"Әлеуметтік көмек алу үшін жеке тұлғалардың санаттарын және қажетті құжаттардың тізбесін айқындау туралы" 2012 жылғы 12 сәуірдегі № 3/5-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 қыркүйектегі N 9/3-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 25 қыркүйекте № 2660 тіркелді. Күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы N 25/3-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының 24.12.2013  N 25/3-V (алғаш ресми жарияланған күннен кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы» 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 қаулысының 1 тармағының 14) тармақшасына сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың «Әлеуметтік көмек алу үшін жеке тұлғалардың санаттарын және қажетті құжаттардың тізбесін айқындау туралы» 2012 жылғы 12 сәуірдегі № 3/5-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-1-184 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 10 мамырдағы № 19 «Өскемен» және № 19 «Усть-Каменогорск» газеттерінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Әлеуметтік көмек алу үшін мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарын және қажетті құжаттардың тізбесін айқындау туралы»;
1 тармақтың бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Әлеуметтік көмек алу үшін жеке тұлғалардың мынадай санаттары айқындалсын:».
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            М. Екібасова
Қалалық мәслихаттың хатшысы                В. Головатюк

О внесении изменений в решение от 12 апреля 2012 года № 3/5-V "Об определении категорий физических лиц и перечня документов, необходимых для получения социальной помощи"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 сентября 2012 года N 9/3-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 сентября 2012 года за N 2660. Утратило силу решением Усть-Каменогорского городского маслихата от 24 декабря 2013 года N 25/3-V
Сноска. Утратило силу решением Усть-Каменогорского городского маслихата от 24.12.2013 N 25/3-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 14) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами» Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата «Об определении категорий физических лиц и перечня документов, необходимых для получения социальной помощи» от 12 апреля 2012 года № 3/5-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-184, опубликовано 10 мая 2012 года в газетах «Өскемен» № 19 и «Усть-Каменогорск № 19) следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
«Об определении отдельных категорий нуждающихся граждан и перечня документов, необходимых для получения социальной помощи»;
абзац первый пункта 1 изложить в следующей редакции:
«1. Определить следующие категории физических лиц для получения социальной помощи:».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        М. Екибасова
Секретарь городского маслихата             В. Головатюк