2012 жылға халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 30 наурыздағы N 166 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 11 сәуірде N 14-15-136 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданы әкімінің аппаратының 2013 жылғы 1 ақпандағы № 03-228 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданы әкімінің аппаратының 01.02.2013 № 03-228 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 31 бабының 2 тармағына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 57 баптарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылға нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі белгіленсін.
2. Нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесіне Шардара ауданының аумағында тұратын келесі тұлғалар кіреді:
1) ұзақ (он екі айдан аса) жұмыс істемеген адамдар;
2) елу жастан асқан тұлғалар;
3) алған мамандығы бойынша еңбек өтілі мен тәжірибесі жоқ, 21 жастан 29 жас аралығындағы жұмыс істемейтін жастар;
4) уәкілетті органның жолдамасы бойынша кәсіби оқуды аяқтаған тұлғалар;
5) кәсіби және техникалық, сондай-ақ орта білімнен кейінгі білім беретін ұйымдардың түлектері;
6) жұмыссыз әйелдер;
7) өз бетінше жұмыспен айналысушылар.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т.Оспановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі                                М.Мараим

Об определении целевых групп населения на 2012 год
Постановление акимата Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 30 марта 2012 года N 166. Зарегистрировано Управлением юстиции Шардаринского района Южно-Казахстанской области 11 апреля 2012 года N 14-15-136. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 1 февраля 2013 года № 03-228)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 01.02.2013 № 03-228).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 57
Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц на 2012 год, относящихся к целевым группам.
2. К дополнительному перечню лиц входят следующие лица, проживающие на территории Шардаринского района:
1) лица длительно (более двенадцати месяцев) незанятые;
2) лица старше пятидесяти лет;
3) незанятая молодежь в возрасте от 21 до 29 лет, не имеющая стажа и опыта работы по полученной профессии;
4) лица, завершившие профессиональное обучение по направлению уполномоченного органа;
5) выпускники организаций профессионального и технического, а также послесреднего образования;
6) безработные женщины;
7) самозанятые.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Т.Оспанова.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                М.Мараим