Аудандар бойынша ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға арналған субсидиялар көлемін айқындау туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 21 мамырдағы № 23 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 маусымда № 2079 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2013 жылғы 11 қаңтардағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің 11.01.2013 № 3 шешімімен.

Об определении объема субсидий на субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям по районам
Решение областного акимата Южно-Казахстанской области N 23 от 21 мая 2012 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области от 20 июня 2012 года N 2079. Утратило силу решением акимата Южно-Казахстанской области от 11 января 2013 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акимата Южно-Казахстанской области от 11.01.2013 № 3.

«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 4 сәуірдегі № 237 қаулысымен бекітілген Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау ережесінің 8-тармағына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандар бойынша ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға арналған субсидиялар көлемі осы шешімнің қосымшасына сәйкес айқындалсын.

В соответствии с Законом Республики Казахстан от  23  января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 8  Правил субсидирования стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от  4 апреля 2006 года № 237, аким Южно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Определить объем субсидий на субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям по районам согласно приложению к настоящему решению.

2. «Аудандар бойынша ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау көлемін айқындау туралы» Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2011 жылғы 20 маусымдағы № 65 (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу мемлекеттік тізілімінде 2053-нөмірінде тіркелген, «Оңтүстік Қазақстан» газетінің 2011 жылғы 8 тамыздағы 94-санында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

2. Признать утратившим силу решение акима Южно-Казахстанской области от 20 июня 2011 года № 65 «Об определении объема субсидий на субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям по районам» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2053, опубликовано 8 августа 2011 года в газете «Южный Казахстан» № 94).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Б.С.Оспановқа жүктелсін.
Облыс әкімі                                А. Мырзахметов
Облыс әкімінің
2012 жылғы "21" мамырдағы
№ 23 шешіміне қосымша
Аудандар бойынша ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға арналған субсидиялар көлемі
Қала, аудан атауы
Жылдық лимит, мың текше метр
Субсидия көлемі, мың теңге
1
Қазығұрт

4.  Контроль за исполнением настоящего решения возложить на первого заместителя акима области Оспанова Б.С.
Аким области                               А.Мырзахметов
Приложение
к решению акима области
от 21 мая  2012 года № 23
Объем субсидий на субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям по районам
Наименование города, района
Годовой лимит, тысяч кубических метров
Объем субсидия, тысяч тенге
1
Казыгуртский