Жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдаудың бiрыңғай тарифiн белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 20 маусымдағы № 195 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 29 маусымда № 14-1-162 тіркелді. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 707 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң 15.04.2016 № 707 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн қолданысқа енгiзiледi).
"Автомобиль көлігі туралы" 2003 жылғы 4 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңының 19 бабының 2 тармағына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шымкент қаласында барлық маршруттар үшiн жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдаудың бiрыңғай тарифi келесі көлемде белгіленсін:
1) 2012 жылғы 1 шілде - 1 қазан аралығында 45 теңге;
2) 2012 жылғы 1 қазаннан бастап 50 теңге.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ғ.Сәметовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Қ.Молдасеитов
КЕЛІСІЛДІ
Шымкент қаласы
мәслихатының хатшысы
Н. Бекназаров
"14" маусым 2012 жыл

Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении
Постановление акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 20 июня 2012 года № 195. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 29 июня 2012 года № 14-1-162. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 15 апреля 2016 года № 707
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 15.04.2016 № 707 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить единый тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении для всех маршрутов города Шымкент в следующих размерах:
1) с 1 июля по 1 октября 2012 года 45 тенге;
2) с 1 октября 2012 года 50 тенге.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шымкент Г.Саметова.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города К. Молдасеитов
СОГЛАСОВАНО:
Секретарь маслихата
города Шымкент
Н. Бекназаров
14 июня 2012 года