мерах по реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 "Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства"
Постановление областного акимата Южно-Казахстанской области № 152 от 31 мая 2012 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 13 июня 2012 года № 2077. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 6 мая 2013 года № 103
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 06.05.2013 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства», акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить:
1) перечень приоритетных сельскохозяйственных культур Южно-Казахстанской области согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) нормы субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ по приоритетным сельскохозяйственным культурам Южно-Казахстанской области согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) субсидируемые виды удобрений и гербицидов, а также нормы субсидий:
на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, реализованных отечественными производителями, согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у поставщика удобрений и (или) непосредственно у иностранных производителей удобрений, согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
на 1 килограмм (литр) гербицидов, приобретенных у отечественных производителей гербицидов, согласно приложению 5 к настоящему постановлению.
2. Утвердить:
1) стоимость экспертизы качества одной пробы хлопка - волокна и хлопка - сырца согласно приложению 6 к настоящему постановлению;
2) нормы субсидий на частичное возмещение стоимости затрат на закладку и выращивание многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда согласно приложению 7 к настоящему постановлению.
3. Признать утратившим силу постановление акимата области от 6 мая 2011 года № 112 "О мерах по реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства» (зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных актов за № 2047, опубликовано 4 мая 2011 года в газете "Южный Казахстан" № 54).

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Б.С.Оспановқа жүктелсін.
Облыс әкімі                                А.Мырзахметов
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығының министрі
____________ А. Мамытбеков
2012 жыл «28» мамыр
Облыс әкімінің бірінші орынбасары          Б.Оспанов
Облыс әкімі аппаратының басшысы            Б.Жылқышиев
Облыс әкімінің орынбасары                  Б.Әлиев
Облыс әкімінің орынбасары                  Ә.Бектаев
Облыс әкімінің орынбасары                  С.Қаныбеков
Облыс әкімінің орынбасары                  С.Тұяқбаев
Облыстық экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасының бастығы            Е.Садыр
Облыстық қаржы басқармасының бастығы       Р.Исаева
Облыс әкімдігінің
2012 жылғы 31 мамырдағы
№ 152 қаулысына 1-қосымша
Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша ауыл шаруашылығы басым дақылдарының тізбесі
№ р/н
Ауыл шаруашылығы басым дақылдарының атауы
1
Күздік бидай
2
Дәндік жүгері
3
Күріш
4
Майлы дақылдар
5
Мақта
6
Қант қызылшасы
7
Көкөніс және бақша өнімдері
8
Жабық топырақтағы көкөністер
9
Картоп
10
Жеміс-жидектер
11
Жүзім
12
Жемшөптік дақылдар (өткен жылғы егілген көп жылдық шөптерді қоспағанда)
13
Бұршақтұқымдас көпжылдық шөптер бірінші, екінші және үшінші өсіру жылдары
14
Сүрлемдік жүгері
Облыс әкімдігінің
2012 жылғы "31" мамырдағы
№ 152 қаулысына 2-қосымша
Оңтүстік Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басым дақылдары бойынша көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзуге қажеттi жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға арналған субсидиялар нормалары
№ р/н
Ауыл шаруашылығы басым дақылдарының атауы
1 гектарға арналған бюджеттік субсидиялардың нормалары, теңге
1
Дәнді және дәнді-бұршақты дақылдар (базалық бюджеттік субсидиялар нормасы)

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Оспанова Б.
Аким области                               А.Мырзахметов
СОГЛАСОВАНО:
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
__________ Мамытбеков А.
«_____» _____________ 2012 года
Первый заместитель акима области           Б.Оспанов
Руководитель аппарата акима области        Б.Жилкишиев
Заместитель акима области                  Б.Алиев
Заместитель акима области                  А.Бектаев
Заместитель акима области                  С.Каныбеков
Начальник управления экономики
и бюджетного планирования области          Е.Садыр
Начальник управления финансов области      Р. Исаева
Приложение 1
к постановлению акимата области
от "31" мая 2012 года № 152
Перечень приоритетных сельскохозяйственных культур Южно-Казахстанской области
№ п/н
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
1
Озимая пшеница
2
Кукуруза на зерно
3
Рис
4
Масличные
5
Хлопчатник
6
Сахарная свекла
7
Овощные-бахчевые
8
Овощи закрытого грунта
9
Картофель
10
Плодово-ягодные
11
Виноград
12
Кормовые (за исключением многолетних трав посева прошлых лет)
13
Многолетние бобовые травы посева первого, второго и третьего годов жизни
14
Кукуруза на силос
Приложение 2
к постановлению акимата области
от "31" мая 2012 года № 152
Нормы субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ по приоритетным сельскохозяйственным культурам Южно-Казахстанской области
№ п/н
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
Нормы бюджетных субсидий на 1 гектар, тенге
1
Зерновые и зернобобовые (базовая норма бюджетных субсидий)