Өскемен қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 13/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 желтоқсанда № 2789 болып тіркелді. Қаржылық жылдың аяқталуына байланысты күші жойылды (Өскемен қалалық мәслихатының 2014 жылғы 06 қаңтардағы № 04-05/1 хаты)
Ескерту. Қаржылық жылдың аяқталуына байланысты күші жойылды (Өскемен қалалық мәслихатының 06.01.2014 № 04-05/1 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабына, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2781 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қаланың 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті 12 және 3 қосымшаларға сәйкес тиісінше, соның ішінде 2013 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 048 970,6 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдер – 11 400 526 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 196 282 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 935 150 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 10 517 012,6 мың теңге;
2) шығындар – 25 802 012,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 78 021 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 116 894 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 38 873 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -1 831 062,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 1 831 062,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Өскемен қалалық мәслихатының 11.12.2013 № 24/2-V (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Өскемен қаласының 2013 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен Өскемен қаласының бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар – 0. Өскемен қаласының бюджетінен облыстық бюджетке бюджеттік қайтарып алулардың көлемі – 0.
3. 2013 жылға арналған Өскемен қаласының жергілікті атқарушы органының резерві 7 928 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Өскемен қалалық мәслихатының 05.11.2013 № 23/2-V (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О бюджете города Усть-Каменогорска на 2013-2015 годы
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2012 года N 13/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 декабря 2012 года N 2789. Утратило силу в связи с истечением финансового года (письмо Усть-Каменогорского городского маслихата от 06 января 2014 года № 04-05/1)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением финансового года (письмо Усть-Каменогорского городского маслихата от 06.01.2014 № 04-05/1).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2781) Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 048 970,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 400 526 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 196 282 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 935 150 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 517 012,6 тысяч тенге;
2) затраты – 25 802 012,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 78 021 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 116 894 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 38 873 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -1 831 062,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 1 831 062,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Усть-Каменогорского городского маслихата от 11.12.2013 № 24/2-V (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Учесть, что в бюджете города Усть-Каменогорска на 2013 год бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в бюджет города Усть-Каменогорска – 0. Объем бюджетных изъятий из бюджета города Усть-Каменогорска в областной бюджет – 0.
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Усть-Каменогорска на 2013 год в сумме 7 928 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Усть-Каменогорского городского маслихата от 05.11.2013 № 23/2-V (вводится в действие с 01.01.2013).

4. 2013 жылға Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2781 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес кірістерді бөлу нормативтері есепке алынсын:
1) төлем көзінен салынатын, кірістерден ұсталатын жеке табыс салығы – 21,7 %, төлем көзінен салынбайтын - 100 %;
2) төлем көзінен салынатын, шетел азаматтарының кірістерінен ұсталатын жеке табыс салығы – 21,7 %; төлем көзінен салынбайтын - 100 %;
3) әлеуметтік салық – 21,7 %.
5. Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 238-бабының 2, 3 тармақтарына сәйкес, ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет салаларының азаматтық қызметшілеріне бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда 25 % жоғарылатылған лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесін жергілікті өкілді органмен келісім бойынша жергілікті атқарушы орган айқындайды.
6.«Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18-бабының 5 тармағына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «Азаматтардың кейбiр санаттарына төленетiн әлеуметтiк көмектiң мөлшерi туралы» 2009 жылғы 16 қазандағы № 15/209-IV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2515 нөмірімен тіркелген) шешiмiнің 1 тармағына сәйкес Өскемен қаласының 2013 жылға арналған бюджетінде ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт, ұйымдарының мамандарына есептеуден 7 200 теңге есеппен отын сатып алуға қаражат қарастырылсын.
7. «Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 1 тармағының 2 тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жастар саясаты туралы» Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 7 шілдедегі Заңының 6-бабының 4 тармақшасына сәйкес 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап Өскемен қаласының 2013 жылға арналған бюджетінде 2013 жылғы 1 маусымнан 31 тамыз аралығындағы жаз кезеңін алып тастағанда, күндізгі оқу түрінде оқитын университеттер студенттеріне және колледждер, кәсіптік лицейлер мен кәсіптік мектептер оқушыларына қоғамдық көлікте (такси мен трамвайдан басқа) жеңілдікпен жол жүру үшін жол жүру билеттерінің құнын 1 500 теңге есебінен өтеуге қаражат қарастырылсын.

4. Учесть на 2013 год нормативы распределения доходов, в соответствии с решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2781):
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 21,7 %, не облагаемых у источника выплаты – 100 %;
2) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты – 21,7 %, не облагаемых у источника выплаты – 100 %;
3) социальный налог – 21,7 %.
5. В соответствии с пунктами 23 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года установить гражданским служащим социального обеспечения, образования, культуры, работающим в аульной (сельской) местности за счет бюджетных средств повышенные на 25 % должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
6. В соответствии с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий», пунктом 1 решения Восточно-Казахстанского областного маслихата от 16 октября 2009 года № 15/209-IV «О размере социальной помощи некоторым категориям граждан» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2515) предусмотреть в бюджете города Усть-Каменогорска на 2013 год средства на приобретение топлива из расчета по 7 200 тенге специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах.
7. В соответствии с подпунктом 2 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», подпунктом 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2004 года «О государственной молодежной политике в Республике Казахстан» предусмотреть с 1 января 2013 года в бюджете города Усть-Каменогорска на 2013 год средства на возмещение стоимости проездных билетов для льготного проезда из расчета 1 500 тенге для студентов университетов и учащихся колледжей, профессиональных лицеев и профессиональных школ дневного отделения очной формы обучения в общественном транспорте (кроме такси и трамвая), за исключением летнего периода с 1 июня 2013 года по 31 августа 2013 года.

8. 4 қосымшаға сай Өскемен қаласының 2013 жылға арналған бюджетінің орындалу үдерісінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі бекітілсін.
9. 5 қосымшаға сай Меновной ауылдық округі әкімі аппаратының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
10. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            М. Кикина
Қалалық мәслихаттың хатшысы                В. Головатюк
Өскемен қалалық мәслихаттың
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 13/2-V шешіміне 1 қосымша
2013 жылға арналған Өскемен қаласының
Бюджеті

8. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Усть-Каменогорска на 2013 год, согласно приложению 4.
9. Утвердить перечень бюджетных программ аппарата акима Меновновского сельского округа, согласно приложению 5.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        М. Кикина
Секретарь городского маслихата             В. Головатюк
Приложение 1
к решению Усть-Каменогорского
городского маслихата
от 21 декабря 2012 года № 13/2-V
Бюджет
города Усть-Каменогорска на 2013 год

8 204 776,7
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 069
003
Жалпы білім беру
5 230 347
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
80 222
006
Балаларға қосымша білім беру
586 355,7
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
808 987
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
89 708
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
1 172 246
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
193 558
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
17 284
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
969 116
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
951 116
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
77 998
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
94 348
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
555
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
7 250
006
Тұрғын үй көмегі
21 200
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
319 371
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 348
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
64 100
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
206 165
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5 300
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
39 802
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
110 920
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 759
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
18 000
008
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында білім алушылар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау

8 204 776,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
26 069
003
Общеобразовательное обучение
5 230 347
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
80 222
006
Дополнительное образование для детей
586 355,7
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
808 987
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
89 708
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 172 246
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
193 558
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
17 284
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
969 116
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
951 116
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
77 998
002
Программа занятости
94 348
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
555
005
Государственная адресная социальная помощь
7 250
006
Оказание жилищной помощи
21 200
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
319 371
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 348
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
64 100
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
206 165
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5 300
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
39 802
021
Капитальные расходы государственного органа
110 920
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 759
464
Отдел образования района (города областного значения)
18 000
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов

11 950
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1 093 990
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
10 100
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
10 100
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
283 200
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 000
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
150 000
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
104 000
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
9 200
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
94 490
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 200
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
28 700
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
18 790
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
23 800
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
706 200
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 400
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
185 000
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
16 800
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
490 000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
47 137
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
37 137
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 137
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
10 000
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
10 000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
64 900
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
26 600
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 600
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
38 300
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

11 950
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1 093 990
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
10 100
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
10 100
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
283 200
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
20 000
003
Поддержка культурно-досуговой работы
150 000
006
Функционирование районных (городских) библиотек
104 000
007
Развитие государственного языка и других языков народов Казахстана
9 200
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
94 490
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
23 200
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
28 700
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
18 790
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
23 800
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
706 200
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
14 400
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
185 000
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
16 800
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
490 000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
47 137
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
37 137
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
37 137
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
10 000
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
10 000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
64 900
467
Отдел строительства района (города областного значения)
26 600
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
26 600
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
38 300
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне

464
Ауданның (облыстық маңыздағы қала) білім беру бөлімі
003
Жалпы білім беру
Өскемен қалалық мәслихаттың
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 13/2-V шешіміне 5 қосымша
Меновной ауылдық округі әкімі аппаратының
бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ
Әкімгерлер
Бағдарлама
Атауы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 5
к решению Усть-Каменогорского
городского маслихата
от 21 декабря 2012 года № 13/2-V
Перечень бюджетных программ аппарата акима
Меновновского сельского округа
Функциональная группа
Администратор
Программа
Наименование
01
Государственные услуги общего характера
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
123
Қаладағы аудан әкімі аппараты, аудандық маңыздағы қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округі
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау

001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне