Жолаушылардың және багаждың қалалық және қала маңындағы тұрақты автомобиль тасымалдарының маршрут желісі туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 28 маусымдағы № 1609 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 31 қазанда № 2712 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 30 қыркүйектегі № 3380 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 30.09.2020 № 3380 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 9) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 14-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 26 наурыздағы № 349 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11550 тіркелген) бұйрығымен бекітілген Автомобиль көлігімен жолаушылар мен багажды тасымалдау қағидаларының 23-тармағына сәйкес Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 02.12.2015 № 13964 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қоса берілген жолаушылардың және багаждың қалалық және қала маңындағы тұрақты автомобиль тасымалдарының маршрут желісі бекітілсін.
2. Келесі қаулылар күшін жойды деп танылсын:
1) әкімдіктің 2004 жылғы 28 қазандағы № 2262 "Қалалық жолаушылар көлігінің бағдарлық жүйелері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2043 тіркелген, 2004 жылдың 11 желтоқсандағы № 126 "Дидар", 2004 жылдың 9 желтоқсандағы № 188 "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) қаулысы;
2) әкімдіктің 2005 жылғы 8 маусымдағы № 3 "Өскемен қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 2262 "Қалалық жолаушылар көлігінің бағдарлық жүйелері туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (тіркеу № 2043) (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2386 тіркелген, 2005 жылғы 2 шілдедегі № 64-65 "Дидар", 2005 жылғы 30 маусымдағы № 98 "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) қаулысы;
3) әкімдіктің 2009 жылғы 9 ақпандағы № 3633 "Өскемен қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 2262 "Қалалық жолаушылар көлігінің бағдарлық жүйелері туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-1-106 тіркелген, 2009 жылғы 14 наурыздағы № 33-34 "Дидар", 2009 жылғы 14 наурыздағы № 36 "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) қаулысы.

О маршрутной сети регулярных городских и пригородных автомобильных перевозок пассажиров и багажа
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 28 июня 2012 года № 1609. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 31 октября 2012 года за № 2712. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 30 сентября 2020 года № 3380
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 30.09.2020 № 3380 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация
В соответствии с подпунктом 9) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, пунктом 3 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", пунктом 23 Правил перевозок пассажиров и багажа автомобильным транспортом, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 26 марта 2015 года № 349 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11550), акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула - в редакции постановления акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 02.12.2015 № 13964 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемую маршрутную сеть регулярных городских и пригородных автомобильных перевозок пассажиров и багажа.
2. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата от 28 октября 2004 года № 2262 "О маршрутной сети городского пассажирского транспорта" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2043, опубликовано в газетах "Дидар" от 11 декабря 2004 года № 126, "Рудный Алтай" от 9 декабря 2004 года № 188);
2) постановление акимата от 8 июня 2005 года № 3 "О внесении изменений в постановление от 28 октября 2004 года № 2262 "О маршрутной сети городского пассажирского транспорта" (регистрационный № 2043) (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2386, опубликовано в газетах "Дидар" от 2 июля 2005 года № 64-65, "Рудный Алтай" от 30 июня 2005 года № 98);
3) постановление акимата от 9 февраля 2009 года № 3633 "О внесении изменений в постановление от 28 октября 2004 года № 2262 "О маршрутной сети городского пассажирского транспорта" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-1-106, опубликовано в газетах "Дидар" от 14 марта 2009 года № 33-34, "Рудный Алтай" от 14 марта 2009 года № 36).

356
"Облыстық
балалар
ауруханасы"
– "Южный"
бағбан
қоғамдастығы"
Өтепов көшесі, Қаныш Сәтпаев атындағы даңғыл, Самар тас жолы, Самсоновка ауылына баратын автомобиль жолы, "Южный" бағбан қоғамдастығы
"Южный" бағбан қоғамдастығы, Самсоновка ауылына баратын автомобиль жолы, Самар тас жолы, Қаныш Сәтпаев атындағы даңғыл, Өтепов көшесі
55
357
"Титан-магний
комбинаты" –
"22 км"
Горная Ульбинка кентіне баратын автомобиль жолы
Горная Ульбинка кентіне баратын автомобиль жолы
56
417
"Өзен
бекеті" –
"Восточник"
бағбан
қоғамдастығы"
Е.П. Славский атындағы жағалау, Қаныш Сәтпаев атындағы даңғыл, Жібек Жолы көшесі, "Өскемен – Алматы" автомобиль жолы
"Өскемен – Алматы" автомобиль жолы, Жібек Жолы көшесі, Қаныш Сәтпаев атындағы даңғыл, Е.П. Славский атындағы жағалау
саяжай
кезең-
інде
15
сәуір-
ден 15
қазанға
дейін
57
Шағын автобустар маршруттары

356
"Детская
областная
больница" –
"Садоводческое общество
"Южный""
улица Утепова, проспект имени Каныша Сатпаева, Самарское шоссе, автомобильная дорога на село Самсоновку, садоводческое общество "Южный"
садоводческое общество "Южный", автомобильная дорога на село Самсоновку, Самарское шоссе, проспект имени Каныша Сатпаева, улица Утепова
55
357
"Титано-
магниевый
комбинат" –
"22 км"
автомобильная дорога на поселок Горную Ульбинку
автомобильная дорога на поселок Горную Ульбинку
56
417
"Речной
вокзал" –
"Садоводческое общество
"Восточник"
набережная имени Е.П. Славского, проспект имени Каныша Сатпаева, улица Жибек Жолы, автомобильная дорога "Усть-Каменогорск–
Алматы"
автомобильная дорога "Усть-
Каменогорск – Алматы", улица Жибек Жолы, проспект имени Каныша Сатпаева, набережная имени Е.П. Славского
в
дачный
период
с 15
апреля по 15
октября
57
Маршруты микроавтобусов

206
"Автобекет"
- "Титан-
магний
комбинаты"
Абай даңғылы, Согра көшесі, Вешний тұйық көшесі, Егоров көшесі, Менделеев көшесі, титан-магний комбинатына баратын автомобиль жолы
Титан-магний комбинатына баратын автомобиль жолы, Менделеев көшесі, Егоров көшесі, Вешний тұйық көшесі, Согра көшесі, Абай даңғылы
58
224
"Автобекет" -
"Мелькомбинат"
Абай даңғылы, Әуезов даңғылы, Жеңіс даңғылы, Қасым Қайсенов атындағы көше, Қазақстан көшесі, Қаныш Сәтпаев атындағы даңғыл, Базовая көшесі, Рижская көшесі, Прибрежный тұйық көшесі, Ульяновская көшесі
Ульяновская көшесі, Прибрежный тұйық көшесі, Рижская көшесі, Базовая көшесі, Қаныш Сәтпаев атындағы даңғыл, Қазақстан көшесі, Қасым Қайсенов атындағы көше, Жеңіс даңғылы, Әуезов даңғылы, Абай даңғылы
59
228
"Е.П. Славский атындағы жағалау"
– "Облыстық
туберкулез
диспансері"
Лихарев көшесі, Крылов көшесі, Александр Протозанов атындағы көше, Қасым Қайсенов атындағы көше), Әуезов даңғылы, Тәуелсіздік (Независимость) даңғылы, Потанин көшесі, Виноградов көшесі, Грузинская көшесі, Гагарин желекжолы, Тәуелсіздік (Независимость) даңғылы, Совхозная көшесі, Бажов көшесі, Грейдерная көшесі, Лениногорская көшесі, Вострецов көшесі, Сопочная көшесі, облыстық туберкулез диспансеріне баратын автомобиль жолы
Туберкулез диспансеріне баратын автомобиль жолы, Сопочная көшесі, Вострецов көшесі, Лениногорская көшесі, Грейдерная көшесі, Бажов көшесі, Совхозная көшесі, Тәуелсіздік (Независимость) даңғылы, Гагарин желекжолы, Грузинская көшесі, Виноградов көшесі, Потанин көшесі, Тәуелсіздік (Независимость) даңғылы, Әуезов даңғылы, Қасым Қайсенов атындағы көше, Александр Протозанов атындағы көше, Крылов көшесі, Лихарев көшесі
60
229
"Геологическая"
– "Тальниковая"
Геологическая көшесі, Жақыпбек Малдыбаев атындағы көше, Қабанбай батыр атындағы көше, Александр Протозанов атындағы көше, Абай даңғылы, Согра көшесі, Машиностроительдер көшесі, Свобода көшесі
Свобода көшесі, Машиностроитель-
дер көшесі, Согра көшесі, Абай даңғылы, Александр Протозанов атындағы көше, Қабанбай батыр атындағы көше, Жақыпбек Малдыбаев атындағы көше, Геологическая көшесі
61
230
"Өскемен
бекеті"
– "Рассвет"
фабрикасы"
Буров көшесі, Қабанбай батыр атындағы көше, Қазақстан көшесі, Қасым Қайсенов атындағы көше, Жеңіс даңғылы, Әуезов даңғылы, Е.П. Славский атындағы жағалау, Александр Протозанов атындағы көше
Александр Протозанов атындағы көше, Е.П. Славский атындағы жағалау, Әуезов даңғылы, Жеңіс даңғылы, Қасым Қайсенов атындағы көше, Қазақстан көшесі, Қабанбай батыр атындағы көше, Буров көшесі
62
231
"Кожедуб" –
"Е.П. Славский
атындағы
жағалау"
Кожедуб көшесі, Алтайская көшесі, Пушкин көшесі, Временная көшесі, Питер Коммунарлары көшесі, Қабанбай батыр атындағы көше, Киров көшесі, Жеңіс даңғылы, Әуезов даңғылы, Крылов көшесі, Александр Протозанов атындағы көше, Е.П. Славский атындағы жағалау, Лихарев көшесі
Лихарев көшесі, Е.П. Славский атындағы жағалау, Александр Протозанов атындағы көше, Крылов көшесі, Әуезов даңғылы, Жеңіс даңғылы, Киров көшесі,. Қабанбай Батыр атындағы көше, Питер Коммунарлары көшесі, Временная көшесі, Пушкин көшесі, Алтайская көшесі, Кожедуб көшесі
63

206
"Автовокзал"
– "Титано-
магниевый
комбинат"
проспект Абая, улица Согринская, переулок Вешний, улица Егорова, улица Менделеева, автомобильная дорога на титано-магниевый комбинат
автомобильная дорога на титано-
магниевый комбинат, улица Менделеева, улица Егорова, переулок Вешний, улица Согринская, проспект Абая
58
224
"Автовокзал" –
"Мелькомбинат"
проспект Абая, проспект Ауэзова, проспект Победы, улица имени Касыма Кайсенова, улица Казахстан, проспект имени Каныша Сатпаева, улица Базовая, улица Рижская, переулок Прибрежный, улица Ульяновская
улица Ульяновская, переулок Прибрежный, улица Рижская, улица Базовая, проспект имени Каныша Сатпаева, улица Казахстан, улица имени Касыма Кайсенова, проспект Победы, проспект Ауэзова, проспект Абая
59
228
"Набережная
имени Е.П.
Славского" –
"Областной
туберкулезный
диспансер"
улица Лихарева, улица Крылова, улица имени Александра Протозанова, улица имени Касыма Кайсенова, проспект Ауэзова, проспект Тәуелсіздік (Независимости), улица Потанина, улица Виноградова, улица Грузинская, бульвар Гагарина, проспект Тәуелсіздік (Независимости), улица Совхозная, улица Бажова, улица Грейдерная, улица Лениногорская, улица Вострецова, улица Сопочная, автомобильная дорога на областной туберкулезный диспансер
автомобильная дорога на областной туберкулезный диспансер, улица Сопочная, улица Вострецова, улица Лениногорская, улица Грейдерная, улица Бажова, улица Совхозная, проспект Тәуелсіздік (Независимости), бульвар Гагарина, улица Грузинская, улица Виноградова, улица Потанина, проспект Тәуелсіздік (Независимости), улица имени Александра Протозанова, улица Крылова, улица Лихарева
60
229
"Геологическая"
– "Тальниковая"
улица Геологическая, улица имени Жакыпбека Малдыбаева, улица имени Кабанбай батыра, улица имени Александра Протозанова, проспект Абая, улица Согринская, улица Машиностроителей, улица Свободы
улица Свободы, улица Машиностроителей, улица Согринская, проспект Абая, улица имени Александра Протозанова, улица имени Кабанбай батыра, улица имени Жакыпбека Малдыбаева, улица Геологическая
61
230
"Усть-
Каменогорский
вокзал" – Фабрика
"Рассвет"
улица Бурова, улица имени Кабанбай батыра, улица Казахстан, улица имени Касыма Кайсенова, проспект Победы, проспект Ауэзова, набережная имени Е.П. Славского, улица имени Александра Протозанова
улица имени Александра Протозанова, набережная имени Е.П. Славского, проспект Ауэзова, проспект Победы, улица имени Касыма Кайсенова, улица Казахстан, улица имени Кабанбай батыра, улица Бурова
62
231
"Кожедуба" –
"Набережная имени Е.П. Славского"
улица Кожедуба, улица Алтайская, улица Пушкина, улица Временная, улица Питерских Коммунаров, улица имени Кабанбай батыра, улица Кирова, проспект Победы, проспект Ауэзова, улица Крылова, улица имени Александра Протозанова, набережная имени Е.П. Славского, улица Лихарева
улица Лихарева, набережная имени Е.П. Славского, улица имени Александра Протозанова, улица Крылова, проспект Ауэзова, улица Орджоникидзе, улица Кирова, улица имени Кабанбай батыра, улица Питерских Коммунаров, улица Временная, улица Пушкина, улица Алтайская, улица Кожедуба
63

232
"Өскемен
бекеті" –
"Титан-магний
комбинаты"
Буров көшесі, Қабанбай батыр атындағы көше, Қазақстан көшесі, "Б. Мельница – Гавань" айналма жолы, Волгоградская көшесі, Абай даңғылы, Согринская көшесі, Вешний тұйық көшесі, Егоров көшесі, Менделеев көшесі, титан-магний комбинатына баратын автомобиль жолы
титан-магний комбинатына баратын автомобиль жолы, Менделеев көшесі, Егоров көшесі, Вешний тұйық көшесі, Согринская көшесі, Абай даңғылы, Волгоградская көшесі, "Б. Мельница – Гавань" айналма жолы, Қазақстан көшесі, Қабанбай батыр атындағы көше, Буров көшесі
64
246
"Өскемен
бекеті"
– "Комсомол
көшесі"
Буров көшесі, Қабанбай батыр атындағы көше, Қазақстан көшесі, Қаныш Сәтпаев атындағы даңғыл, Өтепов көшесі, Комсомол көшесі
Комсомол көшесі, Өтепов көшесі, Қаныш Сәтпаев атындағы даңғыл, Қазақстан көшесі, Қабанбай батыр атындағы көше, Буров көшесі
65
250
"Кемежай" – "Подгорное"
Қабанбай батыр атындағы көше, Қазақстан көшесі, Қаныш Сәтпаев атындағы даңғыл, Самар тас жолы, Джек Лондон көшесі, Энтузиастов көшесі, А.С. Куленовтың атындағы 16 тұрғын ауданына баратын автомобиль жолы
А.С. Куленовтың атындағы 16 тұрғын ауданына баратын автомобиль жолы, Энтузиастов көшесі, Джек Лондон көшесі, Самар тас жолы, Қаныш Сәтпаев атындағы даңғыл, Қазақстан көшесі, Қабанбай батыр атындағы көше
66
250-а
"Кемежай"
– "Молдағұлова
көшесі"
Қабанбай батыр атындағы көше, Қазақстан көшесі, Қаныш Сәтпаев атындағы даңғыл, Самар тас жолы, Джек Лондон көшесі, Энтузиастов көшесі, Молдағұлова көшесі
Молдағұлова көшесі, Энтузиастов көшесі, Джек Лондон көшесі, Самар тас жолы, Қаныш Сәтпаев атындағы даңғыл, Қазақстан көшесі, Қабанбай батыр атындағы көше
67

232
"Усть-
Каменогорский
вокзал" –
"Титано-
магниевый
комбинат"
улица Бурова, улица имени Кабанбай батыра, улица Казахстан, объездная автомобильная дорога "Бабкина Мельница – Гавань", улица Волгоградская, проспект Абая, улица Согринская, переулок Вешний, улица Егорова, улица Менделеева, автомобильная дорога на титано-магниевый комбинат
автомобильная дорога на титано-
магниевый комбинат, улица Менделеева, улица Егорова, переулок Вешний, улица Согринская, проспект Абая, улица Волгоградская, объездная дорога "Бабкина Мельница – Гавань", улица Казахстан, улица имени Кабанбай батыра, улица Бурова
64
246
"Усть-
Каменогорский
вокзал" –
"Улица
Комсомольская"
улица Бурова, улица имени Кабанбай батыра, улица Казахстан, проспект имени Каныша Сатпаева, улица Утепова, улица Комсомольская
улица Комсомольская, улица Утепова, проспект имени Каныша Сатпаева, улица Казахстан, улица имени Кабанбай батыра, улица Бурова
65
250
"Пристань" –
"Подгорное"
улица имени Кабанбай батыра, улица Казахстан, проспект имени Каныша Сатпаева, Самарское шоссе, улица Джека Лондона, улица Энтузиастов, автомобильная дорога в 16 жилой район имени Куленова А.С.
автомобильная дорога в 16 жилой район имени Куленова А.С., улица Энтузиастов, улица Джека Лондона, Самарское шоссе, проспект имени Каныша Сатпаева, улица Казахстан, улица имени Кабанбай батыра
66
250-а
"Пристань" –
"Улица
Молдагуловой"
улица имени Кабанбай батыра, улица Казахстан, проспект имени Каныша Сатпаева, Самарское шоссе, улица Джека Лондона, улица Энтузиастов, улица Молдагуловой
улица Молдагуловой, улица Энтузиастов, улица Джека Лондона, Самарское шоссе, проспект имени Каныша Сатпаева, улица Казахстан, улица имени Кабанбай батыра
67

255
"Ахмер
ауылы" –
"Облыстық
балалар
ауруханасы"
Жаңа Ахмер ауылы, Аясбаев көшесі, Ярославская көшесі, Садовый тұйық көшесі, Максим Горький көшесі, Кооперативный тұйық көшесі, Ярославская көшесі, Шоссейная көшесі, Жібек Жолы көшесі, Қаныш Сәтпаев атындағы даңғыл, Өтепов көшесі
Өтепов көшесі, Қаныш Сәтпаев атындағы даңғыл, Жібек Жолы көшесі, Шоссейная көшесі, Ярославская көшесі, Кооперативный тұйық көшесі, Максим Горький көшесі, Садовый тұйық көшесі, Ярославская көшесі, Аясбаев көшесі, Жаңа Ахмер ауылы
68

255
"Село Ахмирово"
– "Детская областная больница"
село Ново-Ахмирово, улица Аясбаева, улица Ярославская, переулок Садовый, улица Максима Горького, переулок Кооперативный, улица Ярославская, улица Шоссейная, улица Жибек Жолы, проспект Сатпаева, улица Утепова
улица Утепова, проспект имени Каныша Сатпаева, улица Жибек Жолы, улица Шоссейная, улица Ярославская, переулок Кооперативный, улица Максима Горького, переулок Садовый, улица Ярославская, улица Аясбаева, село Ново-Ахмирово
68

256
"Автобекет" – "Шығыс"
Абай даңғылы, Михаэлис көшесі, Белинский көшесі, Виноградов көшесі, Карбышев көшесі, Мостовая көшесі, Ақмола көшесі, понтон көпірі арқылы өтетін жол, "Өскемен – Семей автомобиль" жолы
"Өскемен – Семей" автомобиль жолы, понтон көпірі арқылы өтетін жол, Ақмола көшесі, Мостовая көшесі, Карбышев көшесі, Виноградов көшесі, Белинский көшесі, Михаэлис көшесі, Абай даңғылы
69
260
"Ивушка" – "Облыстық балалар ауруханасы"
Виноградов көшесі, Серікбаев көшесі, Потанин көшесі, Тәуелсіздік (Независимость) даңғылы, Әуезов даңғылы, Е.П. Славский атындағы жағалау, Қаныш Сәтпаев атындағы даңғыл, Өтепов көшесі
Өтепов көшесі, Қаныш Сәтпаев атындағы даңғыл, Е.П. Славский атындағы жағалау, Әуезов даңғылы, Тәуелсіздік (Независимость) даңғылы, Потанин көшесі, Серікбаев көшесі, Виноградов көшесі
70

256
"Автовокзал" –
"Шыгыс"
проспект Абая, улица Михаэлиса, улица Белинского, улица Виноградова, улица Карбышева, улица Мостовая, улица Акмолинская, автомобильная дорога через понтонный мост, автомобильная дорога
"Усть-Каменогорск –
Семей"
автомобильная дорога
"Усть-Каменогорск –
Семей", автомобильная дорога через понтонный мост, улица Акмолинская, улица Мостовая, улица Карбышева, улица Севастопольская, улица Грузинская, улица Виноградова, улица Белинского, улица Михаэлиса, проспект Абая
69
260
"Ивушка" – "Детская
областная
больница"
улица Виноградова, улица Серикбаева, улица Потанина, проспект Тәуелсіздік (Независимости), проспект Ауэзова, набережная имени Е.П. Славского, проспект имени Каныша Сатпаева, улица Утепова
улица Утепова, проспект имени Каныша Сатпаева, набережная имени Е.П. Славского, проспект Ауэзова, проспект Тәуелсіздік (Независимости), улица Потанина, улица Серикбаева, улица Виноградова
70

261
"Технодом" –
"Комсомол"
Бажов көшесі, Гоголь көшесі, Гагарин желек-жолы, Грузинская көшесі, Севастопольская көшесі, Карбышев көшесі, Серікбаев көшесі, Потанин көшесі, Тәуелсіздік (Независимость) даңғылы, Әуезов даңғылы, Жеңіс даңғылы, Қасым Қайсенов атындағы көше, Қазақстан көшесі, Қаныш Сәтпаев атындағы даңғыл, Өтепов көшесі, Комсомол көшесі
Комсомол көшесі, Өтепов көшесі, Қаныш Сәтпаев атындағы даңғыл, Қазақстан көшесі, Қасым Қайсенов атындағы көше, Жеңіс даңғылы, Әуезов даңғылы, Тәуелсіздік (Независимость) даңғылы, Потанин көшесі, Серікбаев көшесі, Карбышев көшесі, Севастопольская көшесі, Грузинская көшесі, Гагарин желекжолы, Гоголь көшесі, Бажов көшесі
71

261
"Технодом" –
"Улица
Комсомольская"
улица Бажова, улица Гоголя, бульвар Гагарина, улица Грузинская, улица Севастопольская, улица Карбышева, улица Серикбаева, улица Потанина, проспект Тәуелсіздік (Независимости), проспект Ауэзова, проспект Победы, улица имени Касыма Кайсенова, улица Казахстан, проспект имени Каныша Сатпаева, улица Утепова, улица Комсомольская
улица Комсомольская, улица Утепова, проспект имени Каныша Сатпаева, улица Казахстан, улица имени Касыма Кайсенова, проспект Победы, проспект Ауэзова, проспект Тәуелсіздік (Независимости), улица Потанина, улица Серикбаева, улица Карбышева, бульвар Гагарина, улица Гоголя, улица Бажова
71

262
"Комсомол" –
"Электротовары"
Комсомол көшесі, Өтепов көшесі, Қаныш Сәтпаев атындағы даңғылы, Е.П. Славский атындағы жағалау, Әуезов даңғылы, Абай даңғылы, Михаэлис көшесі, Алматинская көшесі, Тәуелсіздік (Независимость) даңғылы
Тәуелсіздік (Независимость) даңғылы, Алматинская көшесі, Ворошилов көшесі, Абай даңғылы, Әуезов даңғылы, Е.П. Славский атындағы жағалау, Қаныш Сәтпаев атындағы даңғыл, Өтепов көшесі, Комсомол көшесі

262
"Улица
Комсомольская" –
"Электротовары"
улица Комсомольская, улица Утепова, проспект имени Каныша Сатпаева, набережная имени Е.П. Славского, проспект Ауэзова, проспект Абая, улица Михаэлиса, улица Алматинская, проспект Тәуелсіздік (Независимости)
проспект Тәуелсіздік (Независимости), улица Алматинская, улица Ворошилова, проспект Абая, проспект Ауэзова, набережная имени Е.П. Славского, проспект имени Каныша Сатпаева, улица Утепова, улица Комсомольская