2012-2013 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандар даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 13 маусымдағы № 169 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 22 маусымда № 2080 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 2-тармағының 8-тармақшасына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыстық бюджет есебінен 2012-2013 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандар даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулыға 1, 2-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. Республикалық бюджет есебінен "Жұмыспен қамту-2020" бағдарламасы шеңберінде мамандарды даярлауға 2012-2013 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулыға 3, 4, 5-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
3. "Оңтүстік Қазақстан облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі (А.Елшиева), "Оңтүстік Қазақстан облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Ж.Исмаилов), "Оңтүстік Қазақстан облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі (М.Әлі) заңнамада белгіленген тәртіппен, 2012-2013 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі мамандар даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы мемлекеттік тіркеуден өткен сәттен бастап күшіне енеді және алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.Ә.Қаныбековке жүктелсін.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы Б.Оспанов
Облыс әкімі
аппаратының басшысы Б.Жылқышиев
Облыс әкімінің орынбасары Б.Әлиев
Облыс әкімінің орынбасары Ә.Бектаев
Облыс әкімінің орынбасары С.Қаныбеков
Облыс әкімінің орынбасары С.Тұяқбаев
Облыстық экономика және
бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы Е.Садыр
Облыстық қаржы
басқармасының бастығы Р.Исаева
Облыс әкімдігінің
2012 жылғы "13" маусымдағы
№ 169 қаулысына 1-қосымша

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2012-2013 учебный год
Постановление областного акимата Южно-Казахстанской области № 169 от 13 июня 2012 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области от 22 июня 2012 года № 2080. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 8 пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием за счет средств областного бюджета на 2012-2013 учебный год согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Утвердить государственный образовательный заказ на 2012-2013 учебный год на подготовку специалистов за счет средств республиканского бюджета в рамках "Программы занятости 2020" согласно приложениям 3, 4, 5 к настоящему постановлению.
3. Государственному учреждению "Управление образования Южно-Казахстанской области" (Ельчиева А.), государственному учреждению "Управление здравоохранения Южно-Казахстанской области" (Исмаилов Ж.), государственному учреждению "Управление координации занятости и социальных программ Южно-Казахстанской области" (Али М.) в установленном законодательством порядке обеспечить размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в учебных заведениях технического и профессионального, послесреднего образования на 2012-2013 учебный год.
4. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Каныбекова С.А.
Исполняющий обязанности
акима области Б. Оспанов
Руководитель аппарата
акима области Б. Жилкишиев
Заместитель акима области Б. Алиев
Заместитель акима области А. Бектаев
Заместитель акима области С. Каныбеков
Заместитель акима области С. Туякбаев
Начальник управления экономики
и бюджетного планирования области Е. Садыр
Начальник управления
финансов области Р. Исаева
Приложение 1
к постановлению акимата области
от " 13 " июня 2012 года № 169

Облыстық бюджет есебінен 2012-2013 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандар даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Білім мекемесінің атауы
код
Мамандықтар/Біліктілігі
9 сынып негізінде
11 сынып негізінде
Барлығы
Оңтүстік Қазақстан облысы білім басқармасының "Оңтүстік Қазақстан құқық және салалық технологиялар колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием за счет средств областного бюджета на 2012-2013 учебный год
Наименование организации образования
код
Специальность/ квалификация
На основе 9 класса
На основе 11 класса
Всего
Государственное коммунальное казенное предприятие "Южно-Казахстанский колледж права и отраслевых технологий" управления образования Южно-Казахстанской области

Ескерту. 3-Қосымшаға өзгеріс енгізілді - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2012.10.31 № 309 Қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Білім мекемесінің атауы
код
Мамандықтар / Біліктілігі
11 сынып негізінде
Барлығы
Оңтүстік Қазақстан облысы білім басқармасының "Оңтүстік Қазақстан құқық және салалық технологиялар колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

Сноска. Приложение 3 с изменениями, внесенными постановлением областного акимата Южно-Казахстанской области от 31.10.2012 № 309 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Наименование колледжа
код
Специальность / квалификация
На основе 11 класса
Всего
Государственное коммунальное казенное предприятие "Южно-Казахстанский колледж права и отраслевых технологий" управления образования Южно-Казахстанской области