Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар және интернаттық ұйымдарын бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының квотасын белгiлеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 15 қазандағы N 221 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 22 қазанда N 2707 тіркелді
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің 25.11.2014 N 312 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7 бабының 5-5)5-6) тармақшаларына сәйкес, Жарма ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшiн жұмыс орындарының жалпы санынан бiр пайыз мөлшерiнде жұмыс орындарының квотасы белгiленсiн.
2. Жарма ауданы әкімдігінің «Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар үшiн және интернат ұйымдарының кәмелетке толмаған түлектерi үшiн жұмыс орындарының квотасын белгiлеу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5-10-117 болып тіркелген, «Қалба тынысы» газетінің 2011 жылғы 6 шілдедегі № 53 нөмірінде жарияланған 2011 жылғы 8 маусымдағы № 157) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.М. Брынзовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Жарма ауданының әкiмi
Т. Қасымжанов

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций
Постановление акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 15 октября 2012 года N 221. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 22 октября 2012 года за N 2707
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 25.11.2014 N 312.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан № 148 от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктами 5-5), 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан № 149 от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат Жарминского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере одного процента от общей численности рабочих мест.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Жарминского района от 8 июня 2011 года № 157 «Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освободившихся из мест лишения свободы, и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-10-117, опубликовано в газете «Қалба тынысы» от 6 июля 2011 года № 53).
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Жарминского района Брынзова С.М.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жарминского района Т. Касымжанов