Мүгедектер, қылмыстық-атқару инспекциясының пробация қызметінің есебінде тұрған тұлғалар үшін, сонымен қатар бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар және интернат ұйымдарының кәмелетке толмаған түлектері үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 19 қазандағы N 461 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 қарашада N 2722 тіркелді. Күші жойылды - Глубокое аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 27 наурыздағы N 206 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Глубокое аудандық әкімдігінің 27.03.2013 N 206 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 1-тармағының 14-2)14-3 тармақшаларына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5-2)5-5)5-6) тармақшаларына сәйкес, халықты жұмыспен қамту саясатын жүзеге асыру мақсатында, Глубокое аудандық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Глубокое ауданының кәсіпорындары мен ұйымдарында жұмыс орындарына квота белгіленсін:
1) мүгедектерді жұмыспен қамту үшін жұмыс орындардың жалпы санынан үш пайыз мөлшерінде;
2) қылмыстық-атқару инспекциясының пробация қызметінің есебінде тұрған тұлғалар және сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғаларды жұмыспен қамту үшін жұмыс орындардың жалпы санынан бір пайыз мөлшерінде;
3) интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындардың жалпы санынан бір пайыз мөлшерінде.
2. «Интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған түлектері, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы» Глубокое аудандық әкімдіктің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1511 қаулысының (2012 жылғы 6 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-9-163 болып тіркелген, «Огни Прииртышья» газетінің 2012 жылғы 17 ақпандағы № 13 санында, «Ақ Бұлақ» газетінің 2012 жылғы 17 ақпандағы № 13 санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Глубокое ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Глубокое ауданының әкімі                   Н. Шерубаев

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов, лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций
Постановление Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 19 октября 2012 года № 461. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 ноября 2012 года за N 2722. Утратило силу - постановлением Глубоковского районного акимата от 27 марта 2013 года N 206
Сноска. Утратило силу - постановлением Глубоковского районного акимата от 27.03.2013 N 206.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктами 14-2)14-3) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктами 5-2), 5-5), 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях обеспечения реализации политики занятости населения, Глубоковский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест на предприятиях и в организациях Глубоковского района:
1) для трудоустройства инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест;
2) для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, в размере один процент от общей численности рабочих мест;
3) для трудоустройства несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере один процент от общей численности рабочих мест.
2. Постановление Глубоковского районного акимата от 30 декабря 2011 года № 1511 «Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 6 февраля 2012 года № 5-9-163, опубликованное в районных газетах «Огни Прииртышья» от 17 февраля 2012 года № 13, «Ақ Бұлақ» от 17 февраля 2012 года № 13) признать утратившим силу.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района.
4. Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Глубоковского района                  Н. Шерубаев